Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50531400-0»

  • ID: UA-2026-09-04-012799-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування (ремонту) інженерної техніки спеціального призначення

    Ім'я:
    Драпей Артем Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380737868338, +380951683235 ЄДРПОУ:
    08174283
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 16:51

    Прийом пропозицій
    4 вер. 16:51 – 20 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    268 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 6 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-008486-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування (ремонту) інженерної техніки спеціального призначення

    Ім'я:
    Драпей Артем Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380737868338, +380951683235 ЄДРПОУ:
    08174283
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 15:35

    Прийом пропозицій
    4 вер. 15:35 – 20 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    321 600,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 6 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-000880-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з поточного ремонту електрокозлового крану. ДК 021:2015-50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.

    Ім'я:
    Шаповал Олександр Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 38 048 727 36 65 ЄДРПОУ:
    40081200
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 09:42

    Прийом пропозицій
    1 вер. 09:42 – 17 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    299 025,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 22 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-001555-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з поточного ремонту електрокозлового крану. ДК 021:2015-50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.

    Ім'я:
    Шаповал Олександр Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 38 048 727 36 65 ЄДРПОУ:
    40081200
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 09:56

    Прийом пропозицій
    21 серп. 09:56 – 31 серп. 16:00
    Очікувана вартість

    150 000,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-13-010553-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з поточного ремонту кран-балки. - ДК 021:2015 - 50530000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки

    Ім'я:
    Салій Надія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0487271430 ЄДРПОУ:
    40081200
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 15:57

    Прийом пропозицій
    13 серп. 15:57 – 21 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    489 687,12 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-13-008634-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з поточного ремонту козлового крану А5-16. - ДК 021:2015 - 50530000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки

    Ім'я:
    Салій Надія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0487271430 ЄДРПОУ:
    40081200
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 14:54

    Прийом пропозицій
    13 серп. 14:54 – 21 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    489 139,56 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-11-001692-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з поточного ремонту електрокозлового крану. ДК 021:2015-50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.

    Ім'я:
    Шаповал Олександр Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 38 048 727 36 65 ЄДРПОУ:
    40081200
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 10:02

    Прийом пропозицій
    11 серп. 10:02 – 20 серп. 16:00
    Очікувана вартість

    299 025,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-07-002794-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки Ремонт пультів керування автопідйомників на шасі Mercedes-Benz (Західне ТУОМ)

    Ім'я:
    Лита Володимир Богданович
    E-mail: [email protected] Телефон: 3800322563216 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 10:51

    Прийом пропозицій
    7 серп. 10:51 – 27 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    13 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-06-007455-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту гідравлічної системи автомобіля ЗІЛ-130 АГП-22

    Ім'я:
    Артем ЛІТВІНОВ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993257939 ЄДРПОУ:
    07928461
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-012228-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ремонт *** кранів ***, пошкоджених внаслідок військової агресії рф *** за адресою: м. Київ, ***

    Ім'я:
    Пухальська Дар’яна Андріанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076794 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 895 032,78 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-007700-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки Ремонт автокрана КС-3575А-1 на шасі автомобіля КрАЗ-250 Львівського РЦОМ

    Ім'я:
    Лита Володимир Богданович
    E-mail: [email protected] Телефон: 3800322563216 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 15:00

    Прийом пропозицій
    3 серп. 15:00 – 20 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    495 243,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-31-006069-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги з переведення мостових кранів на радіокерування

    Ім'я:
    Мацевко Тетяна Йосифівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322375201 ЄДРПОУ:
    00740599
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 14:29

    Прийом пропозицій
    6 серп. 15:00 – 13 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    699 886,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-28-008229-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту крана мостового КМ-10

    Ім'я:
    Попович Уляна Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974722947 Веб сайт:
    https://uz.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    45462724
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 14:57

    Прийом пропозицій
    28 лип. 14:57 – 5 серп. 15:00
    Очікувана вартість

    498 294,50 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-21-005328-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту крана козлового КПБ-10М

    Ім'я:
    Попович Уляна Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974722947 Веб сайт:
    https://uz.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    45462724
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 12:43

    Прийом пропозицій
    21 лип. 12:43 – 29 лип. 17:00
    Очікувана вартість

    498 600,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-20-010254-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги з ремонту козлового крана в/п 5т обл.№ 5929, інв.№ 43659

    Ім'я:
    Труш ПрАТ "ЛЛРЗ" гос
    E-mail: [email protected] Телефон: 032 2375201 Веб сайт:
    http://www.lvivlrz.com
    ЄДРПОУ:
    00740599
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 16:56

    Прийом пропозицій
    24 лип. 15:00 – 31 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    2 332 929,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-13-010628-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга з відновлення пошкодженого портального крана "Сокол" інв. № 65

    Ім'я:
    Голубенко Владислав Ігорович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674489779 Веб сайт:
    https://www.izmport.com.ua
    ЄДРПОУ:
    01125815
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 лип. 16:57

    Прийом пропозицій
    13 лип. 16:57 – 3 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    2 621 362,22 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-10-009450-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення повного технічного обслуговування краноманіпуляторної установки Hiab 118 B S-3 (серійний номер BL118HD00830) автомобіля MAN-маніпулятор (держ.номер № GM 310 F)

    Ім'я:
    Ніщета Інна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502182262 ЄДРПОУ:
    21973020
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    65 970,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-08-005951-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 50531400-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування підіймальних кранів

    Ім'я:
    Дмитро Шинкаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663042620 ЄДРПОУ:
    41536514
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    92 253,16 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-26-004589-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    КОД ДК 021:2015 50530000-9 - ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ І ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕХНІКИ (ДЕМОНТАЖ, РЕМОНТ, МОНТАЖ, РЕВІЗІЯ З ЧАСТКОВОЮ ЗАМІНОЮ ЕЛЕКТРИЧНОГО І МЕХАНІЧНОГО ВАНТАЖОПІДІЙМАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ З ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНИМИ РОБОТАМИ НА ВАНТАЖОПІДІЙМАЛЬНИХ МЕХАНІЗМАХ, З НЕОБХІДНИМИ ЗАПИСАМИ … РЕЗУЛЬТАТІВ РОБІТ В ПАСПОРТИ ОБЛАДНАННЯ)

    Ім'я:
    Геннадій Михайлович Деменін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт:
    http://vodokanal.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03341305
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 11:50

    Прийом пропозицій
    26 черв. 11:50 – 4 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    4 680 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-25-012252-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування електроустаткування, приводів, електронних систем управління та контролю вантажопідіймальних кранів

    Ім'я:
    Башлик Лідія Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0487388575 Веб сайт:
    https://seaport.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    01125672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 16:53

    Прийом пропозицій
    25 черв. 16:53 – 3 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 220 151,12 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 29 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro