Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50531300-9»

  • ID: UA-2026-08-31-010778-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Ремонт та технічне обслуговування компресорів малої продуктивності)

    Ім'я:
    Поліщук Оксана Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444612289 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:43

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:43 – 9 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    3 070 941,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 15 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-011132-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічне обслуговування (ТО-2000) компресорного обладнання KXPM15ATD

    Ім'я:
    Бак Світлана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380982251890 ЄДРПОУ:
    14321819
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 001,03 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-004575-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування компресорної установки

    Ім'я:
    Федорченко Олена Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444650286 ЄДРПОУ:
    45865759
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 11:51

    Прийом пропозицій
    18 серп. 11:51 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    199 978,68 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-23-009038-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування та ремонту компресорних установок

    Ім'я:
    БАСАРАБ Микола Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт:
    http://vostgok.com.ua
    ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 15:29

    Прийом пропозицій
    23 лип. 15:29 – 31 лип. 15:30
    Очікувана вартість

    2 968 258,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-22-005102-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту компресора КУ НВЕ-10/0,7

    Ім'я:
    Попович Уляна Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974722947 Веб сайт:
    https://uz.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    45462724
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 12:45

    Прийом пропозицій
    22 лип. 12:45 – 30 лип. 14:00
    Очікувана вартість

    113 480,74 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-17-009740-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування компресорного обладнання

    Ім'я:
    Шевченко Андрій Валентинович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380567930886 ЄДРПОУ:
    40081237
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 16:13

    Прийом пропозицій
    17 лип. 16:13 – 27 лип. 15:00
    Очікувана вартість

    784 764,81 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-15-008180-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Проведення регламентного технічного обслуговування стаціонарного гвинтового компресора CROWNWELL CWD37A-PM

    Ім'я:
    Давимока Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674324582 ЄДРПОУ:
    03327925
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 лип. 15:24

    Прийом пропозицій
    15 лип. 15:24 – 23 лип. 16:00
    Очікувана вартість

    25 700,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-15-000755-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування та ремонту компресорних установок та допоміжного обладнання компресорів компанії виробника DALGAKIRAN KOMPRESOR SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

    Ім'я:
    Петроченкова Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442776813 ЄДРПОУ:
    37739041
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 лип. 09:31

    Прийом пропозицій
    15 лип. 09:31 – 23 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 515 052,13 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-13-004150-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з планового технічного огляду трьох турбоповітродувок типу ZB250VSD

    Ім'я:
    Кісіль Тетяна Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380985778569 Веб сайт:
    http://www.vodokanal.te.ua/
    ЄДРПОУ:
    03353845
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    41 637,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-002118-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з ремонту компресора безмасл. GRANUM-300-1посл., заміна перемикач клав.220В-1шт., заміна кран 1/4-1шт,, заміна трубки поліамідна-1,5м/п., заміна компр. голова 800в-1шт., заміна амортизатор до компресу-8шт., заміна фільтру-3шт., заміна трубки термоусадочной-1шт,, заміна болта-8шт., заміна … гайки ЦБ-12шт., заміна шайби м6-12шт., заміна електромагн.зап.клапан-1шт., заміна розетки ножова-8шт,, заміна вилки-1шт., заміна компрес кільце-4шт..

    Ім'я:
    Сердюк Людмила Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671050406 ЄДРПОУ:
    21114127
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 450,90 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-10-006032-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення поточного ремонту бензинового компресора високого тиску COLTRI ICON

    Ім'я:
    Марія Барановська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968787314 ЄДРПОУ:
    38452230
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 555,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-10-005800-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення поточного ремонту бензинового компресора високого тиску COLTRI ICON

    Ім'я:
    Марія Барановська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968787314 ЄДРПОУ:
    38452230
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 555,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-08-010496-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Технічне обслуговування ДГУ та компресорів ВР 125

    Ім'я:
    Фадєєва Ольга Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380675034104 Веб сайт:
    http://voda.pl.ua
    ЄДРПОУ:
    24388032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 лип. 16:46

    Прийом пропозицій
    8 лип. 16:46 – 16 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    396 246,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-06-009157-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування компресорних установок типу Dalgakiran Inversys 110 Plus. Код ДК 021:2015-50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.

    Ім'я:
    Шаповал Олександр Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 38 048 727 36 65 ЄДРПОУ:
    40081200
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 лип. 16:21

    Прийом пропозицій
    6 лип. 16:21 – 15 лип. 16:00
    Очікувана вартість

    288 481,25 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-02-003926-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування компресорів ISC-75)

    Ім'я:
    Вікторія ГОНТАР
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669890190 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    627 540,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-01-000103-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту компресора ВВ-30/9 У3 серійний номер 001 ст. № 3

    Ім'я:
    Качуровський Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442776813 ЄДРПОУ:
    37739041
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 лип. 08:12

    Прийом пропозицій
    1 лип. 08:12 – 13 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    193 172,50 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-27-000329-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування компресорів типу ISC 110D. Код ДК 021:2015-50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.

    Ім'я:
    Шаповал Олександр Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 38 048 727 36 65 ЄДРПОУ:
    40081200
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 черв. 13:13

    Прийом пропозицій
    27 черв. 13:13 – 6 лип. 16:00
    Очікувана вартість

    282 271,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-24-006104-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування гвинтових компресорів CROWNWELL CWD132 A-7 та Airstone AS-175НВ

    Ім'я:
    Будчана Тетяна Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Факс:
    +380565295920
    ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 12:57

    Прийом пропозицій
    24 черв. 12:57 – 2 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    255 620,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-22-006571-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки

    Ім'я:
    Світлана Піотровська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380574622683 Веб сайт:
    http://chrcpo.com.ua
    ЄДРПОУ:
    02547791
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 458,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-17-000576-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з поточного ремонту, технічного та міжсервісного обслуговування компресорного обладнання: компресор гвинтовий GARDNER DENVER ESM11-7.5 BA34746002; BA34746001; компресор гвинтовий GARDNER DENVER ESM 11-7,5 BA34746001; осушувач стисненого повітря DONALDSON MEDIPACK 0100SP 86325754/1; … поршневий повітряний компресор CLR25-50T 333057

    Ім'я:
    Лілія Броннікова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380954690577 ЄДРПОУ:
    30290487
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 черв. 08:59

    Прийом пропозицій
    17 черв. 08:59 – 25 черв. 12:00
    Очікувана вартість

    332 056,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 30 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro