Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «60171000-7»
-
ID: UA-2026-08-14-009411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТранспортні послуги легковим автомобілем
Оголошено14 серп. 15:26
Прийом пропозицій14 серп. 15:26 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість293 833,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-007377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТранспортні послуги легковим автомобілем
Оголошено14 серп. 14:46
Прийом пропозицій14 серп. 14:46 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість222 240,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-005498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТранспортні послуги легковим автомобілем
Оголошено13 серп. 12:28
Прийом пропозицій13 серп. 12:28 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість263 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-005264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТранспортні послуги легковим автомобілем
Ім'я:Запорожець Людмила ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380637886776 ЄДРПОУ:02141265Оголошено13 серп. 12:20
Прийом пропозицій13 серп. 12:20 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість224 096,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-004067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТранспортні послуги легковим автомобілем
Ім'я:Івашко Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380472375085, 380987878443 ЄДРПОУ:40166011Оголошено13 серп. 14:27
Прийом пропозицій13 серп. 14:27 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість252 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-011935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів з водієм (транспортні послуги)
Оголошено28 лип. 17:48
Прийом пропозицій28 лип. 17:48 – 5 серп. 16:00Очікувана вартість959 766,75 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-010382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеревезення легковим пасажирським транспортом
Оголошено28 лип. 16:20
Прийом пропозицій28 лип. 16:20 – 5 серп. 11:00Очікувана вартість480 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-009787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеревезення працівників РО НПГУ Західного регіону
Оголошено25 черв. 15:25
Прийом пропозицій25 черв. 15:25 – 3 лип. 11:00Очікувана вартість403 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-008429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування автомобільним транспортом
Очікувана вартість120 631,73 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-012849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеревезення працівників РО НПГУ Західного регіону
Оголошено16 черв. 16:39
Прийом пропозицій16 черв. 16:39 – 24 черв. 11:00Очікувана вартість346 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-22-010084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування автомобільним транспортом
Очікувана вартість44 600,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-010646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеревезення працівників ВП "Шахта "Межирічанська" ДП "Львіввугілля" до місця роботи
Оголошено6 трав. 15:14
Прийом пропозицій6 трав. 15:14 – 14 трав. 11:00Очікувана вартість1 410 252,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-04-13-000689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги щодо оренди автомобільного транспорту
Очікувана вартість58 559,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-16-002410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги щодо оренди автомобільного транспорту
Очікувана вартість17 576,26 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-009175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеревезення працівників ВП "Шахта"Степова" ДП "Львіввугілля" до місця роботи за графіком
Оголошено11 бер. 14:33
Прийом пропозицій11 бер. 14:33 – 19 бер. 11:00Очікувана вартість822 771,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-06-002753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування автомобільним транспортом
Очікувана вартість63 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-03-010533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеревезення працівників ВП «Безпека» пасажирським транспортом
Оголошено3 бер. 15:00
Прийом пропозицій3 бер. 15:00 – 12 бер. 11:00Очікувана вартість756 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-27-007838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеревезення легковим пасажирським транспортом
Оголошено27 лют. 14:19
Прийом пропозицій27 лют. 14:19 – 10 бер. 11:00Очікувана вартість840 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-27-007032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеревезення працівників ДП "Львіввугілля"
Оголошено27 лют. 13:47
Прийом пропозицій27 лют. 13:47 – 10 бер. 11:00Очікувана вартість956 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-24-009053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги щодо оренди автомобільного транспорту
Очікувана вартість20 124,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro