Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «51112000-0»
-
ID: UA-2026-08-28-011279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення електричного обладнання
Очікувана вартість2 968,73 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення електричного розподільного та контрольного обладнання
Очікувана вартість6 784,93 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаміна однофазного електролічильника
Очікувана вартість1 207,17 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаміна однофазного електролічильника
Очікувана вартість1 207,17 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаміна однофазного електролічильника
Очікувана вартість1 207,17 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаміна однофазного електролічильника
Очікувана вартість1 207,17 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаміна трифазного приладу обліку електричної енергії (в т.ч.багатофункціонального електронного лічильника), по вул. Андрея Шептицького,13 код ДК 021:2015:51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання
Очікувана вартість6 371,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення (заміна) засобу обліку на електроустановках (ДК 021:2015 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання)
Очікувана вартість634,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослугу з підключення, монтажу обладнання згідно переліку наданого Замовником в телекомунікаційній мережі об'єктів Замовника за адресою: 04159, м.Київ, вул. Юрія Кондратюка, 8
Очікувана вартість11 184,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання (Надання послуг комерційного обліку електричної енергії)
Очікувана вартість1 452,11 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання, встановлення, підключення, пусконалагодження та введення в експлуатацію 4 пристроїв автоматичного введення резерву (АВР) з прокладанням кабельних мереж за ДК 021:2015 код CPV - 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання
Оголошено13 серп. 14:07
Прийом пропозицій13 серп. 14:07 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість700 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-006297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга зі встановлення електричного обладнання
Ім'я:Павленко Ігор ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380985799719 Веб сайт: ЄДРПОУ:41847154Очікувана вартість13 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії ( в т.ч. багатофункціонального електронного лічильника) трифазного вузла комерційного обліку (код ДК 021:2015 – 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання)
Очікувана вартість5 488,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії ( в т.ч. багатофункціонального електронного лічильника) трифазного вузла комерційного обліку (код ДК 021:2015 – 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання)
Очікувана вартість5 488,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії ( в т.ч. багатофункціонального електронного лічильника) трифазного вузла комерційного обліку (код ДК 021:2015 – 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання)
Очікувана вартість5 488,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії ( в т.ч. багатофункціонального електронного лічильника) трифазного вузла комерційного обліку (код ДК 021:2015 – 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання)
Очікувана вартість5 488,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії ( в т.ч. багатофункціонального електронного лічильника) трифазного вузла комерційного обліку (код ДК 021:2015 – 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання)
Очікувана вартість5 488,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії ( в т.ч. багатофункціонального електронного лічильника) трифазного вузла комерційного обліку (код ДК 021:2015 – 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання)
Очікувана вартість5 488,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії ( в т.ч. багатофункціонального електронного лічильника) трифазного вузла комерційного обліку (код ДК 021:2015 – 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання)
Очікувана вартість5 488,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії ( в т.ч. багатофункціонального електронного лічильника) трифазного вузла комерційного обліку (код ДК 021:2015 – 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання)
Очікувана вартість5 488,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro