Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50800000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-011648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту ігрового обладнання
Оголошено31 серп. 17:26
Прийом пропозицій31 серп. 17:26 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-006473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з поточного ремонту ігрового майданчика групи «Вишенька» у комунальному закладі «Луцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 34 Луцької міської ради» за адресою: м.Луцьк, вул. Гетьмана Сагайдачного, 4
Очікувана вартість199 810,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з поточного ремонту тіньових навісів у комунальному закладі «Луцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 7 Луцької міської ради» за адресою: м.Луцьк, вул. Кременецька, 24
Очікувана вартість99 510,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з поточного ремонту тіньових навісів у комунальному закладі «Луцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 37 Луцької міської ради» за адресою: м.Луцьк, вул. Наливайка
Очікувана вартість199 942,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУтримання малих архітектурних форм (утримання та благоустрій дитячих майданчиків, зон відпочинку, лавок, урн для сміття) в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Очікувана вартість49 999,93 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"ДК 021:2015:50800000-3 Послуги з різних видів ремонту і технічного обслуговування (Виклик сажотруса, перевірка димових та вентиляційних каналів до ресторанної плити, перевірка димових та вентиляційних каналів до котла від 50-100 кв)"
Очікувана вартість2 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання для ігрових майданчиків
Очікувана вартість9 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування (New Holland CX6.90)
Очікувана вартість77 732,39 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перетяжки крісел
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту взуття та шкіряних виробів
Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу рекламної конструкції та супутні послуги
Очікувана вартість58 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт акустичної системи
Очікувана вартість4 630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги сервісних підприємств для обслуговування автотранспорту та постачання автозапчастин (адміністративний автотранспорт)(ID тендера на "tender.privatbank.ua":PB-2026-07-10-3071041) (Звіт про укладення договору)
Очікувана вартість7 800 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 50850000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів
Ім'я:Дарія Сергіївна КатеренчукE-mail: [email protected] Телефон: +380487930409 Веб сайт: ЄДРПОУ:05582159Очікувана вартість22 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:50850000-8: Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів (перетяжка тапчана (шкірзамінник медичний); перетяжка офісного крісла (шкірзамінник); перетяжка лави для пацієнта (шкірзамінник); перетяжка крісла ISO)
Очікувана вартість9 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПорізка плитного матеріалу, поклейка крайки; присадка
Очікувана вартість4 614,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту стільців в кількості 58 шт.
Очікувана вартість34 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та технічного обслуговування спортивного обладнання
Очікувана вартість31 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування установок з доочистки води
Очікувана вартість42 575,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з ремонту та технічного обслуговування металевих каркасів, призначених для розміщення інформаційних матеріалів про загиблих Захисників та Захисниць України
Очікувана вартість77 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro