Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50532000-3»

  • ID: UA-2026-09-01-011301-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Капітальний ремонт в обсязі КР2 тягового трансформатору ОДЦЕ-5000/25 БМ-02 із заміною обмоток

    Ім'я:
    Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"
    E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 ЄДРПОУ:
    01056273
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 18:18

    Прийом пропозицій
    7 вер. 16:00 – 14 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    5 938 869,16 грн

    без ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 6 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-009717-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки. Технічне обслуговування та ремонт дизельних генераторів.

    Ім'я:
    Іванов Дмитро Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612711207 ЄДРПОУ:
    03327121
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:41

    Прийом пропозицій
    1 вер. 16:41 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 239 110,43 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 21 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-000752-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код CPV 50530000-9 по ДК 021:2015 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Капітальний ремонт електродвигуна типу А103-6М 160кВт 1000об/хв.). РПЗ - 2.30

    Ім'я:
    Міронов Сергій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642461 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 09:21

    Прийом пропозицій
    28 серп. 09:21 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    353 843,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 7 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-012555-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга із технічного обслуговування джерела безперебійного живлення Legrand KEOR MOD 75 із встановленням батарейних блоків

    Ім'я:
    Ірина Ключник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577308508 Веб сайт:
    http://hk.npu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40108599
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 18:19

    Прийом пропозицій
    27 серп. 18:19 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    87 483,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    21 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-008820-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування дизельгенератора

    Ім'я:
    Чернієнко Галина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512501857 ЄДРПОУ:
    44104027
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:30

    Прийом пропозицій
    27 серп. 15:30 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    48 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    21 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-006699-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Ремонт і технічне обслуговування дизель-генератора)

    Ім'я:
    Хомяк Ольга
    E-mail: [email protected] Телефон: +380337731515 ЄДРПОУ:
    43958385
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 13:47

    Прийом пропозицій
    27 серп. 13:47 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    29 166,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-011315-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ремонт антикорозійного покриття порталів і опор гнучких ліній зв'язку, ВРУ-330 кВ, ПЛ-35 кВ

    Ім'я:
    Михальчук Сергій Григорович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263888 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 16:06

    Прийом пропозицій
    26 серп. 16:06 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    16 848 948,69 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-010970-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки. Послуги з планового та позапланового технічного (сервісного) обслуговування, ремонту газопоршневої генераторної установки (РР-К)»

    Ім'я:
    Олена Наконечна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384950490 ЄДРПОУ:
    36588183
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:55

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:55 – 3 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    2 590 800,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-010549-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Ремонт дизельного генератора APD135A

    Ім'я:
    Мірошкін Максим Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:
    26632252
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:29

    Прийом пропозицій
    27 серп. 20:00 – 4 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    81 193,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 5 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-005346-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код CPV 50530000-9 по ДК 021:2015 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Капітальний ремонт електродвигуна WEG серії W22 315 S/M-04 200кВт 1500 об/хв.). РПЗ - 2.31.

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 12:05

    Прийом пропозицій
    21 серп. 12:05 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    307 850,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-03-008379-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Аварійно-відновлювальний ремонт з проведенням пусконалагоджувальних робіт водневої станції електролізеру типу СЕУ-20 №1 та допоміжного технологічного обладнання)

    Ім'я:
    Темнохуд Андрій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504479384 ЄДРПОУ:
    05471247
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 15:26

    Прийом пропозицій
    3 серп. 15:26 – 18 серп. 11:00
    Очікувана вартість

    11 679 312,48 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-010256-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування електроплит в їдальні Дібрівської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області

    Ім'я:
    Світлана Яненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982026449 ЄДРПОУ:
    23550759
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    54 188,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-004898-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з технічного обслуговування обладнання генераторів

    Ім'я:
    Гордієнко Лілія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0973878864 ЄДРПОУ:
    30260481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-011846-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга по ремонту генератора дизельного

    Ім'я:
    Олевич Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: +380666710715 ЄДРПОУ:
    20565038
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 055,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008787-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного обслуговування та налагодження ввідно-розподільного пристрою ВРП-0,4 кВт їдальні

    Ім'я:
    Ірина Шимків
    E-mail: [email protected] Телефон: +380347266449, +380992292110 ЄДРПОУ:
    23922819
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 925,65 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008568-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічне обслуговування електромереж

    Ім'я:
    Тетяна Чумакова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674217358 ЄДРПОУ:
    20992363
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 243,58 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-004416-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічне обслуговування та ремонт генераторів

    Ім'я:
    Леся Малаш
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969072652 ЄДРПОУ:
    25299425
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-002907-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного обслуговування генераторів

    Ім'я:
    Скажутіна Марина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0967709757 ЄДРПОУ:
    25725721
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-013074-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ремонт обладнання ***, пошкодженого внаслідок військової агресії рф *** за адресою: м. Київ, ***

    Ім'я:
    Пухальська Дар’яна Андріанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076794 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    79 613 014,31 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-012366-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання

    Ім'я:
    Вікторія Сабліна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503224252 Веб сайт:
    https://emd.zp.ua
    ЄДРПОУ:
    38563265
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 284,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro