Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «51300000-5»
-
ID: UA-2026-09-01-001140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги зі встановлення системи відеоспостереження
Ім'я:Уповноважена-особа Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444633420 ЄДРПОУ:38946192Оголошено1 вер. 09:58
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 51310000-8 - Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури - Послуги зі встановлення та налаштування системи відеонагляду на пр. Свободи (від пл. Марійської до «сухого» фонтану) у м. Львові
Оголошено31 серп. 15:38
Прийом пропозицій31 серп. 15:38 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оренди та обслуговування телевізійної, аудіо- та відеоапаратури для проведення Відкритого Кубку Києва та турніру серед дітей, юнаків та юніорів з кікбоксингу WAKO (ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури )
Оголошено28 серп. 19:23
Прийом пропозицій28 серп. 19:23 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з монтажу обладнання вузлів відеоспостереження (згідно дислокації)
Оголошено28 серп. 12:29
Прийом пропозицій28 серп. 12:29 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-004817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури (Послуги з улаштування системи відеоспостереження в будівлях за адресами: м. Харків, вул. Велика Панасівська, 144, м. Харків просп. Слави, 11, м. Харків, пров. Верхівський, 5, м. Харків, вул.
Курилівська, 30). Оголошено25 серп. 11:55
Прийом пропозицій25 серп. 11:55 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж та налаштування комплекту ІР відеоспостереження за адресою: місто Умань, вул. Європейська, 1 приміщення № 200 (Код за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури)
Очікувана вартість13 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення аудіовізуального обладнання для системи відео і аудіоспостереження та системи відео і аудіоаналітики «Безпечна громада» з віддаленими робочими місцями на території Білоцерківська міська територіальна громада (ДК ЕЗС 021:2015 51310000-8)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість30 619,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з використання телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Очікувана вартість43 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу, установки системи відеоспостереження
Ім'я:Базан Катерина ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380967008311 Факс:+380967008311ЄДРПОУ:04405030Очікувана вартість20 793,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 51310000-8 - Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури (послуги з оренди та технічного забезпечення LED-екраном для візуального супроводу урочистого заходу з нагоди вручення почесного знака «Жіноче серце»)
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з техничного забезпечення аудио та відео обладнання
Очікувана вартість13 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 51310000-8 – «Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури» (послуги з технічного забезпечення проведення святкових заходів в рамках ХХХ Міжнародного фестивалю національних військових та традиційних культур «Запорізький Спас» імені Анатолія Єрмака)
Очікувана вартість34 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з забезпечення відеообладнанням для учасників мистецького проєкту "Дитячий хоровий простір 2026"
Очікувана вартість43 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги із оренди та оперативного супроводу світлодіодних екранів
Очікувана вартість32 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підключення системи спостереження
Ім'я:Маслова Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380981676112 ЄДРПОУ:43963788Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення аудіоапаратури: монтажу та пусконалагодження системи оповіщення
Очікувана вартість78 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу, пусконалагоджування систем відеоспостереження.
Очікувана вартість79 197,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди звукового обладнання
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо-та відеоапаратури (послуги з оренди та встановлення демонстраційного обладнання) для відзначення обласного заходу "Сила Героїв"
Очікувана вартість51 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro