Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50860000-1»
-
ID: UA-2026-08-28-003994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:50860000-1 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування музичних інструментів (ремонт музичного інструменту органу SAUER інвентарний номер1063129)
Очікувана вартість1 271 011,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт скрипки (ДК 021:2015 - 50860000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування музичних інструментів)
Ім'я:Свищ Світлана ЄвгенівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332791045 Факс:+380332791309ЄДРПОУ:04333158Очікувана вартість5 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:50860000-1 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування музичних інструментів (ремонт музичного інструменту органу SAUER інвентарний номер1063129)
Оголошено14 серп. 11:25
Прийом пропозицій14 серп. 11:25 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 271 011,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-005231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапітальний ремонт рояля «Червоний жовтень»
Оголошено13 серп. 12:18
Прийом пропозицій13 серп. 12:18 – 24 серп. 18:00Очікувана вартість230 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-002944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування музичних інструментів
Очікувана вартість59 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт модуля акустичної системи MAG
Очікувана вартість3 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з заміни трансформатора врізного модуля підсилювача BIG
Очікувана вартість5 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-005436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипоточний ремонт обладнання (поточний ремонт акустичної системи)
Очікувана вартість4 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-001415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту синтезатора "KORG PA-60" (код ДК 021:2015 –50860000-1 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування музичних інструментів)
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-002280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикапітальний ремонт бандур -5 шт.
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-000821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт музичних інструментів
Очікувана вартість12 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-006198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиналаштування строю інструментів, ремонт регулювання роялів та піаніно, виготовлення та заміна струн
Ім'я:Ногіна Тетяна ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380445314976 Веб сайт: ЄДРПОУ:44470624Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-004934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування музичних інструментів
Очікувана вартість90 985,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-003597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемон гітарного комбо підсилювачу
Очікувана вартість5 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-002871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50860000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування музичних інструментів (поточний ремонт та налаштування (настройка) музичних інструментів (піаніно)
Очікувана вартість23 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-009111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт музичних інструментів Код за ДК 021:2015 50860000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування музичних інструментів
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-011366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування музичних інструментів
Очікувана вартість63 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-003767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаміна волосу смичка
Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-003678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту баяна Royal standard romance
Ім'я:Лебединець Лариса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380933491893 ЄДРПОУ:02221343Очікувана вартість23 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-012395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту баяна
Ім'я:Катерина СултановаE-mail: [email protected] Телефон: +380332244468, +380661561853 Веб сайт: ЄДРПОУ:02125102Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro