Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «51200000-4»
-
ID: UA-2026-09-02-002396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги з заміни лічильників обліку теплової енергії і теплопостачання та розробка, погодження проектної документації на установку нових лічильників» ДК 021:2015: 51210000-7- Послуги зі встановлення вимірювального обладнання
Оголошено2 вер. 10:33
Прийом пропозицій2 вер. 10:33 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаміна приладу обліку теплової енергії зі встановленням програмно-апаратної частини диспетчеризації
Оголошено31 серп. 23:26
Прийом пропозицій31 серп. 23:26 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 51210000-7 Послуги зі встановлення вимірювального обладнання (Послуги демонтажу, монтажу, комплектування, налагодження, введення в експлуатацію комерційного вузла обліку тепла з встановленням приладів дистанційного зняття показників з приладів обліку тепла в тепловому пункті та
утримання в належному стані внутрішніх тепломереж в Ліцею № 109 за адресою: м. Київ, вул. Панаса Мирного, 24) Оголошено31 серп. 13:37
Прийом пропозицій31 серп. 13:37 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-004971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 51210000-7 Послуги зі встановлення вимірювального обладнання (Послуги демонтажу, монтажу, комплектування, налагодження, введення в експлуатацію комерційного вузла обліку тепла з встановленням приладів дистанційного зняття показників з приладів обліку тепла в тепловому пункті та
утримання в належному стані внутрішніх тепломереж в Ліцею № 88 за адресою: м. Київ, вул. Катерини Білокур, 3) Оголошено31 серп. 13:14
Прийом пропозицій31 серп. 13:14 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-004912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з заміни вузла комерційного обліку теплової енергії (лічильник, витратомір, демонтажні, монтажні, пусконалагоджувальні роботи та ввід в експлуатацію)
Ім'я:Астаф'єва Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380972785938 ЄДРПОУ:00129337Оголошено31 серп. 13:09
Прийом пропозицій31 серп. 13:09 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2023-08-08-011912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВлаштування комерційного вузла обліку води в Решетилівській філії І ступеня ОЗ «Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника Решетилівської міської ради» за адресою: м. Решетилівка, вул. Щаслива, 9
Оголошено8 серп. 2023 18:00
Прийом пропозицій8 серп. 2023 18:00 – 16 серп. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-000804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення тахографу
Ім'я:РОМАН ВАРОВЕЙE-mail: [email protected] Телефон: +380994760287, +380680143319 Веб сайт: ЄДРПОУ:26244136Очікувана вартість6 678,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 51210000-7 Послуги зі встановлення вимірювального обладнання
Очікувана вартість3 791,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення навігаційного та облікового обладнання на транспортних засобах Замовника у 2026 році
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення лічильника води в приміщенні Центрального районного суду м.Миколаєва за адресою: м.Миколаїв, вул.Захисників Миколаєва, 41/12
Очікувана вартість4 042,69 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення вимірювального обладнання (лічильника води)
Ім'я:Мартининишин Соломія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977711345 ЄДРПОУ:22385822Очікувана вартість1 445,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизняття та встановлення вузла обліку газу м Ромни
Очікувана вартість11 292,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизняття та встановлення вузла лічильника газу смт Ямпіль
Очікувана вартість1 886,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизняття та встановлення вузла лічильника газу м. Глухів
Очікувана вартість2 028,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення навігаційного обладнання
Ім'я:Жидецька Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532553025 Факс:+380532553025ЄДРПОУ:31728762Очікувана вартість2 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМодернизація по облаштуванню комерційних вузлів обліку теплової енергії
Очікувана вартість126 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 51210000-7 Послуги зі встановлення вимірювального обладнання (послуги з демонтажу та монтажу водомірних вузлів)
Ім'я:Тетяна СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380660603785, +380532609547 ЄДРПОУ:01999106Очікувана вартість4 078,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги демонтажу/монтажу приладів обліку газу згідно СЗ №818 теплотехніка
Очікувана вартість1 657,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОблаштування засобом дистанційної передачі даних комерційного вузла обліку газу в теплогенераторній Горошківської філії Денихівського ліцею по вул. Центральній, 57 в с.Горошків Білоцетківського району Київської області
Очікувана вартість66 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення комерційного вузла обліку теплової енергії на будівлю КНП "ДЦПМСД №4" ДМР за адресою: м.Дніпро, вул.Набережна Перемоги, 94А
Очікувана вартість116 435,02 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro