Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «63120000-6»
-
ID: UA-2026-09-03-013880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги елеваторів (культура кукурудза); Послуги елеваторів (культура соняшник) (ДК 021:2015 : 63120000-6 — Послуги зберігання та складування)
Оголошено3 вер. 17:11
Прийом пропозицій3 вер. 17:11 – 19 вер. 18:00 -
ID: UA-2022-12-08-020277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі зберігання інженерного майна (код 63120000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено8 груд. 2022 18:28
Прийом пропозицій8 груд. 2022 18:28 – 17 груд. 2022 10:00 -
ID: UA-2022-02-14-001808-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиПослуги відповідального зберігання товарів і транспортних засобів
Оголошено14 лют. 2022 14:27
Прийом пропозицій14 лют. 2022 14:27 – 2 бер. 2022 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-006154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги складського зберігання, приймання, доробки та відпуску зерна (ДК 021:2015:63120000-6 Послуги зберігання та складування)
Очікувана вартість99 988,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗберігання, комплектування та доставка підручників
Очікувана вартість132,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зберігання та складування (зберігання, складування та поставка підручників)
Очікувана вартість1 435,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з холодильного зберігіння
Ім'я:Музиченко Дмитро ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380637589822,380638360999 ЄДРПОУ:08563694Очікувана вартість6 912,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з зберігання та складування
Очікувана вартість96 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги складування та переміщення вантажів (вантажно-розвантажувальні послуги)
Очікувана вартість18 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизберігання та переоформлення зерна (Ріпак)
Ім'я:Irina DanilkoE-mail: [email protected] Телефон: +380674600753, +380989566641 Веб сайт: ЄДРПОУ:14244013Очікувана вартість11 374,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектування та приймання документів установи, організації, підприємств за 2007-2026 роки, та виконання послуг по подальшому опрацюванню документів установ, організації, підприємств Сушківського закладу дошкільної освіти "Малятко"
Очікувана вартість4 141,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектування та приймання документів установи, організації, підприємств за 2007-2026 роки, та виконання послуг по подальшому опрацюванню документів установ, організації, підприємств (Сушківської початкової школи .
Очікувана вартість21 865,45 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:63120000-6 Послуги зберігання та складування
Ім'я:Герасименко Дмитро ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380931257432 ЄДРПОУ:33071141Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-005211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолуги зберігання та складування
Очікувана вартість30 293,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідповідальне зберігання сільськогосподарської продукції
Ім'я:Кіндякова Валентина ФеодосіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380509318864 ЄДРПОУ:14317002Очікувана вартість22 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекс послуг із приймання ,зберігання та відвантаження жита
Очікувана вартість42 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відповідального зберігання майна
Очікувана вартість10,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-001805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зберігання автотранспортних засобів : автобуса ANKAI державний номер КА 7286 КР згідно ДК 021:2015 63120000-6 "Послуги зберігання та складування"
Очікувана вартість2 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зливу, наливу і зберігання нафтопродуктів (дизпалива)
Ім'я:Лемішовський Тарас МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:03348471Очікувана вартість747 506,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зберігання та складування ( зберігання вилучених автомобілів для осіб з інвалідністю)
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro