Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «51100000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-011856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання (Послуги оренди, доставки та встановлення світлового обладнання для забезпечення проведення XVIII відкритого міського турніру з гімнастики художньої «Золота мрія -2026»)
Оголошено2 вер. 16:20
Прийом пропозицій2 вер. 16:20 – 18 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-09-02-004248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного облад-нання (Послуги з встановлення та підключення бойлерів до водопровід-ної системи та електромережі в приміщеннях закладів освіти Печерсь-кого району для утримання в належному стані водомереж)
Оголошено2 вер. 11:41
Прийом пропозицій2 вер. 11:41 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-003894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВстановлення джерела резервного живлення, на основі генераторної установки Janan YN-50 62,5 кВА для потреб КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Тернівському районі» КМР за адресою: 50089, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Андрія Божка, буд. 1Б
Оголошено2 вер. 11:24
Прийом пропозицій2 вер. 11:24 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-002812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з пусконалагоджувальних робіт когенераційних газопоршневих установок Jenbacher JMC 420 GS-N.L та головної панелі керування
Оголошено2 вер. 10:48
Прийом пропозицій2 вер. 10:48 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з встановлення джерел резервного живлення (монтаж сонячних панелей, підключення інверторів та влаштування комутаційного щита) на будівлі лікувально-профілактичного закладу Магдалинівської АЗПСМ
Оголошено1 вер. 12:26
Прийом пропозицій1 вер. 12:26 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення гібридних інверторів та акумуляторних батарей до електричних мереж будівлі суду
Оголошено31 серп. 17:48
Прийом пропозицій31 серп. 17:48 – 8 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-31-011490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з монтажу та підключення акумуляторних батарей з гібридним інвертором до електромережі
Оголошено31 серп. 17:17
Прийом пропозицій31 серп. 17:17 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з монтажу та підключення акумуляторних батарей з гібридним інвертором до електромережі
Оголошено31 серп. 16:21
Прийом пропозицій31 серп. 16:21 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з монтажу та пусконалагодження систем безперебійного живлення
Оголошено28 серп. 17:21
Прийом пропозицій28 серп. 17:21 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-013369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення до мережі електропостачання школи І-ІІІ ступенів № 294 Деснянського району міста Києва (код за ДК 015:2021¬: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання)
Оголошено27 серп. 22:45
Прийом пропозицій27 серп. 22:45 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-013358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання (Послуги з монтажу і підключення сонячних панелей та інвертора в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 795 комбінованого типу Деснянського району міста Києва, просп. Червоної Калини, 52-а)
Оголошено27 серп. 22:34
Прийом пропозицій27 серп. 22:34 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення дизельної електростанції
Оголошено27 серп. 17:09
Прийом пропозицій27 серп. 17:09 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-007699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з впровадження автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ)
Оголошено27 серп. 14:27
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-009939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення Ліцей № 227 міста Києва
Оголошено26 серп. 15:23
Прийом пропозицій26 серп. 15:23 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-005681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 318 міста Києва
Оголошено26 серп. 12:28
Прийом пропозицій26 серп. 12:28 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-001389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 389 міста Києва
Оголошено26 серп. 09:48
Прийом пропозицій26 серп. 09:48 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-010433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з встановлення систем кондиціювання
Оголошено25 серп. 15:39
Прийом пропозицій25 серп. 15:39 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-24-004659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення заклад дошкільної освіти № 198 міста Києва
Оголошено24 серп. 12:34
Прийом пропозицій24 серп. 12:34 – 1 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-013988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги по встановленню електричного обладнання в споруді цивільного захисту (тимчасовому укритті) в ЗДО № 40 (акумулятор до джерела безперебійного живлення)
Ім'я:Пашкевич Валентина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975821477 ЄДРПОУ:25305387Очікувана вартість50 477,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВлаштування трифазного вузла комерційного обліку з трансформаторами струму (послуги комерційного обліку електричної енергії)
Очікувана вартість16 830,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro