Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «60170000-0»
-
ID: UA-2026-08-28-011812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з перевезення людей автомобільним транспортом в умовах воєнного стану
Оголошено28 серп. 21:16
Прийом пропозицій28 серп. 21:16 – 5 вер. 22:00 -
ID: UA-2026-08-28-007214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 -60173000-1 Прокат пасажирських транспортних засобів без водія (послуги з оренди автомобіля, автобуса)
Оголошено28 серп. 14:20
Прийом пропозицій28 серп. 14:20 – 5 вер. 14:04 -
ID: UA-2026-09-02-011191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда автомобільного транспорту
Очікувана вартість1,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 - 60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм
Очікувана вартість1 635,09 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів з водієм) за маршрутом: м. Кривий Ріг - м. Мигія (Миколаївської області) - м. Кривий Ріг
Ім'я:Денисюк Тетяна ЛеонідовнаE-mail: [email protected] Телефон: +380956227032 Факс:+380554942204Веб сайт: ЄДРПОУ:02146682Очікувана вартість17 120,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування автомобільним транспортом за маршрутом м.Шостка-м.Київ/ м.Київ--м.Шостка з метою довезення/зустріч дітей до/з місць відпочинку
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість39 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокат пасажирських транспортних засобів із водієм
Ім'я:Служба у справах дітей Савченко Ельміра ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380522321740 ЄДРПОУ:23902952Очікувана вартість7 496,61 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги трансферу під час перевезення учасників заходу
Ім'я:Латюк Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969636002 ЄДРПОУ:43622201Очікувана вартість82 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з обслуговування автомобільним транспортом
Очікувана вартість9 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокат пасажирського транспортного засобу без водія (с. Терешки – с. Сеферівка – с. Буцні – с. Пилипи до Сеферівської гімназії з дошкільним підрозділом та у зворотньому напрямку)
Очікувана вартість140 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокат пасажирського транспортного засобу без водія (с.Лука Барська- с.Васютинці - с. Рожепи – с.Стодульці-с.Зоряне,- с.Лука Барська до Луко-Барської гімназії з дошкільним підрозділом та у зворотньому напрямку.
Очікувана вартість156 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокат пасажирського транспортного засобу без водія (с.Матейків - с.Павлівка- с.Трудолюбівка до Матейківської гімназії з дошкільним підрозділом та у зворотньому напрямку)
Очікувана вартість120 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокат пасажирського транспортного засобу без водія (с.Козарівка- с. Лугове- до Мигалівецької гімназії з дошкільним підрозділом та у зворотньому напрямку)
Очікувана вартість120 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК:021:2015:60170000-0(прокат пасажирських транспортних засобів з водієм) спортсменів ветеранів ГО "Ветеранський Спортивний клуб "Неможливого не буває", під час проведення Національного відбору до Національної збірної України на "Strong Spirit's Games" серед ветеранів війни" з 27.08.2026 по
30.08.2026 в м.Київ Київської області Очікувана вартість33 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда транспортного засобу в рамках організації перевезення учасників паломництва до м. Монастириська Тернопільської області 15 серпня 2026
Очікувана вартість9 630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда автобуса (без водія) для підвезення учнів та вчителів до Барвинівського ліцею відділу освіти молоді та спорту Брониківської сільської ради
Очікувана вартість97 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокат пасажирських транспортних засобів без водія
Очікувана вартість540 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм
Ім'я:Кулаківська Світлана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0962130050 ЄДРПОУ:33071141Очікувана вартість1 050,21 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги трансферу на екскурсійні поїздки до Національного музею народної архітектури та побуту України (Етносело «Пирогів», м. Київ)
Ім'я:Латюк Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969636002 ЄДРПОУ:43622201Очікувана вартість120 266,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення пасажирів
Очікувана вартість20 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro