Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50532300-6»
-
ID: UA-2026-09-01-009717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки. Технічне обслуговування та ремонт дизельних генераторів.
Оголошено1 вер. 16:41
Прийом пропозицій1 вер. 16:41 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування дизельгенератора
Ім'я:Чернієнко Галина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512501857 ЄДРПОУ:44104027Оголошено27 серп. 15:30
Прийом пропозицій27 серп. 15:30 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-006699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Ремонт і технічне обслуговування дизель-генератора)
Оголошено27 серп. 13:47
Прийом пропозицій27 серп. 13:47 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-010970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки. Послуги з планового та позапланового технічного (сервісного) обслуговування, ремонту газопоршневої генераторної установки (РР-К)»
Оголошено26 серп. 15:55
Прийом пропозицій26 серп. 15:55 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-21-010549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРемонт дизельного генератора APD135A
Ім'я:Мірошкін Максим ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:26632252Оголошено21 серп. 15:29
Прийом пропозицій27 серп. 20:00 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-011846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга по ремонту генератора дизельного
Очікувана вартість6 055,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування та ремонт генераторів
Очікувана вартість14 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування генераторів
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту паливної системи дизельного генератора EnerSol STRS – 22Z
Очікувана вартість58 864,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по ремонту зварювального генератора
Очікувана вартість19 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування дизельного генератора GENPOWER GNT 30/CO
Очікувана вартість15 220,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту генератора
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування генераторів
Очікувана вартість81 080,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки: Послуги з технічного обслуговування генераторів за кодом 50532300-6
Очікувана вартість16 104,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту генератора
Ім'я:Ольга Володимирівна ПобережецьE-mail: [email protected] Телефон: +380972401510 Веб сайт: ЄДРПОУ:26243817Очікувана вартість12 366,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування дизель-генератора
Очікувана вартість17 745,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДодаткові роботи з поточного ремонту турбогенераторної установки ст. №1
Очікувана вартість3 386 345,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи50532300-6- послуги з ремонту і технічного обслуговування генераторів (поточний ремонт бензинового генератора)
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт і технічне обслуговування техніки
Очікувана вартість20 685,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Оголошено21 серп. 11:30
Прийом пропозицій27 серп. 20:00 – 1 вер. 08:00Очікувана вартість5 400,00 грн
з ПДВКваліфікація