Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50830000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-004071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту одягу та текстильних виробів; 50830000-2 "Послуги з ремонту одягу та текстильних виробів" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість8 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту одягу та текстильних виробів (поточний ремонт шоломів балістичних, підвісних систем, системи кріплення); 50830000-2 "Послуги з ремонту одягу та текстильних виробів" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість32 612,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту текстильних виробів (полотна Прапора)
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з реставрації, шляхом оздоблення прапора державною символікою
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту текстильних виробів (вертикальних тканинних жалюзі)
Очікувана вартість17 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт чохлів
Очікувана вартість19 031,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перетяжки диванів
Очікувана вартість83 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 50830000-2 Послуги з ремонту одягу та текстильних виробів
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту одягу та текстильних виробів (Послуги з ремонту костюмів та обтюрації)
Очікувана вартість76 740,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-010475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту сумок для дрібних поштових відправлень
Ім'я:Олексенко Вікторія РостиславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380733061136 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено17 лип. 17:38
Прийом пропозицій17 лип. 17:38 – 25 лип. 23:00Очікувана вартість4 058 333,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-007397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту вертикальних жалюзі (із заміною елементів конструкцій)
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість29 232,35 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-008143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту римських штор та вертикальних жалюзі
Очікувана вартість81 996,46 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-004018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 50830000-2 Послуги з ремонту одягу та текстильних виробів
Очікувана вартість12 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-002269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт вертикальних жалюзі
Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-007543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з поточного ремонту та монтажу жалюзі
Ім'я:Комар Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974549541 Веб сайт: ЄДРПОУ:44470624Очікувана вартість69 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-001503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту одягу та текстильних виробів (поточний ремонт шоломів балістичних, підвісних систем, системи кріплення); 50830000-2 "Послуги з ремонту одягу та текстильних виробів" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість11 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-004712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 50830000-2 Послуги з ремонту одягу та текстильних виробів
Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-009584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з поточного ремонту вертикальних жалюзі, код ДК 021:2015 (CPV) : 50830000-2 Послуги з ремонту одягу та текстильних виробів
Ім'я:Гошовський Віталій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380342596056 ЄДРПОУ:02125266Очікувана вартість40 312,86 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-004713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту жалюзів
Очікувана вартість99 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-004108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з ремонту та декоративного оздоблення штор (4 шт.)
Ім'я:БУРКА Надія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382764874 Факс:+380382764874ЄДРПОУ:22985083Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro