Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50760000-0»
-
ID: UA-2026-08-28-005627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по оренді і обслуговуванню санітарних біокабін типу ТОІ - ТОІ Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)50760000-0 - Ремонт і технічне обслуговування громадських вбиралень
Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт і технічне обслуговування громадських вбиралень
Ім'я:Контек Ірина МиронівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322270740 Факс:+380322270645ЄДРПОУ:35665078Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по оренді та обслуговування мобільних туалетних кабінок
Ім'я:Солом'янюк Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380978004807 ЄДРПОУ:04332621Очікувана вартість22 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із оренди, монтажу-демонтажу, обслуговування та вивезення мобільних туалетних кабін (код за ДК 021:2015: 50760000-0 - Ремонт і технічне обслуговування громадських вбиралень)
Ім'я:Олена Василівна СавчукE-mail: [email protected] Телефон: +380968171767 Веб сайт: ЄДРПОУ:04332207Очікувана вартість19 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації забезпечення на території КПІ ім. Ігоря Сікорського мобільною туалетною кабіною із здійсненням її технічного обслуговування
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Очікувана вартість20 800,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із благоустрою по утриманню громадських туалетів
Ім'я:Надія ФайзрахмановаE-mail: [email protected] Телефон: +380667067593, +380577413418, +380577411166 Веб сайт: ЄДРПОУ:33814659Очікувана вартість73 509,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда та обслуговування біотуалетів
Очікувана вартість7 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди і обслуговування біотуалетів (Код згідно ДК 021:2015 – 50760000-0- Ремонт і технічне обслуговування громадський вбиралень)
Очікувана вартість46 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з встановлення мобільних туалетних кабін (біотуалетів) з їх сервісним обслуговуванням на території Луцької міської територіальної громади
Оголошено18 серп. 08:35
Прийом пропозицій18 серп. 08:35 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість416 250,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-011470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів (оренда та технічне обслуговування біотуалетів) (ДК 021:2015: 50760000-0 – Ремонт і технічне обслуговування громадських вбиралень)
Очікувана вартість19 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-005267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобслуговування біокабін
Ім'я:Дацюк Тетяна ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445947712 Факс:+380445947714ЄДРПОУ:33745659Очікувана вартість41 666,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-012929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитимчасове платне користування МТК
Очікувана вартість20 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50760000-0 - Ремонт і технічне обслуговування громадських вбиралень
Ім'я:Валентина ПроскурінаE-mail: [email protected] Телефон: +380569550028 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130820Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-004021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикачка нечистот біотуалета
Очікувана вартість1 876,93 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда та обслуговування біотуалетів
Очікувана вартість25 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда біотуалетів
Ім'я:Приймак-Ничик Надія ЄвгенівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380986316611 ЄДРПОУ:30281318Очікувана вартість84 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-000943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда біотуалета МОНДО
Очікувана вартість76 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-010812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із благоустрою по утриманню громадських туалетів
Ім'я:Надія ФайзрахмановаE-mail: [email protected] Телефон: +380667067593, +380577413418, +380577411166 Веб сайт: ЄДРПОУ:33814659Очікувана вартість95 991,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-009012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 50760000-0 Ремонт і технічне обслуговування громадський вбиралень (Благоустрій населених пунктів: послуги з оренди і обслуговування біотуалетів у м. Львові біля будинку №28 на вул. Митрополита Ангеловича)
Ім'я:Сергієнко Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322546624 ЄДРПОУ:20847537Очікувана вартість48 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного, санітарно-гігієнічного та асенізаційного обслуговування санітарно-технічного обладнання
Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro