Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «60161000-4»
-
ID: UA-2026-09-04-003170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення пакунків
Очікувана вартість99 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення пакунків
Ім'я:Світлана ЗахарченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542700791, +380506259716 Веб сайт: ЄДРПОУ:05480996Очікувана вартість25 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПереказ коштів за послуги ТОВ "Нова пошта" за ЕН
Очікувана вартість120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПереказ коштів за послуги ТОВ "Нова пошта" за ЕН
Очікувана вартість387,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-003479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення пакунків (ТОВ "Нова Пей" (м. Харків ТОВ "Флоуметрікс" (відправка водомерів) експрес-накладна № 59001725546735)
Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по доставці підручників
Очікувана вартість195,46 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-005751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення пакунків (ТОВ «Нова Пошта» переказ коштів за ЕН)
Очікувана вартість2 278,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-002570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Послуги поштового зв'язку та організації перевезення великогабаритних відправлень, ДК 021:2015 ""60161000-4 Послуги з перевезення пакунків" ДК 021:2015 ""60160000-7 Перевезення пошти автомобільним транспортом""."
Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-011204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеревезення відправлень
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість20 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-002794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеревезення відправлень та доставки кореспонденції, посилок, вантажів за принципом «відділення – відділення»
Оголошено14 лип. 10:52
Прийом пропозицій14 лип. 10:52 – 22 лип. 01:00Очікувана вартість143 889,17 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-000465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення пакунків (ТОВ «Нова Пошта» переказ коштів за ЕН)
Очікувана вартість180,12 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-007150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення пакунків (ТОВ «Нова Пошта» переказ коштів за ЕН)
Очікувана вартість176,96 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-009151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення пакунків (ТОВ «Нова Пошта» переказ коштів за ЕН)
Очікувана вартість178,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-003845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення пакунків (ТОВ «Нова Пошта» переказ коштів за ЕН)
Очікувана вартість170,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-001686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення пакунків (ТОВ «Нова Пошта» переказ коштів за ЕН)
Очікувана вартість168,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-006788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПереказ коштів за послуги ТОВ "Нова пошта" за ЕН
Очікувана вартість40,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-006477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПереказ коштів за послуги ТОВ "Нова пошта" за ЕН
Очікувана вартість170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-012279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з доставки пакунків (ТОВ «Нова Пей»)
Очікувана вартість139,52 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-000870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги Нової пошти
Ім'я:Таращенко Володимир АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380457741533 Факс:+380457741542ЄДРПОУ:00496828Очікувана вартість48 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-009742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПереказ коштів за послуги ТОВ "Нова пошта" за ЕН
Очікувана вартість187,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro