Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «60181000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-011960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Тетерівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 2 (Послуги з
навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 3 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 4 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 5 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот 6 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини) Оголошено31 серп. 17:49
Прийом пропозицій31 серп. 17:49 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із завантаження, переміщення та розвантаження деревини дров’яної
Оголошено31 серп. 17:07
Прийом пропозицій31 серп. 17:07 – 9 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-009921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Макарівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення,
перевезення та розвантаження деревини;Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини;Лот 6 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Оголошено31 серп. 16:13
Прийом пропозицій31 серп. 16:13 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Коростенське надлісництво, у т.ч.: Лот №1 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот №2 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення
та розвантаження деревини); Лот №3 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини). Оголошено31 серп. 15:57
Прийом пропозицій31 серп. 15:57 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із перевезення деревини дров’яної
Оголошено31 серп. 14:32
Прийом пропозицій31 серп. 14:32 – 9 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-26-003307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з навантаження, вивезення (перевезення) та розвантаження деревини Сокирянське надлісництво
Оголошено26 серп. 11:02
Прийом пропозицій26 серп. 11:02 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-23-000713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (надання транспортних послуг) на основі CPV за ДК 021:2015 – 60180000-3 – Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Ім'я:Баркар Руслан ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380676221446 Факс:+380676221446ЄДРПОУ:36981122Оголошено23 серп. 23:47
Прийом пропозицій23 серп. 23:47 – 5 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-02-000010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги вантажних перевезень на замовлення
Очікувана вартість99 630,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда вантажних транспортних засобів з водієм для перевезення силосу, технічних культур (кукурудза) та перегною в межах виробничих підрозділів ІАФК, код за ДК 021:2016 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Ім'я:Наталя Петрівна КучерE-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт: ЄДРПОУ:35830913Очікувана вартість371 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з автомобільного перевезення будівельних матеріалів
Очікувана вартість15 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВантажоперевезення
Очікувана вартість43 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги вантажоперевезення арочної конструкції, мобільних огорож, наметів, комплекту обладнання Timingsence, генератора.
Очікувана вартість41 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по перевезенню цьоголіток лососевих видів риб
Очікувана вартість70 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВантажоперевезення
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди вантажного транспорту з водієм
Очікувана вартість1 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокат вантажних автомобілів із водієм
Очікувана вартість15 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокат вантажних автомобілів із водієм
Очікувана вартість15 000,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-24-001739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання транспортних послуг спецтехнікою
Очікувана вартість15 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортні послуги
Очікувана вартість245,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортні послуги
Очікувана вартість245,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro