Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «60210000-3»
-
ID: UA-2026-08-28-009292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпенсаційні виплати за пільгове перевезення окремих категорій громадян Великогаївської територіальної громади на залізничному транспорті приміського сполучення на 2026 рік
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеревезення громадським залізничним транспортом
Очікувана вартість1 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація пільгового проїзду у приміському сполученні окремих категорій громадян залізничним транспортом
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпенсаційні виплати за перевезення окремих категорій громадян залізничним транспортом у приміському сполученні у 2026 році
Очікувана вартість31 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-000420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення залізничним транспортом окремих категорії громадян, які відповідно до чинного законодавства мають право на пільговий проїзд у приміському сполученні
Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-008263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпенсація витрат за пільгові перевезення громадян залізничним транспортом приміського сполучення на 2026 рік
Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-010204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з резервування місць та перевезення в пасажирських поїздах за заявками Замовника для групових перевезень пасажирів з подальшим оформленням у залізничній касі проїзного (перевізного, крім послуги «багаж на руках») документа, у поїздах всіх категорій. В рамках виконання гранту Українського
культурного фонду для реалізації культурно-мистецького проєкту «Національний фестиваль «Схід Опера Фест - 2026» (в далі – «Фестиваль») , відповідно до Договору про надання гранту № 9EVE11-26258 від 01 червня 2026 року. Очікувана вартість833 221,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-002826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезень громадським залізничним транспортом (оформлення проїзних документів для групових перевезень)
Ім'я:Авраменко Тетяна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380536743833 Веб сайт: ЄДРПОУ:04057287Очікувана вартість118 880,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-009300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення вантажів залізничним транспортом
Очікувана вартість353 437,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-007866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з пільгового перевезення учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів (курсантів невійськових) закладів фахової передвищої та вищої освіти залізничним транспортом у приміському сполученні, котрі зареєстровані в Єдиній державній електронній базі з питань освіти
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-010000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезень громадським залізничним транспортом
Очікувана вартість141 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-005048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом у приміському пасажирському сполученні
Очікувана вартість99 167,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-008642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з перевезення залізничним транспортом окремих категорії громадян, які відповідно до чинного законодавства мають право на пільговий проїзд у приміському сполученні
Очікувана вартість11 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-012441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації перевезення гуманитарних вантажів залізничним транспортом до кордону України
Ім'я:Шаповалова Вікторія ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380672362752 ЄДРПОУ:34694993Очікувана вартість15 700 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-013536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезень громадським залізничним транспортом (оформлення проїзних документів для групових перевезень)
Очікувана вартість167 363,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-011392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення громадським залізничним транспортом
Очікувана вартість462 440,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-012408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезень громадським залізничним транспортом (оформлення проїзних документів для групових перевезень)
Очікувана вартість120 012,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-006274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 60210000-3 Послуги з перевезень громадським залізничним транспортом (оформлення проїзних документів для групових перевезень)
Ім'я:Косач Валентина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442867736 Факс:+380442867736ЄДРПОУ:25880775Очікувана вартість545 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-012805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги бронювання та замовлення залізничних квитків у 2026 році код ДК 021:2015 60210000-3 Послуги з перевезень громадським залізничним транспортом
Ім'я:Крочак Олег ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380674804162 Веб сайт: ЄДРПОУ:40533690Оголошено22 трав. 23:13
Прийом пропозицій22 трав. 23:13 – 1 черв. 11:00Очікувана вартість653 688,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-003003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвиток на потяг Київ – Варшава
Очікувана вартість6 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro