Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «60173000-1»

  • ID: UA-2026-08-28-007214-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 -60173000-1 Прокат пасажирських транспортних засобів без водія (послуги з оренди автомобіля, автобуса)

    Ім'я:
    Вікторія Зварич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380987702459 ЄДРПОУ:
    25565306
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:20

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:20 – 5 вер. 14:04
    Очікувана вартість

    120 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 13 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-011191-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оренда автомобільного транспорту

    Ім'я:
    Ольга Федорівна Будько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380970538696 ЄДРПОУ:
    02541645
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000758-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокат пасажирського транспортного засобу без водія (с. Терешки – с. Сеферівка – с. Буцні – с. Пилипи до Сеферівської гімназії з дошкільним підрозділом та у зворотньому напрямку)

    Ім'я:
    Руслана Романюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380434122114 Веб сайт:
    http://bar.osv.org.ua
    ЄДРПОУ:
    41299207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    140 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000492-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокат пасажирського транспортного засобу без водія (с.Лука Барська- с.Васютинці - с. Рожепи – с.Стодульці-с.Зоряне,- с.Лука Барська до Луко-Барської гімназії з дошкільним підрозділом та у зворотньому напрямку.

    Ім'я:
    Руслана Романюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380434122114 Веб сайт:
    http://bar.osv.org.ua
    ЄДРПОУ:
    41299207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    156 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-011145-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокат пасажирського транспортного засобу без водія (с.Козарівка- с. Лугове- до Мигалівецької гімназії з дошкільним підрозділом та у зворотньому напрямку)

    Ім'я:
    Руслана Романюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380434122114 Веб сайт:
    http://bar.osv.org.ua
    ЄДРПОУ:
    41299207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    120 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-011278-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокат пасажирських транспортних засобів без водія

    Ім'я:
    Придачина Лариса Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380500170688 ЄДРПОУ:
    42114410
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    540 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-005944-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015:60173000-1 - Прокат пасажирських транспортних засобів без водія (Оренда автомобіля без водія)

    Ім'я:
    Вікторія Петрушина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380688398289 ЄДРПОУ:
    44218340
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 12:46

    Прийом пропозицій
    25 серп. 12:46 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 280 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-010879-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Найм (оренда) транспортного засобу

    Ім'я:
    Галина Мончук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976099502 Веб сайт:
    https://berestechkivska.gromada.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    04051262
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    77 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-004526-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оренда транспортного засобу

    Ім'я:
    Сімончик Марина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971517334 ЄДРПОУ:
    38510318
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    82 320,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-011315-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оренда транспортного засобу

    Ім'я:
    Сімончик Марина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971517334 ЄДРПОУ:
    38510318
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 520,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-010940-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Прокат пасажирського транспортного засобу без водія (с. Терешки – с. Сеферівка – с. Буцні – с. Пилипи до Сеферівської гімназії з дошкільним підрозділом та у зворотньому напрямку)

    Ім'я:
    Руслана Романюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380434122114 Веб сайт:
    http://bar.osv.org.ua
    ЄДРПОУ:
    41299207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 17:03

    Прийом пропозицій
    10 серп. 17:03 – 18 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    140 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-10-010812-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Прокат пасажирського транспортного засобу без водія (с.Козарівка- с. Лугове- до Мигалівецької гімназії з дошкільним підрозділом та у зворотньому напрямку)

    Ім'я:
    Руслана Романюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380434122114 Веб сайт:
    http://bar.osv.org.ua
    ЄДРПОУ:
    41299207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 16:55

    Прийом пропозицій
    10 серп. 16:55 – 18 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    120 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-10-010596-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Прокат пасажирського транспортного засобу без водія (с.Матейків - с.Павлівка- с.Трудолюбівка до Матейківської гімназії з дошкільним підрозділом та у зворотньому напрямку)

    Ім'я:
    Руслана Романюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380434122114 Веб сайт:
    http://bar.osv.org.ua
    ЄДРПОУ:
    41299207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 16:45

    Прийом пропозицій
    10 серп. 16:45 – 18 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    120 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-06-011449-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокат пасажирських транспортних засобів без водія

    Ім'я:
    Юрій Серіков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680233667 ЄДРПОУ:
    44362737
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 972,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-010224-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оренда транспортного засобу без водія (код ДК 021:2015 – 60170000-0 - Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм)

    Ім'я:
    Іванна Голодняк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661440246 ЄДРПОУ:
    04350910
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 16:18

    Прийом пропозицій
    6 серп. 16:18 – 14 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    176 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-28-011481-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    60170000-0 — Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм (60173000-1 - Прокат пасажирських транспортних засобів без водія)

    Ім'я:
    Сергій Ситник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380507518634 ЄДРПОУ:
    44768427
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 17:00

    Прийом пропозицій
    28 лип. 17:00 – 5 серп. 11:02
    Очікувана вартість

    677 500,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-23-002409-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Прокат пасажирських транспортних засобів без водія

    Ім'я:
    Придачина Лариса Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380500170688 Веб сайт:
    http://www.ooek.od.ua
    ЄДРПОУ:
    42114410
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 10:39

    Прийом пропозицій
    23 лип. 10:39 – 31 лип. 16:00
    Очікувана вартість

    540 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-22-002941-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокат пасажирських транспортних засобів без водія

    Ім'я:
    Лілія Сорокіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380681390516, +380665319713 ЄДРПОУ:
    44121770
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 972,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-008449-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з оренди автомобіля

    Ім'я:
    Петрук Олег Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380508347066 ЄДРПОУ:
    40479801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-007324-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оренда транспортного засобу

    Ім'я:
    Сімончик Марина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971517334 ЄДРПОУ:
    38510318
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    70 560,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 75 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro