Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «60112000-6»
-
ID: UA-2026-09-02-006638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з обслуговування автомобільним транспортом (перевезення вантажу : концертні костюми, реквізит, музичні інструменти)
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення учнів громадським автомобільним транспортом по транспортному маршруту: село Угорськ – село Цеценівка
Ім'я:Тимощук Віталій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380683261469 ЄДРПОУ:40492437Очікувана вартість211 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення учнів громадським автомобільним транспортом по маршруту: село Боложівка- м. Шумськ, м. Шумськ – село Загайці, село Піщатинці – м.Шумськ, місто Шумськ – село Мирове, м. Шумськ – село Шкроботівка, село Забара- м. Шумськ
Ім'я:Тимощук Віталій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380683261469 ЄДРПОУ:40492437Очікувана вартість768 038,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення працівників
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з перевезення учнів громадським автомобільним транспортом по маршруту: село Боложівка- м. Шумськ, м. Шумськ – село Загайці, село Піщатинці – м.Шумськ, місто Шумськ – село Мирове, м. Шумськ – село Шкроботівка, село Забара- м. Шумськ
Ім'я:Тимощук Віталій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380683261469 ЄДРПОУ:40492437Оголошено20 серп. 17:17
Прийом пропозицій20 серп. 17:17 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість768 038,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-010172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з перевезення учнів громадським автомобільним транспортом по транспортному маршруту: село Угорськ – село Цеценівка
Ім'я:Тимощук Віталій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380683261469 ЄДРПОУ:40492437Оголошено20 серп. 15:33
Прийом пропозицій20 серп. 15:33 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість176 433,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-001392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпенсація за безкоштовне перевезення пільгових категорій населення в межах території Глинянської об'єднаної ТГ
Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-010911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 60112000-6 Послуги громадського автомобільного транспорту (Послуги з обслуговування автомобільним транспортом)
Очікувана вартість1 500 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-002890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпенсаційні виплати за перевезення пільгових категорій громадян протягом бюджетного періоду 2026 року
Очікувана вартість174 412,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-002767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпенсаційні виплати за перевезення пільгових категорій громадян протягом бюджетного періоду 2026 року
Очікувана вартість180 504,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-005529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян приміським автомобільним транспортом загального користування» (ДК 021:2015: 60112000-6 — Послуги громадського автомобільного транспорту)
Очікувана вартість72 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-003320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧасткове відшкодування витрат з перевезення пасажирів автобусним транспортом на приміських маршрутах загального користування м.Вознесенськ – Шевченко, що не виходить за межі Бузької сільської ради за кодом національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 60112000-6
(послуги громадського автомобільного транспорту) Ім'я:Соломяна Наталя АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997505025 Факс:+380513494648ЄДРПОУ:04376185Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-001211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги безперебійного підвозу здобувачів освіти до закладів освіти
Очікувана вартість117 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-000955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги громадського автомобільного транспорту
Очікувана вартість25 920,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-005478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з придбання автобусних квитків на регулярні пасажирські рейси для учасників заходу код ДК 021:2015: 60112000-6 Послуги громадського автомобільного транспорту
Ім'я:Крочак Олег ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380674804162 Веб сайт: ЄДРПОУ:40533690Очікувана вартість76 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-007484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги безперебійного пільгового підвозу здобувачів освіти до закладів освіти (ДК 021:2015:60112000-6 «Послуги громадського автомобільного транспорту»)
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-008139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян приміським автомобільним транспортом загального користування
Очікувана вартість12 564,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-010953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян Великогаївської сільської ради на 2026 рік автомобільним транспортом загального користування на регулярних автобусних маршрутах
Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-010865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян Великогаївської сільської ради на 2026 рік автомобільним транспортом загального користування на регулярних автобусних маршрутах
Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-010782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян Великогаївської сільської ради на 2026 рік автомобільним транспортом загального користування на регулярних автобусних маршрутах
Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro