Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «55300000-3»
-
ID: UA-2026-09-04-003832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації харчування учнів
Оголошено4 вер. 11:07
Прийом пропозицій4 вер. 11:07 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-015180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 55320000-9 — Послуги з організації харчування (Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів, учнів 5-9 класів та учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради)
Оголошено3 вер. 21:44
Прийом пропозицій3 вер. 21:44 – 19 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-03-014752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації харчування (згідно код ДК 2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування)
Оголошено3 вер. 19:55
Прийом пропозицій3 вер. 19:55 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-014493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування учнів Делятинського ліцею №2 Делятинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
Оголошено3 вер. 18:47
Прийом пропозицій3 вер. 18:47 – 19 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-09-03-005389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із забезпечення гарячим харчуванням отримувачів соціальних послуг денного центру з «кризовими кімнатами». ДК 021:2015 код 55320000-9 послуги з організації харчування
Оголошено3 вер. 11:58
Прийом пропозицій3 вер. 11:58 – 19 вер. 11:41 -
ID: UA-2026-09-02-013066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування учнів Старосільського ліцею).
Оголошено2 вер. 17:12
Прийом пропозицій2 вер. 17:12 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування учнів Білоославського ліцею імені Марійки Підгірянки Делятинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
Оголошено2 вер. 16:40
Прийом пропозицій2 вер. 16:40 – 18 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-02-005975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації харчування учнів 1-4 класів, учнів 5-11 класів, учнів групи подовженого дня (аутсорсинг)
Ім'я:Бондаренко Лариса МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380665172768 ЄДРПОУ:33158740Оголошено2 вер. 13:05
Прийом пропозицій2 вер. 13:05 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-000275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації одноразового гарячого харчування (обід) для учнів віком від 6 до 11 років, які відвідують групи подовженого дня та послуги з організації дворазового гарячого харчування (обід та вечеря) учнів віком від 14 до 18 років, які проживають в пансіоні (Аутсорсинг) (код ДК 021:2015
– 55320000-9 Послуги з організації харчування) (далі – послуги). Ім'я:Остапенко Анатолій ФедоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380673127854 Веб сайт: ЄДРПОУ:22567807Оголошено2 вер. 08:44
Прийом пропозицій2 вер. 08:44 – 18 вер. 08:43 -
ID: UA-2026-09-01-004895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування учнів Чорнопотоківського ліцею Делятинської селищної ради за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування учнів » (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Оголошено1 вер. 12:56
Прийом пропозицій1 вер. 12:56 – 17 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-31-013759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування учнів 1 -11 класів Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Франківської міської ради(аутсорсинг)
Ім'я:Чижик Володимир ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: 380342750981,380507339940 ЄДРПОУ:20559040Оголошено31 серп. 23:56
Прийом пропозицій31 серп. 23:56 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів способом аутсорсингу
Оголошено31 серп. 23:19
Прийом пропозицій31 серп. 23:19 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації харчування учнів пільгових категорій (обіди) Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Ім'я:Чижик Володимир ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: 380342750981,380507339940 ЄДРПОУ:20559040Оголошено31 серп. 23:15
Прийом пропозицій31 серп. 23:15 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорії способом аутсорсингу
Оголошено31 серп. 23:04
Прийом пропозицій31 серп. 23:04 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій способом аутсорсингу
Оголошено31 серп. 22:48
Прийом пропозицій31 серп. 22:48 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №24 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Оголошено31 серп. 22:47
Прийом пропозицій31 серп. 22:47 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів способом аутсорсингу
Оголошено31 серп. 23:25
Прийом пропозицій31 серп. 23:25 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 5-11 класів способом аутсорсингу
Оголошено31 серп. 23:38
Прийом пропозицій31 серп. 23:38 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів способом аутсорсингу
Оголошено31 серп. 23:43
Прийом пропозицій31 серп. 23:43 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 55320000-9- Послуги з організації харчування (Забезпечення гарячим харчуванням осіб, які тримаються в ізоляторах тимчасового тримання та затриманих осіб)
Ім'я:Федорищев Артем ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442719516 Факс:+380442719216ЄДРПОУ:40108583Оголошено31 серп. 20:09
Прийом пропозицій31 серп. 20:09 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення