Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «55523000-2»

  • ID: UA-2026-08-31-013430-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації шкільного харчування (кейтерингові послуги)

    Ім'я:
    Голець Людмила Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544623124 ЄДРПОУ:
    33158604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 22:42

    Прийом пропозицій
    31 серп. 22:42 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    640 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 8 г. 40 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-004357-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кейтерингові послуги код ДК 021:2015 – 55520000-1 (послуги з організації харчування учнів)

    Ім'я:
    Ворона Оксана Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976755256 ЄДРПОУ:
    25666728
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:52

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:52 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    9 480 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 8 г. 40 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-001751-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кейтерингові послуги код ДК 021:2015 – 55520000-1 (послуги з організації харчування учнів)

    Ім'я:
    Прокопенко Алла Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664861482 ЄДРПОУ:
    36449844
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 10:37

    Прийом пропозицій
    31 серп. 10:37 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 623 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 8 г. 40 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-011186-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги ( Послуги з організації шкільного харчування дітей (ДК 021:2015: 55523100-3 - Послуги з організації шкільного харчування), місце надання послуг: Жовтанецький ліцей, вул. Незалежності, 1 с.Жовтанці; Вихопнівська філія, вул.Грабовецька,4; с.Вихопні; … Великоколоднівський НВК, вул.Є.Козака, 2а; с.Велике Колодно; Ременівський опорний ЗЗСО, вул.Незалежності, 23, с.Ременів; Жовтанецька гімназія, вул.Загаївська,145; с.Жовтанці; Колоденецька гімназія, вул.Шевченка,13; с.Колоденці; Горпинська гімназія, вул.Шкільна,1 с.Горпин; Новоставська гімназія, вул.Грабовського,1; с.Новий Став

    Ім'я:
    Вихопень Роман Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380689702782 ЄДРПОУ:
    41420942
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 17:50

    Прийом пропозицій
    28 серп. 17:50 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 959 410,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 8 г. 40 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-007693-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з організації шкільного харчування учнів (постачання готової їжі)

    Ім'я:
    Мельцаєва Альона Романівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380666374990 ЄДРПОУ:
    23996999
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:38

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:38 – 7 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    4 171 400,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 17 г. 40 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006475-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги щодо забезпечення дієтичним харчуванням хворих в лікувальному закладі (ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги)

    Ім'я:
    Сидоренко Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444542023 ЄДРПОУ:
    45233967
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:54

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:54 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 800 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 8 г. 40 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-22-000518-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації одноразового гарячого харчування здобувачів освіти), 55520000-1 –Кейтерингові послуги, за кодом ДК 021-2015

    Ім'я:
    Наталія Гойденко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380666331735 Веб сайт:
    http://zski.com.ua
    ЄДРПОУ:
    20520233
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 серп. 19:11

    Прийом пропозицій
    22 серп. 19:11 – 30 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    2 040 357,60 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2023-07-21-007092-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    За кодом класифікатору НК України ЄЗС ДК 021:2015 - 55520000-1 - Кейтерингові послуги (55523000-2 - Кейтерингові послуги для інших підприємств або установ). Послуги з надання харчування хворим у міських лікарнях.

    Ім'я:
    Щербінова Інна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487059139 ЄДРПОУ:
    01999052
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 2023 15:45

    Прийом пропозицій
    21 лип. 2023 15:45 – 31 лип. 2023 10:00
    Очікувана вартість

    7 455 000,00 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2023-07-18-007267-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    За кодом класифікатору НК України ЄЗС ДК 021:2015 - 55520000-1 - Кейтерингові послуги (55523000-2 - Кейтерингові послуги для інших підприємств або установ). Послуги з надання харчування пацієнтам.

    Ім'я:
    Щербінова Інна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487059139 ЄДРПОУ:
    01999052
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 лип. 2023 14:17

    Прийом пропозицій
    18 лип. 2023 14:17 – 26 лип. 2023 12:00
    Очікувана вартість

    3 420 000,00 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2021-02-01-014886-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій учнів

    Ім'я:
    Устінська Світлана Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672546890 ЄДРПОУ:
    20556165
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 лют. 2021 18:59

    Прийом пропозицій
    1 лют. 2021 18:59 – 17 лют. 2021 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    352 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-003539-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів в загальноосвітньому навчальному закладі)

    Ім'я:
    Санелюк Мар′яна Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380987841321 ЄДРПОУ:
    44156494
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 149 030,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010411-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з організації шкільного харчування

    Ім'я:
    Галина Василюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661685040 ЄДРПОУ:
    20562929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    952 770,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-005146-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів Урізького ЗЗСО I-III рівнів Бориславської міської ради, Львівська обл., Дрогобицький район с.Уріж, вул.Л.Українки,1А

    Ім'я:
    Петрів Назар Ярославович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380937623968 ЄДРПОУ:
    02144714
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    642 330,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-004956-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів ЗЗСО №8 Бориславської міської ради, Львівська обл., Дрогобицький район м.Борислав, вул.Січових Стрільців, 28

    Ім'я:
    Петрів Назар Ярославович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380937623968 ЄДРПОУ:
    02144714
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 685 125,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-004774-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів Ясенице-Сільнянської гімназії Бориславської міської ради, Львівська обл., Дрогобицький район с.Ясениця-Сільна, вул.Шевченка,12 А

    Ім'я:
    Петрів Назар Ярославович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380937623968 ЄДРПОУ:
    02144714
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    445 666,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-002562-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів Попелівської ЗЗСО І-ІІІ рівнів) Львівська обл., Дрогобицький район, с.Попелі вул. Сонячна,2

    Ім'я:
    Петрів Назар Ярославович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380937623968 ЄДРПОУ:
    02144714
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 165 710,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-002198-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11 класів у Бориславській гімназії №9 Бориславської міської ради Львівської області

    Ім'я:
    Петрів Назар Ярославович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380937623968 ЄДРПОУ:
    02144714
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    540 826,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-001911-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 та 5-11класів Бориславської гімназії № 6 Бориславської міської ради, Львівська обл., м. Борислав, вул. С. Бандери, 102

    Ім'я:
    Петрів Назар Ярославович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380937623968 ЄДРПОУ:
    02144714
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    521 001,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-013765-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    «Послуги з організації гарячого харчування учнів Переріслянського ліцею Переріслянської сільської ради ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)

    Ім'я:
    Береза Людмила Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380968253322 ЄДРПОУ:
    20568375
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    999 920,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-013764-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з організації гарячого харчування дітей у Мирненській початковій школі за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015: 55523100-3 — Послуги з організації шкільного харчування)

    Ім'я:
    Ціховська Оксана Теодорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380669183050 ЄДРПОУ:
    43966794
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 860,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 145 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro