Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «55120000-7»
-
ID: UA-2026-08-28-010870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення симуляційних вправ «Координація в дії» з протидії домашньому насильству в рамках реалізації плану заходів Львівського обласного центру соціальних служб на 2026 рік
Оголошено28 серп. 17:03
Прийом пропозицій28 серп. 17:03 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-02-003727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 55120000-7 Послуги з організації зустрічей і конференцій у готелях (Послуги з організації заходу «Міжнародний форум культурної дипломатії »)
Очікувана вартість867 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з участі в конференції «HR Camp 2026»
Очікувана вартість36 398,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Протидія алкоголізму, наркоманії, реабілітація та ресоціалізація залежних осіб» в рамках реалізації плану заходів Львівського обласного центру соціальних служб на 2026 рік
Очікувана вартість52 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення науково-комунікативних заходів для забезпечення виконання 3 етапу проєкту «Вирішення сучасних проблем хімії, біомедицини, фізики та матеріалознавства з використанням центру високопродуктивних обчислень і машинного навчання»)
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено24 серп. 20:05
Прийом пропозицій24 серп. 20:05 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість333 333,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-002091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з організації зустрічей і конференцій у готелі
Очікувана вартість45 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації та проведення пресконференції у форматі офлайн на тему: "Результати проєкту на тему «Національний фестиваль «Схід Опера Фест - 2026». В рамках виконання гранту Українського культурного фонду для реалізації культурно-мистецького проєкту «Національний фестиваль «Схід Опера Фест
- 2026», відповідно до Договору про надання гранту № 9EVE11-26258 від 01 червня 2026 року. Очікувана вартість15 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації та проведення пресконференції у форматі офлайн на тему: "Результати проєкту на тему "Голоси що звучать знову". В рамках виконання гранту Українського культурного фонду для реалізації культурно-мистецького проєкту «Голоси що звучать знову», відповідно до Договору про надання
гранту № 9CUH21-26258 від 15 червня 2026 року. Очікувана вартість10 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015: 55120000-7 Послуги з організацій зустрічей і конференцій у готелях (Забезпечення проведення заходу до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України «Шлях нескорених» для ветеранів війни та членів їх сімей,
сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України) Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації та проведення зустрічі для обговорення результатів проєкту «Доцільність та потенціал впровадження інтервенції з індексного самотестування на ВІЛ в Україні»
Оголошено7 серп. 15:01
Прийом пропозицій7 серп. 15:01 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість65 816,90 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-005419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги проведення протокольного заходу/забезпечення прийому офіційних делегацій
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 55120000-7 Послуги з організації зустрічей і конференцій у готелях (послуги з організації та проведення заходу. Тема заходу: «Київводоканал працює на межі можливостей, люди звільняються через неконкурентні зарплати і виснажливі умови, пов`язані з ворожими обстрілами об`єктів»)
Очікувана вартість10 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Соціальна підтримка ветеранів та членів їх сімей» в рамках реалізації плану заходів Львівського обласного центру соціальних служб на 2026 рік
Оголошено30 лип. 17:08
Прийом пропозицій30 лип. 17:08 – 10 серп. 14:00Очікувана вартість51 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-007234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Протидія алкоголізму, наркоманії, реабілітація та ресоціалізація залежних осіб» в рамках реалізації плану заходів Львівського обласного центру соціальних служб на 2026 рік
Оголошено29 лип. 14:41
Прийом пропозицій29 лип. 14:41 – 6 серп. 17:00Очікувана вартість51 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-007042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації та проведення тренінгів «Мотиваційне консультування у сфері ВІЛ: ефективні підходи до підтримки прихильності, тестування та утримання пацієнтів у лікуванні»
Оголошено28 лип. 14:19
Прийом пропозицій28 лип. 14:19 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 612 650,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-011487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації та проведення навчальних тренінгів:«Ефективний тайм-менеджмент взаємодії лікаря з пацієнтом у контексті НІЗ: артеріальна гіпертензія»; Послуги з організації та проведення навчального тренінгу для фахівців Хмельницького ЦКПХ та їх відокремлених структурних підрозділів з питань
комплексної роботи в громадах у сфері профілактики НІЗ; Послуги з організації та проведення тренінгу для фахівців навчального Львівського ЦКПХ та їх відокремлених структурних підрозділів з питань комплексної роботи в громадах у сфері профілактики НІЗ; Послуги з організації та проведення навчальних тренінгів «Впровадження підходів до профілактики та скринінгу цукрового діабету 2 типу на первинному рівні медичної допомоги» Оголошено21 лип. 17:31
Прийом пропозицій21 лип. 17:31 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 613 953,79 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-003978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації та проведення тренінгу «Мотиваційне інтерв'ю на практиці: посилення людиноцентричного підходу у ВІЛ-сервісі»
Оголошено21 лип. 11:39
Прийом пропозицій21 лип. 11:39 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість207 875,04 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-010852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація послуг з обслуговування в залі офіційної іноземної делегації
Ім'я:ван Дорст Зоя МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432661427 Факс:0988570590ЄДРПОУ:40391900Очікувана вартість11 041,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-010441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації та проведення заходу "Національний захід з питань моніторингу наркотичної та алкогольної ситуації в Україні – 2026"
Оголошено9 лип. 17:00
Прийом пропозицій9 лип. 17:00 – 20 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість358 083,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-003589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи55120000-7 Послуги з організації зустрічей і конференцій у готелях(оренда конференц-залу)
Очікувана вартість15 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro