Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50630000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-011719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з заміни сайленблоків ресор Автоцистерни АЦ-27 на шасі Renault KP8X4 HEAVY13L E3
Ім'я:Яловенко Олександр ВячеславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380612803050 ЄДРПОУ:14323511Оголошено2 вер. 16:15
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-003473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення
Ім'я:Золотоноша Костянтин МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380504807092 ЄДРПОУ:26640040Оголошено2 вер. 11:11
Прийом пропозицій8 вер. 12:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
Оголошено31 серп. 20:01
Прийом пропозицій31 серп. 20:01 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-013717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50630000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення» (Послуги з ремонту та технічного обслуговування автомобільної техніки військового спеціального призначення)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Оголошено26 серп. 19:11
Прийом пропозицій26 серп. 19:11 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-002096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту форсунки та ПНВТ
Очікувана вартість49 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення
Очікувана вартість5 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування (ТО-1000) телескопічного навантажувача Manitou MT-X 735 95P ST3A S1
Очікувана вартість76 590,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту автомобіля Ford TRANSIT № 3209т4 VIN WF0HXXGBFHYC33562
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення
Очікувана вартість12 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги діагностики та ремонту системи Adblue Автомобіль: Ford Trucks 1845T, держномер АІ133В
Очікувана вартість6 270,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з діагностики, технічне обслуговування редукторів і КПП на Ford Trucks F-MAX L AT NM0KCXTP6KPP93511
Очікувана вартість32 275,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення
Очікувана вартість125 731,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-29-000633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення
Очікувана вартість65 340,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту форсунки Delphi
Очікувана вартість25 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування техніки спеціального призначення – Мотовоз МПТ-4 №176
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту ГУНП в Донецькій області (код 50630000-0 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення» згідно до Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Станіслав ПрохоровE-mail: [email protected] Телефон: +380509550269 Веб сайт: ЄДРПОУ:40109058Очікувана вартість470 149,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування (ТО-2000) інженерної військової техніки спеціального призначення – крана автомобільного стрілового SBM 25-40 VIN Y89944313R1A16428
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення
Очікувана вартість76 449,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення
Очікувана вартість6 127,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення
Очікувана вартість8 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro