Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «55521000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-003646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКейтерингові послуги
Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з надання харчування учням Одеського ліцею №86 Одеської міської ради, код 55520000-1 — Кейтерингові послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено20 серп. 15:41
Прийом пропозицій20 серп. 15:41 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 120 732,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-007263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКейтерингові послуги з постачання готової їжі
Очікувана вартість46 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з надання харчування учням Одеського ліцею №86 Одеської міської ради, код 55520000-1 — Кейтерингові послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено7 серп. 16:35
Прийом пропозицій7 серп. 16:35 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 120 732,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-007869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКейтерингові послуги
Очікувана вартість170 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-010692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з доставки їжі
Оголошено3 серп. 16:56
Прийом пропозицій3 серп. 16:56 – 11 серп. 18:00Очікувана вартість8 350 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-24-009813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з мобільного харчування учасників концертної програми до Дня міста Трускавця. Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість2 032,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-003800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКейтерингові послуги (Послуги з організації харчування у КНП «Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради)
Оголошено20 лип. 12:02
Прийом пропозицій20 лип. 12:02 – 28 лип. 23:00Очікувана вартість6 850 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-001832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКейтерингові послуги (Послуги з організації харчування у КНП «Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради)
Оголошено1 лип. 10:38
Прийом пропозицій1 лип. 10:38 – 9 лип. 23:00Очікувана вартість6 850 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-012555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: (CPV) : 55520000-1 Кейтерингові послуги (Кейтерингові послуги з харчування дітей в однотижневому військово-патріотичному таборі для дітей)
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Очікувана вартість89 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-011747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКейтерингові послуги з організації харчування вихованцям Одеського закладу дошкільної освіти "Дитячий садок" №8 комбінованого типу Одеської міської ради, код 55520000-1 — Кейтерингові послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено19 черв. 16:10
Прийом пропозицій19 черв. 16:10 – 27 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість639 045,05 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-18-009740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКейтерингові послуги (поминальний обід)
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-006363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКейтерингові послуги (Послуги з доставки комплексних гарячих обідів для дітей)
Очікувана вартість99 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-004630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи,,55520000-1 Кейтерингові послуги” (Послуги з організації харчування у закладі охорони здоров’я КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» (2300 комплектів)).
Очікувана вартість374 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-008634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями,,55520000-1 Кейтерингові послуги” (Послуги з організації харчування у закладі охорони здоров’я КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» (12600 комплектів)).
Оголошено27 трав. 14:32
Прийом пропозицій27 трав. 14:32 – 4 черв. 01:00Очікувана вартість2 394 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-002413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКейтерингові послуги (поминальний обід)
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість18 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-004938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКейтерингові послуги з організації харчування вихованцям Одеського закладу дошкільної освіти "Дитячий садок" №8 комбінованого типу Одеської міської ради, код 55520000-1 — Кейтерингові послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено18 трав. 12:00
Прийом пропозицій18 трав. 12:00 – 26 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість744 751,75 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-18-000174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКейтерінгові послуги в рамках реалізації проєкту «Удосконалення освітньої програми за професією Лаборант хімічного аналізу для підготовки робітничих кадрів сучасної переробної промисловості Дніпропетровської області» (ДОГОВІР ПРО НАДАННЯ БЕЗПОВОРОТНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ від 19.05.2025 №
2025/MG/UA-іVET-12) пов’язаний з реалізацією Грантового конкурсу в рамках Мультидонорської ініціативи Skills4Recovery “Підтримка модернізації професійно-технічної освіти в Україні - Професійне навчання-2025” за фінансової підтримки Програми «Підтримка Демократії 2025» в рамках Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща» Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-001382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКейтерингові послуги (поминальний обід)
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість12 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-010590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи,,55520000-1 Кейтерингові послуги” (Послуги з організації харчування у закладі охорони здоров’я КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» (2100 комплектів)).
Очікувана вартість342 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro