Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50721000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-008092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з підготовки до опалювального сезону, а саме: гідравлічне випробування та поточний ремонт системи трубопроводів центрального опалення Управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області розташованого за адресою: 68001, Україна, Одеська обл., Одеський р-н,
м.Чорноморськ, вулиця Хантадзе, 8-А, згідно коду ДК 021:2015:50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (ДК 021:2015:50721000-5 – Введення в експлуатацію опалювальних установок) Оголошено31 серп. 15:14
Прийом пропозицій31 серп. 15:14 – 9 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-006803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з підготовки до опалювального сезону, а саме: гідравлічне випробування та поточний ремонт системи трубопроводів центрального опалення закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 9 “Горбинка” Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області розташованого за адресою: 68003, Україна,
Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ, вулиця Парусна, 2-Г, згідно коду ДК 021:2015:50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (ДК 021:2015:50721000-5 – Введення в експлуатацію опалювальних установок) Оголошено31 серп. 14:31
Прийом пропозицій31 серп. 14:31 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-28-001568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт системи опалення (заміна димохідної труби) в Опорному закладі "Зарічненський ліцей №2" Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області, селище Зарічне вул. 1 Грудня, буд.19 код ДК 021:2015 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем
центрального опалення Оголошено28 серп. 10:04
Прийом пропозицій28 серп. 10:04 – 6 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-07-28-007843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з підготовки до опалювального сезону, а саме: гідравлічне випробування та поточний ремонт системи трубопроводів центрального опалення закладу будівлі спортивно-публічного призначення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області розташованого за адресою: 68001, Україна,
Одеська обл., Одеський р-н, м.Чорноморськ, вулиця Праці, 4, згідно коду ДК 021:2015:50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (ДК 021:2015:50721000-5 – Введення в експлуатацію опалювальних установок) Оголошено28 лип. 14:42
Прийом пропозицій28 лип. 14:42 – 11 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-07-28-002704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з підготовки до опалювального сезону, а саме: гідравлічне випробування та поточний ремонт системи трубопроводів центрального опалення закладу будівлі спортивно-публічного призначення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області розташованого за адресою: 68001, Україна,
Одеська обл., Одеський р-н, м.Чорноморськ, вулиця Праці, 2, згідно коду ДК 021:2015:50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (ДК 021:2015:50721000-5 – Введення в експлуатацію опалювальних установок) Оголошено28 лип. 10:51
Прийом пропозицій28 лип. 10:51 – 9 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-07-27-005103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з підготовки до опалювального сезону, а саме: гідравлічне випробування та поточний ремонт системи трубопроводів центрального опалення закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 12 “Мальва” Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області розташованого за адресою: 68002, Україна,
Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ, вулиця Захисників України, 11-А, згідно коду ДК 021:2015:50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (ДК 021:2015:50721000-5 – Введення в експлуатацію опалювальних установок) Оголошено27 лип. 12:54
Прийом пропозицій27 лип. 12:54 – 7 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-07-27-004634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з підготовки до опалювального сезону, а саме: гідравлічне випробування та поточний ремонт системи трубопроводів центрального опалення закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №11 «Лялечка» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області розташованого за адресою: 68003, Україна,
Одеська обл., Одеський р-н, м.Чорноморськ, проспект Миру, 24-Б, згідно коду ДК 021:2015:50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (ДК 021:2015:50721000-5 – Введення в експлуатацію опалювальних установок) Оголошено27 лип. 12:27
Прийом пропозицій27 лип. 12:27 – 4 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-07-27-003944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з підготовки до опалювального сезону, а саме: гідравлічне випробування та поточний ремонт системи трубопроводів центрального опалення закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №10 «Росинка» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області розташованого за
адресою: 68001, Україна, Одеська обл., Одеський р-н, м.Чорноморськ, вулиця Захисників України, 8-А, згідно коду ДК 021:2015:50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (ДК 021:2015:50721000-5 – Введення в експлуатацію опалювальних установок) Оголошено27 лип. 11:51
Прийом пропозицій27 лип. 11:51 – 2 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-21-007200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підготовки до опалювального сезону систем теплоспоживанням будівель Київського науково-методичного центру по охороні, реставрації та використанню пам'яток історії, культури і заповідних територій в м. Києві за адресами: м. Київ, вул. Костянтинівська, буд. 6/8, м. Київ, вул. Спаська, буд.
12 Очікувана вартість47 526,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНалагоджувальні роботи та забезпечення повірки лічильника з імпульсним виходом Ду-50мм, демонтаж, монтаж витратоміра Ду-80мм, пломбування
Очікувана вартість2 244,35 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт по проведенню заміни димової труби котельні(код ДК 021:2015 - 50720000-8 (Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення)
Очікувана вартість165 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-012239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Послуги з підготовки системи опалення до опалювального сезону 2026-2027 років, приміщень ДУ «ГМКЦ МВС України», розташованих за адресою: 04116, Україна, місто Київ, вулиця Бердичівська, 1)
Оголошено4 серп. 18:44
Прийом пропозицій4 серп. 18:44 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість635 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-003883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з поточного ремонту і технічного обслуговування (пусконалагоджувальні роботи) котельні будівлі лабораторії факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп'ютерних систем Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за адресою: вул. Клочківська, 50 (інв. №103000069)
Очікувана вартість98 697,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання ремоньних робіт по об'єкту " Виконання робіт з поточного ремонту котельні Великоолександрівського ліцею Великоолександрівської селищної ради"
Очікувана вартість99 556,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-007234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт системи опалення в приміщенні за адресою: вул.Подільська,54, м.Хмельницький
Очікувана вартість6 303,67 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-002015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНалагоджувальні роботи та забезпечення повірки теплолічильника, заміна елемента живлення, демонтаж, монтаж комплекту теплового лічильника, пломбування
Очікувана вартість9 592,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-009548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з обслуговування двох теплових пунктів та опалювальної системи
Оголошено29 лип. 16:15
Прийом пропозицій29 лип. 16:15 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість251 915,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-001323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з підготовки до опалювального сезону, а саме: гідравлічне випробування та поточний ремонт системи трубопроводів центрального опалення Управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області розташованого за адресою: 68001, Україна, Одеська обл., Одеський р-н,
м.Чорноморськ, вулиця Хантадзе, 8-А, згідно коду ДК 021:2015:50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (ДК 021:2015:50721000-5 – Введення в експлуатацію опалювальних установок) Оголошено29 лип. 09:48
Прийом пропозицій29 лип. 09:48 – 14 серп. 17:00Очікувана вартість37 169,04 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-008314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з заміни засувок фланцевих в системі опалення
Очікувана вартість14 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-010279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з підготовки до опалювального сезону, а саме: гідравлічне випробування та поточний ремонт системи трубопроводів центрального опалення закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 9 “Горбинка” Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області розташованого за адресою: 68003, Україна,
Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ, вулиця Парусна, 2-Г, згідно коду ДК 021:2015:50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (ДК 021:2015:50721000-5 – Введення в експлуатацію опалювальних установок) Оголошено24 лип. 17:47
Прийом пропозицій24 лип. 17:47 – 14 серп. 17:00Очікувана вартість37 706,92 грн
без ПДВПропозиції розглянуто