Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «51510000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-003359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 51510000-0 Послуги зі встановлення універсальних машин та обладнання (Встановлення фільтрувальних систем доочищення і знезараження питної води та установки видачі питної води з фільтром очистки та знезараження питної води в закладах загальної середньої освіти Оболонського району
міста Києва) Ім'я:Зайцева Катерина СвятославівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444199838 ЄДРПОУ:37445442Оголошено2 вер. 11:11
Прийом пропозицій2 вер. 11:11 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з переміщення поштоматів за Заявками
Очікувана вартість99 576,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення установок зворотного осмосу для доочищення води в закладі дошкільної освіти
Очікувана вартість6 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по встановленню секційних воріт
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації та виконання аварійного ремонту ліфтів, код ДК 021:2015 - 51510000-0 - Послуги зі встановлення універсальних машин та обладнання
Очікувана вартість40 050,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації та виконання аварійного ремонту ліфтів код ДК 021:2015 51510000-0 Послуги зі встановлення універсальних машин та обладнання
Очікувана вартість198 364,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу та налагодження механічного обладнання кран-балки
Очікувана вартість49 998,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення оглядового колодязя на центральній водомережі по вулиці Європейській в селищі Окни
Очікувана вартість30 097,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаміна насосу артсвердловини по вулиці Шкільній в с.Артирівка
Очікувана вартість40 161,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 51514100-9 — Послуги з монтажу машин та апаратури для фільтрування чи очищення рідин (заміна системи хімічної водоочистки на котельні)
Очікувана вартість13 078,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по заміні системи зворотнього осмосу для очищення питної води в Зеленодольському ліцеї №2 за адресою: м. Зеленодольськ, вул. Світанкова, буд. 7.
Очікувана вартість83 319,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 51510000-0 Послуги зі встановлення універсальних машин та обладнання (Проведення монтажу систем доочистки питної води (інв. номео 10490452,10490427) та їх обслуговування з використанням матеріалів в Південноукраїнських ліцеях №2,3 Південноукраїнської міської ради) (після завершення
капітального ремонту їдалень та харчоблоків закладів) Очікувана вартість29 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж настінного спліт-кондиціонера
Ім'я:Віталій ДуткаE-mail: [email protected] Телефон: +380687028723, +380354121261 Веб сайт: ЄДРПОУ:02000493Очікувана вартість12 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаміна картриджів з використання наступних матеріалів: картридж зі спіненого поліпропілену ВВ20 20мкм, картридж з гранульованим активованим вугіллям ВВ 20, сіль поварена екстра виварна таблетована
Очікувана вартість6 295,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 51510000-0 Послуги зі встановлення універсальних машин та обладнання (Обслуговування системи доочистки питної води, заміна картриджів поліпропіленових, заміна набору картриджів, заміна бактерицидних ламп Т-510 (з матеріалами) в Південноукраїнських ліцеях №1 імені Захисників
Вітчизни,№4 №5, Іванівській початковій школі Південноукраїнської міської ради)) Очікувана вартість36 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення універсальних машин та обладнання.
Ім'я:Овдієнко Ірина МиколаївниE-mail: [email protected] Телефон: 380679454795,380445131302 ЄДРПОУ:01489345Очікувана вартість9 361,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення машин та апаратури для фільтрування очистки води
Очікувана вартість31 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по заміні змінного випромінювача T521 для ECOSOFT UV E-360
Очікувана вартість54 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаміна насосу артсвердловини по вулиці Молодіжній в с. Степанівка Подільського району
Очікувана вартість40 942,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації та виконання аварійного ремонту ліфтів за кодом ДК 021:2015 51510000-0 - Послуги зі встановлення універсальних машин та обладнання
Очікувана вартість49 911,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro