Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «51240000-6»
-
ID: UA-2026-09-04-011186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення навігаційного обладнання
Ім'я:Горбаченко Марина РусланівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976456208 ЄДРПОУ:32018333Очікувана вартість7 320,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВпровадження системи GPS моніторингу (здійснити підключення їх до АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ GPS.KM-TRADE.NE)
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення навігаційного та облікового обладнання на транспортних засобах Замовника у 2026 році
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення навігаційного обладнання
Ім'я:Жидецька Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532553025 Факс:+380532553025ЄДРПОУ:31728762Очікувана вартість2 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення навігаційного обладнання (монтажні роботи)
Очікувана вартість41 664,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення навігаційного обладнання
Ім'я:Наталія БасюкE-mail: [email protected] Телефон: +380680939558, +380638399137 ЄДРПОУ:37227875Очікувана вартість52 612,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу та налаштування пристроїв спостереження за рухомими об'єктами та датчиків рівня палива
Ім'я:Черніков Станіслав АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380508491014 ЄДРПОУ:35659347Очікувана вартість99 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення навігаційного обладнання
Очікувана вартість14 015,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-004518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення пристрою GPS спостереження Teltonika FMC920 на транспортний засіб Замовника
Очікувана вартість5 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги для роботи в польових умовах для забезпечення GNSS приймача GPS-зйомки місцевості в режимах RTK
Оголошено13 серп. 15:31
Прийом пропозицій13 серп. 15:31 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість10 833,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-003505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення навігаційного обладнання
Ім'я:Наруцький Андрій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445209830 ЄДРПОУ:36890051Очікувана вартість14 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-000851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення GPS трекера
Очікувана вартість4 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-003633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з преустановки, перепрошивання та переналаштування трекерів автомобільних GPS на дорожньо-транспортні засоби (ДК 021:2015:51240000-6 Послуги зі встановлення навігаційного обладнання)
Очікувана вартість12 144,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-003376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу та налаштуванню трекерів автомобільних GPS на дорожньо-транспортні засоби (ДК 021:2015:51240000-6 Послуги зі встановлення навігаційного обладнання)
Очікувана вартість6 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-010147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення вуличного вказівника на вулиці Акад.Юхновського,58 на території Франківського району.
Очікувана вартість25 437,11 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з встановлення (монтажу), обслуговування Обладнання на автомобільний транспорт чи іншу техніку Замовника
Ім'я:Горбаченко Марина РусланівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976456208 ЄДРПОУ:32018333Очікувана вартість14 850,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-009754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги зі встановлення навігаційного обладнання
Очікувана вартість8 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-009524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення навігаційного обладнання
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-009597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 51240000-6 Послуги зі встановлення навігаційного обладнання (Послуги з демонтажу та монтажу GPS-обладнання)
Очікувана вартість3 230,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-001768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу та налаштування GPS
Очікувана вартість28 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro