Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «51540000-9»
-
ID: UA-2026-09-02-012044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:51540000-9 Послуги зі встановлення машин та обладнання спеціального призначення (Послуги оренди, встановлення, обслуговування та доставки обладнання для забезпечення проведення XVIII відкритого міського турніру з художньої гімнастики «Золота мрія – 2026»)
Оголошено2 вер. 16:26
Прийом пропозицій2 вер. 16:26 – 18 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-08-28-011550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги оренди, доставки та встановлення сценічного обладнання для забезпечення проведення Відкритого Кубку Києва та турніру серед дітей, юнаків та юніорів з кікбоксингу WAKO (ДК 021:2015:51540000-9 Послуги зі встановлення машин та обладнання спеціального призначення)
Оголошено28 серп. 19:26
Прийом пропозицій28 серп. 19:26 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-001840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу-демонтажу електроплити та духової шафи (код за ЄЗС ДК 021:2015: 51540000-9 - Послуги зі встановлення машин та обладнання спеціального призначення)
Ім'я:Васкан Тетяна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463765282 Факс:+380463765282ЄДРПОУ:05266240Очікувана вартість20 375,84 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення машин та обладнання спеціального призначення
Очікувана вартість196 660,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг зі встановлення кухонної овочерізки, м'ясорубки, картоплечистки та двох мармітів у приміщенні харчоблоку Ясногородської гімназії за адресою: вул. Київська 2 , с.Ясногородка, Фастівський р-н, Київська обл.
Очікувана вартість12 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи51540000-9 Послуги зі встановлення машин та обладнання спеціального призначення
Ім'я:Романюк Наталія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380352526732,380352520080,380671711750 ЄДРПОУ:02230572Очікувана вартість8 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг зі встановлення кухонної варильної плити, м'ясорубки та електросковороди у приміщенні харчоблоку Лишнянської гімназії за адресою : вул. Київська 7А, с. Лишня, Фастівський р-н, Київська обл.
Очікувана вартість5 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНалагодження електрообладнання
Очікувана вартість1 568,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитехнічне обслуговування випробовування та вимірювання параметрів електрообладнання
Очікувана вартість2 036,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-005673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга по встановленню і налагодження електрообладнання
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу та монтажу підіймальної платформи
Очікувана вартість45 139,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-010516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення будівельної техніки
Очікувана вартість60 898,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення та технічного налагодження обладнання спеціального призначення, Код ДК 021:2015 51540000-9 Послуги зі встановлення машин та обладнання спеціального призначення
Очікувана вартість48 673,56 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-007988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з встановлення фарбувально – сушильної камери GUANGLI GL3B1
Оголошено24 лип. 14:54
Прийом пропозицій24 лип. 14:54 – 1 серп. 14:00Очікувана вартість247 283,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-008152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи51540000-9 Послуги зі встановлення машин та обладнання спеціального призначення (Послуги з демонтажу кондиціонерів)
Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 51540000-9 "Послуги зі встановлення машин та обладнання спеціального призначення"
Очікувана вартість27 188,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-001145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту з підключенням пароконвектомату до інженерних мереж харчоблоку та пусконалагоджувальними роботами за адресою: м. Лубни, проспект Володимирський, 104/1
Очікувана вартість79 354,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-006352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення машин та обладнання спеціального призначення (Встановлення, налагодження, змазка, та технічне обслуговування швейного обладнання)
Очікувана вартість44 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-009162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з монтажу інженерних мереж та обладнання для підключення харчоблоку
Оголошено16 лип. 16:19
Прийом пропозицій16 лип. 16:19 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість290 015,05 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-011266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг із встановлення посудомийної машини та кухонної варильної плити в приміщенні харчоблоку Козичанської гімназії гімназії за адресою : вул. Вишнева 8, с. Козичанка, Фастівський р-н, Київська обл.
Очікувана вартість3 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro