Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «55243000-5»
-
ID: UA-2026-08-18-010751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оздоровлення та відпочинку дітей соціально- незахищених категорій в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, розташованих в Київській області
Оголошено18 серп. 16:11
Прийом пропозицій18 серп. 16:11 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість406 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-18-004549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації дитячого відпочинку і оздоровлення дітей
Очікувана вартість88 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-011211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (2 путівки до табору )
Ім'я:Марина Олександрівна КлюшникE-mail: [email protected] Телефон: +380973645047 ЄДРПОУ:20199239Очікувана вартість65 835,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (забезпечення організації відпочинку за межами Київської області дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, крім дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, та дітей учасників бойових дій, дітей загиблих
(померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України) Ім'я:Косач Валентина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442867736 Факс:+380442867736ЄДРПОУ:25880775Оголошено5 серп. 13:30
Прийом пропозицій5 серп. 13:30 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 666 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-008450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 55240000-4 — Послуги центрів і будинків відпочинку (Послуги з відпочинку дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей)
Оголошено29 лип. 15:30
Прийом пропозицій29 лип. 15:30 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість548 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-010169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування відпочинку дітей в дитячих таборах, закладах оздоровлення та відпочинку (дитячі путівки).
Ім'я:Лукіян Анастасія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380950370021 Веб сайт: ЄДРПОУ:04062127Очікувана вартість12 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-010145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування відпочинку дітей в дитячих таборах, закладах оздоровлення та відпочинку (дитячі путівки).
Ім'я:Лукіян Анастасія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380950370021 Веб сайт: ЄДРПОУ:04062127Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-010122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування відпочинку дітей в дитячих таборах, закладах оздоровлення та відпочинку (дитячі путівки).
Ім'я:Лукіян Анастасія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380950370021 Веб сайт: ЄДРПОУ:04062127Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-010089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування відпочинку дітей в дитячих таборах, закладах оздоровлення та відпочинку (дитячі путівки).
Ім'я:Лукіян Анастасія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380950370021 Веб сайт: ЄДРПОУ:04062127Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-003514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги центрів і будинків відпочинку
Оголошено22 лип. 11:29
Прийом пропозицій22 лип. 11:29 – 30 лип. 11:21Очікувана вартість296 257,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-010815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації дитячого відпочинку та оздоровлення дітей у Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Лімниця" ДК 021:2015:55240000-4: Послуги центрів і будинків відпочинку
Очікувана вартість92 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-004975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 55240000-4 — Послуги центрів і будинків відпочинку (Послуги з відпочинку дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей)
Оголошено20 лип. 13:06
Прийом пропозицій20 лип. 13:06 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість548 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-003025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання путівок на оздоровлення та відпочинок дітей які потребують особливої соціальної уваги та підтримки ( 10 путівок до Івано-Франківської області)
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість218 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-011749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки (у тому числі дітей з багатодітних сімей та дітей осіб-учасників бойових дій) в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку (дитячі путівки) (код ДК 021:2015: 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку)
Оголошено13 лип. 23:46
Прийом пропозицій13 лип. 23:46 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість672 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-010098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку
Оголошено8 лип. 16:19
Прийом пропозицій8 лип. 16:19 – 20 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-010657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування відпочинку дітей в дитячих таборах, закладах оздоровлення та відпочинку (дитячі путівки).
Ім'я:Лукіян Анастасія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380950370021 Веб сайт: ЄДРПОУ:04062127Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-010635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування відпочинку дітей в дитячих таборах, закладах оздоровлення та відпочинку (дитячі путівки).
Ім'я:Лукіян Анастасія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380950370021 Веб сайт: ЄДРПОУ:04062127Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-010125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Оголошено7 лип. 16:43
Прийом пропозицій7 лип. 16:43 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість195 300,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-006701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оздоровлення та відпочинку дітей Ярмолинецької селищної територіальної громади (код ДК 021:2015: 55240000-4 — Послуги центрів і будинків відпочинку)
Оголошено6 лип. 14:46
Прийом пропозицій6 лип. 14:46 – 14 лип. 18:00Очікувана вартість300 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-015954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки (у тому числі дітей з багатодітних сімей та дітей осіб-учасників бойових дій) в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку (дитячі путівки) (код ДК 021:2015: 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку)
Оголошено30 черв. 23:54
Прийом пропозицій30 черв. 23:54 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість672 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась