Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «60172000-4»
-
ID: UA-2026-09-01-006258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування автомобільним транспортом за маршрутом м.Шостка-м.Київ/ м.Київ--м.Шостка з метою довезення/зустріч дітей до/з місць відпочинку
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість39 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда транспортного засобу в рамках організації перевезення учасників паломництва до м. Монастириська Тернопільської області 15 серпня 2026
Очікувана вартість9 630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення пасажирів
Очікувана вартість20 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з обслуговування автомобільним транспортом
Очікувана вартість87 508,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення групи людей здійснюється за маршрутом м. Тростянець- по місту -м. Київ-по місту- м. Тростянець- по місту
Ім'я:Шевченко Іван МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380665171531 Факс:+380545854434Веб сайт: ЄДРПОУ:44163894Очікувана вартість28 935,91 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення групи людей за маршрутом м. Тростянець- м. Миргород та в зворотному напрямку
Ім'я:Шевченко Іван МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380665171531 Факс:+380545854434Веб сайт: ЄДРПОУ:44163894Очікувана вартість13 282,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення групи людей за маршрутом м.Тростянець -м. Полтава та в зворотному напрямку
Ім'я:Шевченко Іван МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380665171531 Факс:+380545854434Веб сайт: ЄДРПОУ:44163894Очікувана вартість11 432,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення групи людей
Ім'я:Шевченко Іван МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380665171531 Факс:+380545854434Веб сайт: ЄДРПОУ:44163894Очікувана вартість18 319,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення людей м. Тростянець - м. Рокіта та в зворотньому напрямку
Ім'я:Шевченко Іван МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380665171531 Факс:+380545854434Веб сайт: ЄДРПОУ:44163894Очікувана вартість14 426,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеревезення працівників ВП "ОЛК""Ровесник" ДП "Львіввугілля"
Оголошено14 серп. 15:57
Прийом пропозицій14 серп. 15:57 – 24 серп. 11:00Очікувана вартість377 203,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-008825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеревезення працівників ВП "Шахта "Лісова" ДП "Львіввугілля" до місця роботи за графіком
Оголошено13 серп. 15:07
Прийом пропозицій13 серп. 15:07 – 21 серп. 11:00Очікувана вартість3 800 243,20 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-008628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги оренди автомобільного транспорту
Очікувана вартість10 125,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеревезення працівників ВП "Шахта "Відродження" ДП "Львіввугілля" до місця роботи за графіком
Оголошено13 серп. 13:55
Прийом пропозицій13 серп. 13:55 – 21 серп. 11:00Очікувана вартість896 383,60 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-011718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспорті послуги для перевезення учасників заходу
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування автомобільним транспортом за маршрутом м.Шостка-м.Київ-м.Шостка з метою довезення/зустріч дітей до/з місць відпочинку
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість39 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-004166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеревезення працівників ВП "Шахта"Степова"
Оголошено31 лип. 12:33
Прийом пропозицій31 лип. 12:33 – 10 серп. 11:00Очікувана вартість989 520,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-002056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення організованих груп пасажирів
Очікувана вартість64 375,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-005770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеревезення працівників ВП "Шахта "Степова" ДП "Львіввугілля" до місця роботи за графіком
Очікувана вартість3 706 905,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-001100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди туристичного автомобіля з водієм в рамках організації 20 червня 2026 року поїздки учасників заходу "Проща родин" с. Старуня Івано-Франківського району
Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-002871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення групи людей
Ім'я:Шевченко Іван МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380665171531 Факс:+380545854434Веб сайт: ЄДРПОУ:44163894Очікувана вартість6 129,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro