Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «55511000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-004974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування для учнів Воронівецького ліцею Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області
Оголошено31 серп. 13:11
Прийом пропозицій31 серп. 13:11 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-004303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування для учнів Поляхівського ліцею Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області та вихованців структурного дошкільного підрозділу
Оголошено31 серп. 12:34
Прийом пропозицій31 серп. 12:34 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-011412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування для учнів Теофіпольського ліцею №3 Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області
Оголошено28 серп. 18:35
Прийом пропозицій28 серп. 18:35 – 6 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-009499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з забезпечення гарячими обідами малозабезпечених підопічних, які перебувають у складних життєвих обставинах і знаходяться на обліку та отримують соціальні послуги в КУ «Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
Оголошено28 серп. 16:12
Прийом пропозицій28 серп. 16:12 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4, 5-11 класів та вихованців структурного дошкільного підрозділу (аутсорсинг)
Оголошено28 серп. 13:25
Прийом пропозицій28 серп. 13:25 – 6 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-005335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування для учнів Гальчинецького ліцею Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області та вихованців структурного дошкільного підрозділу
Оголошено28 серп. 12:50
Прийом пропозицій28 серп. 12:50 – 5 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-27-012864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4, 5-9 класів та вихованців дошкільного підрозділу (аутсорсинг)
Ім'я:Герасимчук Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380978977156 ЄДРПОУ:25889606Оголошено27 серп. 20:11
Прийом пропозицій27 серп. 20:11 – 4 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-27-012477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4, 5-11 класів та вихованців структурного дошкільного підрозділу (аутсорсинг)
Оголошено27 серп. 18:07
Прийом пропозицій27 серп. 18:07 – 6 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-27-011745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування для учнів Човгузівської гімназії Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області та вихованців структурного дошкільного підрозділу
Ім'я:Філімонов Олексій ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380976447623 ЄДРПОУ:02548446Оголошено27 серп. 17:00
Прийом пропозицій27 серп. 17:00 – 4 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-27-010690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації одноразового гарячого харчування (сніданки) для учнів закладів загальної середньої освіти Рава-Руської міської ради (аутсорсинг) (Код 55510000-8 – Послуги їдалень за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено27 серп. 16:17
Прийом пропозицій27 серп. 16:17 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування для учнів Базалійського ліцею Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області та вихованців структурного дошкільного підрозділу
Оголошено27 серп. 15:09
Прийом пропозицій27 серп. 15:09 – 5 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-26-013677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4, 5-9 класів та вихованців структурного дошкільного підрозділу (аутсорсинг)
Оголошено26 серп. 18:56
Прийом пропозицій26 серп. 18:56 – 3 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-26-012905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування для учнів Новоставецького ліцею Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області
Ім'я:Морозова Зоряна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380987923757 ЄДРПОУ:25907540Оголошено26 серп. 17:14
Прийом пропозицій26 серп. 17:14 – 3 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-01-30-008962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації і забезпечення харчування учнів у закладах загальної середньої освіти м. Чернігова у 2025/2026 навчальному році (весняний період)
Оголошено30 січ. 13:28
Прийом пропозицій30 січ. 13:28 – 7 лют. 02:00 -
ID: UA-2025-12-27-002741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації і забезпечення харчування учнів у закладах загальної середньої освіти м. Чернігова у 2025/2026 навчальному році (зимовий період)
Оголошено27 груд. 2025 21:39
Прийом пропозицій27 груд. 2025 21:39 – 29 січ. 02:00 -
ID: UA-2026-09-01-012007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації харчування ( Послуги з організації харчування учнів Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка та Коломийської філії №20 Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка (аутсорсинг))
Очікувана вартість6 771 765,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації харчування Послуги з організації харчування учнів Коломийської філії №3 Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка (аутсорсинг))
Очікувана вартість975 590,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації харчування учнів Гімназії № 6 Звягельської міської ради (аутсорсинг)
Очікувана вартість1 431 630,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації шкільного харчування (ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень)
Ім'я:Гармаш Анна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322553150 Факс:+380322367146ЄДРПОУ:23888732Очікувана вартість14 432,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації і забезпечення харчування учнів у закладах загальної середньої освіти м. Чернігова у І семестрі 2026/2027 навчального року)
Очікувана вартість76 519 242,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro