Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «51110000-6»
-
ID: UA-2026-09-04-012905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання (Послуги з встановлення та підключення до мережі резервного дизельного генератора Caterpillar P660-3, 528 кВт/(660 кВа), 230/400В) у ДНП «Національний інститут раку» на вул. Юлії Здановської, 33/43, м.Київ
Оголошено4 вер. 17:01
Прийом пропозицій4 вер. 17:01 – 20 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-009130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання (Послуги з підключення дизельних генераторів до існуючої системи електропостачання в адмінбудівлі КНП «КДЦ» Оболонського району м. Києва за адресою: вул. Левка Лук’яненка, 14 (дизельний генератор 200кВт), та вул. Левка
Лук’яненка, 4-Б (дизельний генератор 80кВт) Оголошено4 вер. 14:34
Прийом пропозицій4 вер. 14:34 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення Заклад дошкільної освіти № 198 міста Києва
Оголошено3 вер. 17:04
Прийом пропозицій3 вер. 17:04 – 19 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-008779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення дизель–генераторних установок
Оголошено3 вер. 14:24
Прийом пропозицій3 вер. 14:24 – 19 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-03-008582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання (Послуги з оренди та встановлення світлового обладнання для проведення фізкультурно-оздоровчого заходу «Golden Step 2026»)
Оголошено3 вер. 14:18
Прийом пропозицій3 вер. 14:18 – 19 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-09-03-007178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення Ліцей № 319 міста Києва
Оголошено3 вер. 13:23
Прийом пропозицій3 вер. 13:23 – 19 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-011856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання (Послуги оренди, доставки та встановлення світлового обладнання для забезпечення проведення XVIII відкритого міського турніру з гімнастики художньої «Золота мрія -2026»)
Оголошено2 вер. 16:20
Прийом пропозицій2 вер. 16:20 – 18 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-09-02-004248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного облад-нання (Послуги з встановлення та підключення бойлерів до водопровід-ної системи та електромережі в приміщеннях закладів освіти Печерсь-кого району для утримання в належному стані водомереж)
Оголошено2 вер. 11:41
Прийом пропозицій2 вер. 11:41 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-003894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВстановлення джерела резервного живлення, на основі генераторної установки Janan YN-50 62,5 кВА для потреб КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Тернівському районі» КМР за адресою: 50089, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Андрія Божка, буд. 1Б
Оголошено2 вер. 11:24
Прийом пропозицій2 вер. 11:24 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-002812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з пусконалагоджувальних робіт когенераційних газопоршневих установок Jenbacher JMC 420 GS-N.L та головної панелі керування
Оголошено2 вер. 10:48
Прийом пропозицій2 вер. 10:48 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з встановлення джерел резервного живлення (монтаж сонячних панелей, підключення інверторів та влаштування комутаційного щита) на будівлі лікувально-профілактичного закладу Магдалинівської АЗПСМ
Оголошено1 вер. 12:26
Прийом пропозицій1 вер. 12:26 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення гібридних інверторів та акумуляторних батарей до електричних мереж будівлі суду
Оголошено31 серп. 17:48
Прийом пропозицій31 серп. 17:48 – 8 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-31-011490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з монтажу та підключення акумуляторних батарей з гібридним інвертором до електромережі
Оголошено31 серп. 17:17
Прийом пропозицій31 серп. 17:17 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з монтажу та підключення акумуляторних батарей з гібридним інвертором до електромережі
Оголошено31 серп. 16:21
Прийом пропозицій31 серп. 16:21 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з монтажу та пусконалагодження систем безперебійного живлення
Оголошено28 серп. 17:21
Прийом пропозицій28 серп. 17:21 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-013369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення до мережі електропостачання школи І-ІІІ ступенів № 294 Деснянського району міста Києва (код за ДК 015:2021¬: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання)
Оголошено27 серп. 22:45
Прийом пропозицій27 серп. 22:45 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-013358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання (Послуги з монтажу і підключення сонячних панелей та інвертора в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 795 комбінованого типу Деснянського району міста Києва, просп. Червоної Калини, 52-а)
Оголошено27 серп. 22:34
Прийом пропозицій27 серп. 22:34 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-004659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення заклад дошкільної освіти № 198 міста Києва
Оголошено24 серп. 12:34
Прийом пропозицій24 серп. 12:34 – 1 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-012988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання (щита ДБЖ)
Очікувана вартість89 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга "Комерційного обліку для точки обліку"
Очікувана вартість13 197,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro