Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «55100000-1»
-
ID: UA-2026-08-28-010870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення симуляційних вправ «Координація в дії» з протидії домашньому насильству в рамках реалізації плану заходів Львівського обласного центру соціальних служб на 2026 рік
Оголошено28 серп. 17:03
Прийом пропозицій28 серп. 17:03 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-002819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГотельні послуги - ДК 021:2015 - 5110000-4 Послуги з розміщення у готелях (Готельні послуги - ДК 021:2015 - 55110000-4 - Послуги з розміщення у готелях)
Ім'я:Рясний Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380445251380 Факс:+380445254349Веб сайт: ЄДРПОУ:23724640Оголошено28 серп. 10:59
Прийом пропозицій28 серп. 10:59 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з конференц-сервісу (надання конференц-залів для заходів, організації харчування учасників, забезпечення технічним обладнанням), Готельні номери для проживання у готелі «Радіссон Блу», що знаходиться за адресою: вул. Ярославів Вал 22, м. Київ, 01054, Україна
Очікувана вартість98 091,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата проживання (зі сніданком)
Ім'я:Подопригора Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380542700149 Факс:+380542700560ЄДРПОУ:04057942Очікувана вартість22 162,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з тимчасового проживання іноземної делегації
Ім'я:Олександр КолодрівськийE-mail: [email protected] Телефон: +380990759529 Веб сайт: ЄДРПОУ:04418653Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги розміщення (проживання) в готельних номерах офіційної делегації іноземних держав за запрошенням міської ради (представницькі витрати).
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 55120000-7 Послуги з організації зустрічей і конференцій у готелях (Послуги з організації заходу «Міжнародний форум культурної дипломатії »)
Очікувана вартість867 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з тимчасового розміщення (проживання) учасників Всеукраїнського конкурсу виконавців художнього слова імені Лесі Українки, в рамках Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела»
Очікувана вартість3 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з участі в конференції «HR Camp 2026»
Очікувана вартість36 398,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації проживання делегацій по обміну досвідом
Очікувана вартість25 791,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги розміщення (проживання) в готельних номерах ветеранів війни-військовослужбовців Часовоярської міської територіальної громади та членів їх родин
Очікувана вартість57 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з тимчасового розміщення (проживання) учасникам навчально-тренувального збору із спеціальної підготовки з лижного двоборства
Очікувана вартість33 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проживання учасників заходу
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги проживання учасників заходу
Ім'я:Латюк Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969636002 ЄДРПОУ:43622201Очікувана вартість180 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з тимчасового проживання (розміщення) учасників навчально-тренувальних зборів з богатирського багатоборства серед ветеранів війни. За кодом ДК 021:2015:55110000-4 Послуги з розміщення в готелях
Очікувана вартість61 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги проживання учасників заходу
Ім'я:Латюк Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969636002 ЄДРПОУ:43622201Очікувана вартість175 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги проживання (готельні послуги)
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з тимчасового розміщення (проживання) учасників спортивного заходу (2362/1.046/5, 2149/1)
Ім'я:Литвин Владислав ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442870298 ЄДРПОУ:03767831Очікувана вартість63 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиорганізація проживання (16 осіб) у рамках виконання робіт з організації та проведення заходів з нагоди візиту до України 26 – 28 серпня 2026 року Міністра науки і вищої освіти Республіки Польща Марціна КУЛАСЕКА, зокрема для відкриття Міжнародного центру колективного користування науковим
обладнанням на базі Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» (КНУВС, UW, UK “AGH”) (Івано-Франківська область, Україна) згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 14 серпня 2026 року № 1425 «Про проведення заходів з нагоди візиту Міністра науки і вищої освіти Республіки Польща», код ДК 021:2015 (CPV) : 55110000-4 Послуги з розміщення у готелях Очікувана вартість33 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги проживання (16 осіб) у рамках виконання робіт з організації та проведення заходів з нагоди візиту до України 26 – 28 серпня 2026 року Міністра науки і вищої освіти Республіки Польща Марціна КУЛАСЕКА, зокрема для відкриття Міжнародного центру колективного користування науковим обладнанням на
базі Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» (КНУВС, UW, UK “AGH”) (Івано-Франківська область, Україна) згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 14 серпня 2026 року № 1425 «Про проведення заходів з нагоди візиту Міністра науки і вищої освіти Республіки Польща», код ДК 021:2015 (CPV) : 55110000-4 Послуги з розміщення у готелях Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro