Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «63000000-9»

  • ID: UA-2026-09-01-011352-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Послуги з утримання вулично-дорожньої мережі Київського району міста Одеса протяжністю 131,048 км (ліквідація вибоїн струменевим методом) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 63710000-9 «Послуги з обслуговування наземних видів транспорту»

    Ім'я:
    Роман Гладкий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487882089 ЄДРПОУ:
    32642110
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 18:30

    Прийом пропозицій
    1 вер. 18:30 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 256 135,47 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 3 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-006705-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220105 Межа Дніпропетровської області - Мала Шестерня - Високопілля, на ділянці км 0+000 – км 5+300, км 11+000 – км 13+400, Херсонська область

    Ім'я:
    Король Олександр Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958246154 ЄДРПОУ:
    43538115
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 14:37

    Прийом пропозицій
    1 вер. 14:37 – 17 вер. 14:36
    Очікувана вартість

    22 187 180,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 18 г. 17 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005668-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДСТУ 8747:2017. Експлуатаційне утримання доріг Петриківської селищної ради: вул.Садова в с. Хутірське, вул. Калинова в с. Єлізаветівка, вул. Красна в с. Мала Петриківка, вул. Лебединська в сел. Петриківка,вул. Весела в с. Іванівка

    Ім'я:
    Юлія Барабоша
    E-mail: [email protected] Телефон: +380563422757 ЄДРПОУ:
    43909228
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:44

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:44 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 274 382,12 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 3 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-008709-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220101 Межа Дніпропетровської області-Заградівка-Кочубеївка-Давидів Брід-Калинівське-Бобровий Кут - межа Миколаївської області на ділянці км 0+000 - км 5+500, Херсонська область

    Ім'я:
    Король Олександр Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958246154 ЄДРПОУ:
    43538115
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:17

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:17 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    79 657 567,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 13 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-001374-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С220147 Біла Криниця - Кар'єрне - Білоусове - /О220112/, на ділянці км 0+000 - км 1+600 в Херсонській області, протяжністю 1,6км

    Ім'я:
    Король Олександр Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958246154 ЄДРПОУ:
    43538115
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 09:58

    Прийом пропозицій
    28 серп. 09:58 – 5 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    14 816 935,83 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 13 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-013997-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26П-454_63520000-0 Послуги транспортних агентств (Послуги з перевезення метанолу технічного)

    Ім'я:
    Марина ГРУЩЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671239986 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 20:45

    Прийом пропозицій
    26 серп. 20:45 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    14 542 815,39 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-013866-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26П-453_63520000-0 Послуги транспортних агентств (Послуги з перевезення метанолу технічного)

    Ім'я:
    Марина ГРУЩЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671239986 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 20:10

    Прийом пропозицій
    26 серп. 20:10 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    14 542 815,39 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-009493-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220105 Межа Дніпропетровської області - Мала Шестерня - Високопілля, на ділянці км 0+000 - км 13+400, Херсонська область

    Ім'я:
    Король Олександр Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958246154 ЄДРПОУ:
    43538115
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:12

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:12 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    22 187 180,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    13 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-006873-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Експлуатаційне утримання автомобільних доріг комунальної власності Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області (протяжність 39,799 км)

    Ім'я:
    Маркович Богдан Ярославович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975931770 Факс:
    +380975931770
    Веб сайт:
    https://krupetska-gromada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04387496
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 16:53

    Прийом пропозицій
    26 серп. 16:53 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    2 653 625,83 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 13 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-007244-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з експлуатаційного утримування автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них відповідно до Переліку № 103 у Харківській області (ДК 021:2015 - 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту)

    Ім'я:
    Кухар Роман Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0573367555 ЄДРПОУ:
    30885376
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 13:47

    Прийом пропозицій
    25 серп. 13:47 – 15 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    3 584 083 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 13 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-002148-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з експлуатаційного утримування автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них відповідно до Переліку № 102 у Харківській області (ДК 021:2015 - 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту)

    Ім'я:
    Кухар Роман Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0573367555 ЄДРПОУ:
    30885376
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 10:19

    Прийом пропозицій
    25 серп. 10:19 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    4 578 416 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 13 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-000193-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Р-60 Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин, Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин, Т-17-16 Хорол – Семенівка – Кременчук (через с.Бочки) на ділянці км 0+000 – км 54+500 в межах Полтавської області

    Ім'я:
    Вишегородський Ігор Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532615824 ЄДРПОУ:
    25898491
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 08:29

    Прийом пропозицій
    21 серп. 08:29 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 540 743 786,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 3 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-20-000235-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення М-22 Полтава – Олександрія, Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м.Кременчук) – Маріуполь, Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка, Р-10 /Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук, Т-17-03 /Н-08/ – … Недогарки – Світловодськ, Т-17-16 Хорол – Семенівка – Кременчук (через с.Бочки) на ділянці км 54+500 - км 87+273 в межах Полтавської області

    Ім'я:
    Вишегородський Ігор Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532615824 ЄДРПОУ:
    25898491
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 08:31

    Прийом пропозицій
    20 серп. 08:31 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 243 705 621,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 3 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-19-011483-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 63712200-5 «Послуги з експлуатації автомобільних доріг» «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Чернівецької області»

    Ім'я:
    Юрій Мосійчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372576668 Веб сайт:
    https://bukoda.gov.ua/structure/departament-kapitalnogo-budivnictva-mistobuduvannya-ta-arhitekturi/zakupivli-departament-kapitalnogo-budivnictva
    ЄДРПОУ:
    04014252
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 16:30

    Прийом пропозицій
    19 серп. 16:30 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    773 651 707,00 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-17-010577-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них у Дніпропетровській області відповідно до Переліку автомобільних доріг загального користування державного значення № 4 … (739,998 км))

    Ім'я:
    Клейман Ганна Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380567913774 ЄДРПОУ:
    25843931
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 16:21

    Прийом пропозицій
    17 серп. 16:21 – 25 серп. 17:00
    Очікувана вартість

    4 045 235 556,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-17-009350-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них у Дніпропетровській області відповідно до Переліку автомобільних доріг загального користування державного значення № 3 … (782,297 км))

    Ім'я:
    Клейман Ганна Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380567913774 ЄДРПОУ:
    25843931
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 15:38

    Прийом пропозицій
    17 серп. 15:38 – 25 серп. 17:00
    Очікувана вартість

    4 272 451 623,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-17-007537-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них у Дніпропетровській області відповідно до Переліку автомобільних доріг загального користування державного значення № 2 … (804,597 км))

    Ім'я:
    Клейман Ганна Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380567913774 ЄДРПОУ:
    25843931
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 14:43

    Прийом пропозицій
    17 серп. 14:43 – 25 серп. 17:00
    Очікувана вартість

    4 427 955 395,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-17-004647-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту(Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них у Дніпропетровській області відповідно до Переліку автомобільних доріг загального користування державного значення № 1 … (726,353 км))

    Ім'я:
    Клейман Ганна Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380567913774 ЄДРПОУ:
    25843931
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 12:24

    Прийом пропозицій
    17 серп. 12:24 – 25 серп. 17:00
    Очікувана вартість

    3 713 874 420,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2022-12-08-020277-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги зі зберігання інженерного майна (код 63120000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

    Ім'я:
    Шпеник Інна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443639675 ЄДРПОУ:
    39751280
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 груд. 2022 18:28

    Прийом пропозицій
    8 груд. 2022 18:28 – 17 груд. 2022 10:00
    Очікувана вартість

    160 000,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2022-02-14-001808-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    Послуги відповідального зберігання товарів і транспортних засобів

    Ім'я:
    Плам Ігор Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958982037 ЄДРПОУ:
    44005668
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лют. 2022 14:27

    Прийом пропозицій
    14 лют. 2022 14:27 – 2 бер. 2022 08:00
    Очікувана вартість

    12,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro