Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «51313000-9»
-
ID: UA-2026-08-31-003457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення аудіоапаратури: монтажу та пусконалагодження системи оповіщення
Очікувана вартість78 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди звукового- та відеообладнання для проведення заходу з нагоди відзначення 35-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України
Очікувана вартість65 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з налаштування та встановлення мікрофона (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 51313000-9 Послуги зі встановлення аудіоапаратури)
Ім'я:Тетяна ШульгаE-mail: [email protected] Телефон: +380462774180, +380462774703 Веб сайт: ЄДРПОУ:38509742Очікувана вартість840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення аудіоапаратури
Ім'я:Андрушко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675954500 Факс:+380365721160ЄДРПОУ:01999907Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги художнього та технічного оформлення місць реалізації проєкту (аудіо та світлове оформлення)
Ім'я:Глинюк Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332716772 Факс:+380332716772ЄДРПОУ:41250470Очікувана вартість58 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-001436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з улаштування системи оповіщення (гучномовлення) з метою оповіщення співробітників підприємства про надзвичайній ситуації (ДК 021:2015:51313000-9 «Послуги зі встановлення аудіоапаратури)
Ім'я:Вікторія Олексіївна КіріндясоваE-mail: [email protected] Телефон: 380668053927 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361075Очікувана вартість81 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-009828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з монтажу обладнання системи гучномовного оповіщення
Оголошено23 лип. 16:28
Прийом пропозицій23 лип. 16:28 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість203 291,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-011606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування системи оповіщення
Оголошено14 лип. 17:18
Прийом пропозицій14 лип. 17:18 – 22 лип. 07:00Очікувана вартість194 326,18 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-010726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-009123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з улаштування системи оповіщення
Очікувана вартість338 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з монтажу обладнання системи гучномовного оповіщення
Оголошено30 черв. 15:42
Прийом пропозицій30 черв. 15:42 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість272 700,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-22-006105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування системи оповіщення
Оголошено22 черв. 12:46
Прийом пропозицій22 черв. 12:46 – 30 черв. 08:00Очікувана вартість338 650,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-010641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з улаштування системи оповіщення
Оголошено12 черв. 15:28
Прийом пропозицій12 черв. 15:28 – 22 черв. 08:00Очікувана вартість338 650,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-19-014557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення та технічного супроводу звукового обладнання та користування електронним таблом з системою управління та технічним супроводом для забезпечення проведення заходу для учасників Відкритого чемпіонату міста Києва з баскетболу на візках серед осіб з ураженнями опорно-рухового
апарату 16 травня 2026 року Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-003443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із встановлення та підключення системи контролю доступу (домофонної системи) у приміщенні ЗДО №51 Львівської міської ради (ДК 021:2015:51310000-8 - Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-003601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи51310000-8 - Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури (монтаж системи оповіщення)
Ім'я:Андрій ДородновE-mail: [email protected] Телефон: +380934860179, +380354821446, +380354821446, +380354821446 Веб сайт: ЄДРПОУ:04058491Очікувана вартість38 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-014960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із забезпечення (оренда) звукотехнічного обладнання концерту "Зороцвіт" 21.03.2026р.
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-06-009705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі встановлення звукового обладнання під час проведення загальноміських подій/заходів (ДК 021:2015: 51310000-8 — Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури)
Оголошено6 лют. 14:24
Прийом пропозицій6 лют. 14:24 – 14 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість240 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-27-011541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення аудіоапаратури
Ім'я:Андрушко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380365721160 Факс:+380365721160ЄДРПОУ:01999907Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-13-008122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 51310000-8 - Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури (послуги з монтажу та пусконалагодження систем гучномовного оповіщення)
Оголошено13 жовт. 2025 14:01
Прийом пропозицій13 жовт. 2025 14:01 – 21 жовт. 2025 09:00Очікувана вартість569 494,00 грн
з ПДВЗавершена