Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50870000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-011648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту ігрового обладнання
Оголошено31 серп. 17:26
Прийом пропозицій31 серп. 17:26 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та технічного обслуговування спортивного обладнання
Очікувана вартість31 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіслягарантійний ремонт та обслуговування страйкбольного спорядження спеціального призначення
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт дитячого майданчика (відсипка відсівом та піском) по вул. Соборна, 11 в м. Жмеринка Вінницької області
Очікувана вартість36 011,39 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипоточний ремонт комплекту спортивних матів - комплекту зону приземлення для акробатичної доріжки
Ім'я:Гайдук Марія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324423515 Факс:+380324423515ЄДРПОУ:02144660Очікувана вартість55 590,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту дитячого майданчика на просп. Університетський, біля буд. 63, Довгинцівського району, м. Кривий Ріг за ДК 021:2015-50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
Очікувана вартість39 502,22 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт дитячого майданчика за адресою: м. Вишневе Бучанського району Київської області, вул. Європейська, 37А
Очікувана вартість95 945,91 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з післягарантійного ремонту та обслуговування пейнтбольного обладнання спеціального призначення
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з поточного ремонту дитячих майданчиків
Очікувана вартість500 249,19 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів - Поточний ремонт елементів дитячого майданчика комплексного трансфер-містечка
Очікувана вартість13 238,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту майданчика для гри в баскетбол в парку «Ювілейний» на вул. Героїв АТО ,Довгинцівського району, м .Кривий Ріг за ДК 021:2015- 50870000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування для ігрових майданчиків
Очікувана вартість166 665,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту та обслуговування обладнання на ігровому дитячому майданчику ЗДО №40 за адресою: м. Житомир, вул. Ю.Тютюнника, 17-А
Ім'я:Пашкевич Валентина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975821477 ЄДРПОУ:25305387Очікувана вартість99 995,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою (капітальний ремонт дитячого майданчика по вул. Незалежності, 35, м. Сміла, Черкаської обл.)
Очікувана вартість359 641,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою (поточний ремонт дитячого майданчика по вул. Перемоги, 10, м. Сміла, Черкаської обл.)
Очікувана вартість41 482,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт дитячого майданчика за адресою: м. Вишневе Бучанського району Київської області, вул. Європейська, 33
Очікувана вартість99 750,51 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою - поточний ремонт гойдалки - балансиру та дерев"яного огородження дитячого майданчика з малими архітектурними формами на площі Гірницької Слави (біля будівлі виконкому), інвентарний № 101330090
Очікувана вартість8 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт дитячого майданчика по вулиці Заводська,1, селища Лиманівка, Лозівського району, Харківської області
Оголошено24 серп. 13:53
Прийом пропозицій24 серп. 13:53 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість300 528,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-001063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з ремонту батутного полотна
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з поточного ремонту дитячих майданчиків
Очікувана вартість361 249,65 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту тренажерного обладнання
Оголошено21 серп. 15:52
Прийом пропозицій21 серп. 15:52 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість509 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто