Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «60184000-1»
-
ID: UA-2026-08-13-006801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрокат вантажних та промислових транспортних засобів без водія для перевезення товарів (Оренда транспортних засобів без водія)
Оголошено13 серп. 14:47
Прийом пропозицій13 серп. 14:47 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-27-001439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОренда великовантажного транспортного засобу без водія
Оголошено27 лип. 10:14
Прийом пропозицій27 лип. 10:14 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість755 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-009835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтопослуги МАЗ 5550, послуги тракторних механізмів ПЄ-08, ПГ-1, ЕПФ-МБ – код за ЄЗС ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Очікувана вартість16 043,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-008013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОренда великовантажного транспортного засобу без водія
Оголошено7 лип. 15:19
Прийом пропозицій7 лип. 15:19 – 18 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість755 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-002496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з надання у користування спеціального транспортного засобу (сміттєвоза) без водія
Оголошено29 черв. 10:51
Прийом пропозицій29 черв. 10:51 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість510 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-006948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрокат вантажних та промислових транспортних засобів без водія для перевезення товарів
Оголошено24 черв. 13:38
Прийом пропозицій24 черв. 13:38 – 2 лип. 09:00Очікувана вартість120 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-18-011780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 60184000-1 Прокат вантажних та промислових транспортних засобів без водія для перевезення товарів (Прокат трактора ЮМЗ-6)
Очікувана вартість2 684,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-000552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистрокове платне користування від Орендодавця вантажний бортовий автомобіль марки ГАЗ А22R32-50, 2017 року випуску, номерний знак АХ2394ОХ
Очікувана вартість70 542,08 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-005949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокат вантажних та промислових транспортних засобів без водія для перевезення товарів
Очікувана вартість2,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-009165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОренда спеціалізованого вантажного тентованого фургона (гідроборта) із заднім завантаженням на шасі DAF або еквівалент), без водія
Оголошено20 трав. 14:39
Прийом пропозицій20 трав. 14:39 – 29 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість600 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-008859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОренда спеціалізованого вантажного тентованого фургона (гідроборта) із заднім завантаженням на шасі Mercedes atego або еквівалент), без водія
Оголошено20 трав. 14:32
Прийом пропозицій20 трав. 14:32 – 28 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість600 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-001615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з тимчасового користування спеціальним транспортним засобом без оператора (водія)
Очікувана вартість286 008,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-014333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДовгострокова оренда транспортного засобу: спеціалізований вантажний самоскид для перевезення побутових відходів, вантажопідйомністю не менше 7 тон, без водія
Оголошено12 трав. 17:08
Прийом пропозицій12 трав. 17:08 – 20 трав. 17:06Очікувана вартість490 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-07-000126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда транспортного засобу
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-005839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиоренда вантажного самоскида марки SCANIA або еквівалент без водія
Оголошено1 трав. 12:37
Прийом пропозицій1 трав. 12:37 – 9 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість888 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-22-014891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтрокове платне користування висотним штабелером (річтраком) з обслуговуванням та ремонтом
Ім'я:Анисимова Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380674564592 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено22 квіт. 17:06
Прийом пропозицій22 квіт. 17:06 – 30 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість802 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-20-008726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 60184000-1 Прокат вантажних та промислових транспортних засобів без водія для перевезення товарів
Очікувана вартість672 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-007077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оренди вантажних транспортних засобів без водія (ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (60184000-1 Прокат вантажних транспортних та промислових транспортних засобів без водія для перевезення товарів))
Оголошено9 квіт. 13:46
Прийом пропозицій9 квіт. 13:46 – 24 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість136 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-08-014800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтрокове платне користування висотним штабелером (річтраком) з обслуговуванням та ремонтом
Ім'я:Анисимова Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380674564592 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено8 квіт. 20:24
Прийом пропозицій8 квіт. 20:24 – 17 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість802 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-03-008051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокат спеціалізованої вантажної цистерни (асенізатора) без водія
Очікувана вартість720 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro