Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «55241000-1»
-
ID: UA-2026-08-20-008597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проживання і харчування дітей: ДЗОВ «ІЛЛАРА» Закарпатська обл., Хустський район, місто Іршава, вул. Шевченка, 145, за ДК 021:2015 - 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета
закупівлі: ДК 021:2015- 55241000-1 Послуги центрів відпочинку) Очікувана вартість56 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОздоровлення та відпочинок дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (крім тих, що виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях); дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із
забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також дітей загиблих (померлих) осіб, визначених у частині першій статті 10 1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» Оголошено17 серп. 11:14
Прийом пропозицій17 серп. 11:14 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість84 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-002405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОздоровлення та відпочинком дітей з особливими освітніми потребами та дітей з інвалідністю, які потребують особливих умов для оздоровлення, у супроводі одного з батьків (осіб, які їх замінюють)
Оголошено17 серп. 10:59
Прийом пропозицій17 серп. 10:59 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість56 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-000958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відпочинку дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку в Івано-Франківській області ( дитячі путівки) - ІV зміна
Ім'я:Пархоменко Юлія ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380575252325 Факс:+380575252325Веб сайт: ЄДРПОУ:42850645Очікувана вартість26 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-013672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій
Оголошено15 черв. 23:54
Прийом пропозицій15 черв. 23:54 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість860 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-006117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій
Оголошено10 черв. 12:31
Прийом пропозицій10 черв. 12:31 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість625 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-04-14-004341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги центрів і будинків відпочинку
Очікувана вартість42 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-001637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки
Оголошено3 квіт. 09:48
Прийом пропозицій3 квіт. 09:48 – 13 квіт. 12:00Очікувана вартість2 769 480,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-31-010258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з відпочинку дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку (дитячі путівки) у Закарпатській області
Оголошено31 бер. 16:24
Прийом пропозицій31 бер. 16:24 – 8 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість214 240,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-03-015077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (послуги з оздоровлення та відпочинку дітей в Державному підприємстві України „Міжнародний дитячий центр „Артек”)
Очікувана вартість361 199 475,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-26-001507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з використання концертного залу санаторію «Кришталевий палац» для проведення заходів із відзначення Дня Соборності України. Код ДК 021:2015 — 55240000-4: Послуги центрів і будинків відпочинку
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість9 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-007306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по користуванню льодовим майданчиком
Ім'я:Кабаровська Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380973374619 ЄДРПОУ:43960745Очікувана вартість3 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-25-000666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з використання концертного залу санаторію «Кришталевий палац» для проведення заходів із відзначення Новорічно - різдвяних свят. Код ДК 021:2015 — 55240000-4: Послуги центрів і будинків відпочинку
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість4 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-02-013377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (послуги з оздоровлення та відпочинку дітей в Державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»)
Очікувана вартість5 431 790,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-25-002699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги центрів відпочинку
Очікувана вартість93 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-04-008952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проживання і харчування дітей: ДЗОВ «ІЛЛАРА» Закарпатська обл., Хустський район, місто Іршава, вул. Шевченка, 145, за ДК 021:2015 - 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета
закупівлі: ДК 021:2015- 55241000-1 Послуги центрів відпочинку) Очікувана вартість67 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-30-000450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відпочинку дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку в Івано-Франківській області ( дитячі путівки) - VII зміна
Ім'я:Пархоменко Юлія ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380575252325 Факс:+380575252325Веб сайт: ЄДРПОУ:42850645Очікувана вартість22 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-29-000466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги оздоровлення та відпочинку дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку в Івано – Франківській області (дитячі путівки) – VІІ зміна
Очікувана вартість82 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-07-006563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПутівки на оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку у Закарпатській області Код ДК 021:2015: 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку
Оголошено7 лип. 2025 14:12
Прийом пропозицій7 лип. 2025 14:12 – 15 лип. 2025 09:00Очікувана вартість800 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-07-04-003047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки
Оголошено4 лип. 2025 11:03
Прийом пропозицій4 лип. 2025 11:03 – 14 лип. 2025 12:00Очікувана вартість1 764 000,00 грн
з ПДВЗавершена