Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «55524000-9»
-
ID: UA-2026-08-31-012173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 55524000-9 Кейтерингові послуги для шкіл))
Оголошено31 серп. 18:12
Прийом пропозицій31 серп. 18:12 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«код ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги» (ЛОТ 1 –Послуги з кейтерингу для ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, ЛОТ 2- Послуги з кейтерингу для ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 )
Оголошено31 серп. 15:24
Прийом пропозицій31 серп. 15:24 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Кейтерингові послуги для учнів 1-11 класів СОЛОТВИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТ З РУМУНСЬКОЮ МОВОЮ НАВЧАННЯ ІМЕНІ М.ЕМІНЕСКУ СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ Закарпатської області», код ДК 021:2015 – 55520000-1 - Кейтерингові послуги
Оголошено30 серп. 14:10
Прийом пропозицій30 серп. 14:10 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКейтерингові послуги (послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів)
Оголошено29 серп. 14:22
Прийом пропозицій29 серп. 14:22 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКейтерингові послуги (послуги по забезпеченню гарячим харчуванням здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти) згідно коду CPV за ДК 021:2015 – 55520000-1 Кейтерингові послуги
Оголошено28 серп. 15:28
Прийом пропозицій28 серп. 15:28 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації шкільного харчування код ДК 021:2015-55520000-1 Кейтерингові послуги
Оголошено28 серп. 11:42
Прийом пропозицій28 серп. 11:42 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-013032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації харчування учнів
Оголошено27 серп. 21:04
Прийом пропозицій27 серп. 21:04 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації шкільного харчування
Оголошено27 серп. 10:04
Прийом пропозицій27 серп. 10:04 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-013022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКейтерингові послуги
Оголошено26 серп. 17:21
Прийом пропозицій26 серп. 17:21 – 3 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-21-005543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації шкільного харчування код ДК 021:2015-55520000-1 Кейтерингові послуги
Оголошено21 серп. 12:34
Прийом пропозицій21 серп. 12:34 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедура, скороченаДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту в закладах загальної середньої освіти Малинської міської територіальної громади)
Ім'я:Герасименко Дмитро ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380931257432 ЄДРПОУ:33071141Очікувана вартість3 561 386,64 грн
без ПДВАктивна -
ID: UA-2026-09-01-000113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 55524000-9 Кейтерингові послуги для шкіл))
Очікувана вартість759 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації шкільного харчування учнів Наталівської гімназії Звягельської міської ради
Очікувана вартість458 028,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги кейтерингу ЗОШ І-ІІІ ст. №8 та ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
Очікувана вартість568 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55520000-1: Кейтерингові послуги (Лот 3 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Тершівській гімназії імені Степана Петрівського Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської
області) Очікувана вартість184 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55520000-1: Кейтерингові послуги (Лот 2 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Страшевицькій гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області)
Очікувана вартість170 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55520000-1: Кейтерингові послуги (Лот 1 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у навчально-виховному комплексі "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів -заклад дошкільної освіти
смт.Стара Сіль" Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області) Очікувана вартість267 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55520000-1: Кейтерингові послуги (Лот 4 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Торгановицькій гімназії імені Дмитра Петрини Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської
області) Очікувана вартість172 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації харчування учнів ЛСЗШ східних мов та східних бойових мистецтв "Будокан" з поглибленим вивченням іноземних мов на вул. В. Шухевича, 2, м. Львова
Очікувана вартість2 706 048,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 1-9 класів (кейтеринг); 55520000-1 - Кейтерингові послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:Осмокєску Ольга ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484170809 Факс:+380484170874ЄДРПОУ:24772948Очікувана вартість827 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro