Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «51314000-6»
-
ID: UA-2026-09-02-005950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи51314000-6 Послуги зі встановлення відеоапаратури (Послуга з оренди проекційного обладнання)
Ім'я:Войтенко Валерія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442883199 ЄДРПОУ:02224548Очікувана вартість550 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу та монтажу камер відео нагляду
Ім'я:В ячеслав МотовиловецьE-mail: [email protected] Телефон: +380459453009 Веб сайт: ЄДРПОУ:37721647Очікувана вартість8 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди звукового- та відеообладнання для проведення заходу з нагоди відзначення 35-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України
Очікувана вартість65 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по організації та проведення культурно-мистецьких заходів з відзначення 35 річниці Незалежності України Мистецька програма «Пісня нескореної України»» - забезпечення лед екраном
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури (Послуги з улаштування системи відеоспостереження в будівлях за адресами: м. Харків, вул. Велика Панасівська, 144, м. Харків просп. Слави, 11, м. Харків, пров. Верхівський, 5, м. Харків, вул.
Курилівська, 30). Оголошено25 серп. 11:55
Прийом пропозицій25 серп. 11:55 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість166 265,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-004676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по організації та проведення культурно-мистецьких заходів з відзначення 35 річниці Незалежності України Мистецька програма «Моя Україна – єдина і вільна» (вул. Мазепи, 177-179) - забезпечення лед екраном
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги монтажу обладнання для відеоспостереження в укриттях
Очікувана вартість26 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт системи відеонагляду в ВСП "Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету "Львівська політехніка" на вул.Зарічанська, 10, м.Хмельницький.
Ім'я:Мисліборська Олена ДмитріЇвнаE-mail: [email protected] Телефон: 380382631760 ЄДРПОУ:39817752Очікувана вартість199 752,31 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу та встановлення системи відеоспостереження код ДК 021Н2015-51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Очікувана вартість7 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення та налаштування камер відеонагляду в ВСП "Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету "Львівська політехніка" на вул.Зарічанська, 10, м.Хмельницький.
Ім'я:Мисліборська Олена ДмитріЇвнаE-mail: [email protected] Телефон: 380382631760 ЄДРПОУ:39817752Очікувана вартість199 752,31 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по організації та проведення культурно-мистецьких заходів з відзначення 35 річниці Незалежності України Мистецька програма присвячена 35 річниці Незалежності України - забезпечення лед екраном
Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по організації та проведення культурно-мистецьких заходів з відзначення 35 річниці Незалежності України Мистецька програма «Із любов’ю до України» - забезпечення лед екраном
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення та налаштування системи відеоспостереження з використанням обладнання виконавця за адресою: м. Чернігів, вул. Пирогова, 16 (ДК 021:2015 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури (51314000-6 Послуги зі встановлення відеоапаратури))
Очікувана вартість29 442,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення системи відеоспостереження на території Великокручанської гімназії Пирятинської міської ради (код 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури за ДК 021:2015 ЄЗС)
Очікувана вартість23 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з побудови системи відеоспостереження в приміщенні за рахунок додаткових коштів згідно Рішення сесії Глибоцької селищної ради № 3589-79/26 від 12.08.2026 року, код - 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури за ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного
словника». Очікувана вартість19 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями51314000-6 Послуги зі встановлення відеоапаратури (Послуга з оренди проекційного обладнання)
Оголошено12 серп. 17:37
Прийом пропозицій12 серп. 17:37 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість553 633,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-001901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із побудови, створення і впровадження систем відеоспостереження
Ім'я:Чернієнко Галина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512501857 ЄДРПОУ:44104027Оголошено12 серп. 10:20
Прийом пропозицій12 серп. 10:20 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість48 766,66 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-006701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури (послуги з пусконаладки приладів відеоспостереження)
Ім'я:Побер Ярослав СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380522319945,380664876095 ЄДРПОУ:01995166Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги на монтажні та пусконалагоджувальні роботи по встановленню камер відеоспостереження за адресою: с.Полігон, вул.Поштова, 1Г
Очікувана вартість51 941,06 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-002471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу відеоспостереження
Очікувана вартість20 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro