Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «51700000-9»
-
ID: UA-2026-08-31-011670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Монтаж системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням (в частині оповіщення про пожежу і показчиків напрямком евакуювання) та системи передавання тривожних сповіщень у приміщенні поліклінічного відділення №5 Комунального некомерційного підприємства «Поліклінічне об’єднання»
Кропивницької міської ради за адресою: вул. Незалежності 9-Б, м. Кропивницький, Кропивницький район, Кіровоградська область". (Коригування). (Код за ДК 021:2015 (CPV): 51700000-9 - Послуги зі встановлення протипожежного устаткування) Ім'я:Чабан Олена БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380522332050 Факс:+380522332050ЄДРПОУ:36421504Оголошено31 серп. 17:30
Прийом пропозицій31 серп. 17:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-001367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з встановлення протипожежного устаткування в приміщеннях будівель Харківського ВМКЦ, а саме приладу приймально-контрольного на 8 шлейфів (з вбудованим блоком живлення і акумулятором) ППКП «Омега» та по 2 сповіщувача пожежних димових оптичних точкових адресних СПДОТА в приміщеннях №2,5,6
підвалу 3-х поверхової будівлі Оголошено28 серп. 09:54
Прийом пропозицій28 серп. 09:54 – 5 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-25-010717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатора51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткування (послуги з виготовлення проекту та схем системи пожежної сигналізації, монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління системою евакуації людей, система передавання тривожних сповіщень по
об’єкту) Оголошено25 серп. 15:48
Прийом пропозицій31 серп. 15:00 – 6 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-02-013718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтажнi та пусконалагоджувальнi роботи системи пожежної сигналiзацiї, оповiщення про пожежу та управлiння евакуацiєю людей
Очікувана вартість48 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення сертифікованих протипожежних дверей
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення протипожежного устаткування ДК 021:2015 51700000-9 Влаштування пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу в приміщенні УКРИТТЯ виробничих майстерень, за адресою: Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. П. Дорошенка, 3
Очікувана вартість79 965,85 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж системи пожежної сигналізації
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення протипожежного обладнання на об"єкті: відділення КНП ЛОР "ЛОМЦПтаТУ" за адресою: м.Львів, вул. Кульпарківська,95 (Стаціонар №1, стаціонар №2) (код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" — 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування)
Очікувана вартість1 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з встановлення автоматичної системи пожежогасіння у приміщеннях харчоблоку школи І-ІІІ ступенів Nº 248 Деснянського району міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Миколи Закревського, 45-Б
Ім'я:Павлова Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380445156416 ЄДРПОУ:03871971Оголошено26 серп. 18:19
Прийом пропозицій26 серп. 18:19 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість483 455,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-26-012166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля протипожежного обладнання та виконання монтажних/демонтажних та пусконалагоджувальних робіт систем протипожежного захисту (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2026-07-20-3071249) (Звіт про укладення договору)
Очікувана вартість14 860 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу частини обладнання пожежної сигналізації в будівлі Бібліотеки-філії №22 для дорослих КЗК "ЦМБ ЦБС Шевченківського району м. Харкова" за адресою: вул. Клочківська, 261
Очікувана вартість17 465,86 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж й установка системи пожежної сигналізації в приміщеннях будівлі інв.№117/3 військової частини А2372 за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, с.Лощинівка, В/ч А2372
Ім'я:Заборовський Владислав ОлеговичE-mail: [email protected] Телефон: +380976468867 Факс:+380484123078ЄДРПОУ:07850345Очікувана вартість107 157,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення протипожежного устаткування
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу та пусконалагодження газового пожежогасіння
Очікувана вартість199 945,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення протипожежного устаткування
Ім'я:Буртова Інна РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380352525531 Факс:+380352521408ЄДРПОУ:02001297Очікувана вартість42 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи по облаштуванню безпечного простору (протипожежний захист) в закладах загальної середньої освіти Переяславської міської територіальної громади - Влаштування зовнішньої системи блискавкозахисту Переяславської гімназії №2 (корпус №1) Переяславської міської ради за адресою: м.Переяслав,
Бориспільський район, Київська обл., вулиця Сікорського Михайла, 4 Ім'я:Романенко Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456756376 Факс:+380456751854ЄДРПОУ:02143749Очікувана вартість252 255,37 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи по облаштуванню безпечного простору (протипожежний захід) в закладах загальної середньої освіти Переяславської міської територіальної громади - Влаштування зовнішньої системи блискавкозахисту Переяславської гімназії №5 Переяславської міської ради за адресою: м.Переяслав, Бориспільський
район, Київська обл., вулиця Космонавтів, 22 Ім'я:Романенко Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456756376 Факс:+380456751854ЄДРПОУ:02143749Очікувана вартість446 822,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи по облаштуванню безпечного простору (протипожежний захист) в закладах загальної середньої освіти Переяславської міської територіальної громади - Влаштування зовнішньої системи блискавкозахисту Переяславської початкової школи Переяславської міської ради за адресою: м.Переяслав, Бориспільський
район, Київська обл., вулиця Тараса Шевченка, 20 Ім'я:Романенко Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456756376 Факс:+380456751854ЄДРПОУ:02143749Очікувана вартість161 753,73 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи по облаштуванню безпечного простору (протипожежний захист) в закладах загальної середньої освіти Переяславської міської територіальної громади - Влаштування зовнішньої системи блискавкозахисту Переяславської гімназії №1 Переяславської міської ради за адресою: м.Переяслав, Бориспільський
район Київська обл., вулиця Гімназійна,4 Ім'я:Романенко Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456756376 Факс:+380456751854ЄДРПОУ:02143749Очікувана вартість388 464,52 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт по облаштуванню безпечного простору (протипожежний захист) в закладах загальної середньої освіти Переяславської міської територіальної громади - Влаштування зовнішньої системи блискавкозахисту Переяславської гімназії №2 (корпус №2) Переяславської міської ради за адресою:
м.Переяслав, Бориспільський район, Київська обл., вулиця Богдана Хмельницького, 30 Ім'я:Романенко Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456756376 Факс:+380456751854ЄДРПОУ:02143749Очікувана вартість333 559,33 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro