Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «51900000-1»

  • ID: UA-2026-08-27-002146-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі встановлення системи наведення і контролю в приміщенні Другого окружного суду міста Кривого Рогу за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Великого Кобзаря,12

    Ім'я:
    Мар'яна Чебатарьова
    E-mail: [email protected] Телефон: +38567450720 Веб сайт:
    http://dp.court.gov.ua/tu04/
    ЄДРПОУ:
    26239738
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    81 781,12 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-22-000328-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж металолетектора (Код за ДК 021:2015 51900000-1 «Послуги зі встановлення систем наведення і контролю) (далі послуги зі встановлення) на наступному об'єкті Замовника за адресою (далі об'єкт) Захисна споруда цивільного захисту Високопільського опорного закладу загальної середньої освіти за … адресою: Херсонська область, Бериславський район, смт Високопілля, вул. Енергетична, 3.

    Ім'я:
    Бєлозьорова Світлана Павлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974962741 ЄДРПОУ:
    24752621
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 025,16 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-005861-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж та наладка охоронної сигналізації в приміщенні Дубівського ліцею Бабанської селищної ради за адресою: Черкаська область, Уманський район, село Дубова, вулиця Шкільна,14

    Ім'я:
    Ольга Літвін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983197413 Веб сайт:
    https://babanska-gromada.gov.ua/prozorro/
    ЄДРПОУ:
    24352206
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 653,23 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-003385-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі встановлення систем наведення і контролю (встановлення обладнання домофонної відео системи)

    Ім'я:
    Галина Андріїшин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958271108 ЄДРПОУ:
    02070855
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    54 853,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-004583-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі встановлення системи наведення і контролю в приміщенні Другого окружного суду міста Кривого Рогу за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Іллі Гайдука,3-А та 6-А.

    Ім'я:
    Галина Новікова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567450720 Веб сайт:
    http://dp.court.gov.ua/tu04/
    ЄДРПОУ:
    26239738
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    81 803,97 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-16-006750-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з установлення та налагодження системи автоматичного контролю і сигналізації дизель генераторів 6Ч12/14, Код ДК 021:2015 51900000-1 Послуги зі встановлення систем наведення і контролю

    Ім'я:
    Семен Крачев
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487293824 ЄДРПОУ:
    01125666
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    80 924,74 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-15-003927-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі встановлення двох камер відеоспостереження, кабелю, системи та пристроїв AJAX для охорони

    Ім'я:
    Роман Когут
    E-mail: [email protected] Телефон: +380951653244 ЄДРПОУ:
    43166763
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-011738-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі встановлення системи наведення і контролю в приміщенні Третього окружного суду міста Кривого Рогу за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Л. Бородича,3

    Ім'я:
    Галина Новікова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567450720 Веб сайт:
    http://dp.court.gov.ua/tu04/
    ЄДРПОУ:
    26239738
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 289,29 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-001577-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 51900000-1 Послуги зі встановлення систем наведення і контролю (послуги з впровадження інтегрованої мережі моніторингу віддалених об'єктів ЗНС Львівського РСП на базі сучасних бездротових технологій)

    Ім'я:
    Іван Шекун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443515133 Веб сайт:
    http://www.uksatse.ua
    ЄДРПОУ:
    19477064
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 10:02

    Прийом пропозицій
    25 черв. 10:02 – 3 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 988 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-23-004452-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі встановлення системи наведення і контролю в приміщенні Четвертого окружного суду міста Кривого Рогу за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Груні Романової, 6-А

    Ім'я:
    Галина Новікова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567450720 Веб сайт:
    http://dp.court.gov.ua/tu04/
    ЄДРПОУ:
    26239738
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    86 169,06 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-19-002916-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі встановлення системи наведення і контролю в приміщенні Першого окружного суду міста Кривого Рогу за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Захисників Азовсталі, 3

    Ім'я:
    Галина Новікова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567450720 Веб сайт:
    http://dp.court.gov.ua/tu04/
    ЄДРПОУ:
    26239738
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    96 355,60 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-09-012926-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021-2015 (CPV) 51900000-1 Послуги зі встановлення систем наведення і контролю (послуги по встановленню і налаштуванню системи керування доступом для облаштування нежитлових підвальних приміщень під укриття, що знаходяться у законному користуванні у Замовника та розташовані за адресою: вул. … Центральна, 18, с-ще Авангард, Одеський район, Одеська область, 67806)

    Ім'я:
    Світлана Баранюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487972534 ЄДРПОУ:
    43988734
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 201,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-04-005872-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    51900000-1 - Послуги зі встановлення систем наведення і контролю

    Ім'я:
    Андріан Чир
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673415811 Веб сайт:
    https://www.lnu.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    02070987
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    72 344,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-01-008941-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі встановлення систем наведення і контролю

    Ім'я:
    Михайленко Інеса Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442848648 ЄДРПОУ:
    03359760
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 821,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-26-012618-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі встановлення систем наведення і контролю

    Ім'я:
    Дмитро Колисан
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442726073, +380660896641 ЄДРПОУ:
    42902258
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 771,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-25-014244-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з монтажу обладнання

    Ім'я:
    Артем ЛІТВІНОВ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993257939 ЄДРПОУ:
    07928461
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-21-005666-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код ДК 021-2015-51900000-1 - Послуги зі встановлення систем наведення і контролю

    Ім'я:
    Олена Буранкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380665261554 ЄДРПОУ:
    44151124
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 541,14 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-18-005262-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі встановлення систем наведення і контролю

    Ім'я:
    Наталія Трофіменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт:
    http://www.vodokanal.poltava.ua/
    ЄДРПОУ:
    03361661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 465,63 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-18-004976-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі встановлення систем наведення і контролю

    Ім'я:
    Наталія Трофіменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт:
    http://www.vodokanal.poltava.ua/
    ЄДРПОУ:
    03361661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 465,63 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-12-001015-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    51900000-1 - Послуги зі встановлення систем наведення і контролю

    Ім'я:
    Андріан Чир
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673415811 Веб сайт:
    https://www.lnu.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    02070987
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    67 244,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 33 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro