Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50531200-8»
-
ID: UA-2026-08-27-004627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з комплексного приладового обстеження газопроводів
Оголошено27 серп. 12:04
Прийом пропозицій27 серп. 12:04 – 4 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-01-011149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування газового обладнання)
Очікувана вартість17 206,13 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПусконалагоджувальні роботи в котельні навчального закладу після монтажу газових приладів
Очікувана вартість5 444,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування газового обладнання котелень Шевченківського регіону регіону. ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.
Ім'я:Шаповал Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 38 048 727 36 65 ЄДРПОУ:40081200Очікувана вартість119 979,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування газового обладнання котелень Знам’янського регіону. ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.
Ім'я:Шаповал Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 38 048 727 36 65 ЄДРПОУ:40081200Очікувана вартість186 141,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування системи газопостачання
Очікувана вартість11 144,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування системи газопостачання та газових приладів (крім ВОГ) за ДК 021:2015- 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування (50531200-8 Послуги з технічного обслуговування газових приладів)
Ім'я:Світлана СтепановаE-mail: [email protected] Телефон: +380322586783 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108833Очікувана вартість287 050,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуги з технічного обслуговування складової газорозподільної системи та газового обладнання на об'єкті за дресою: Полтавська обл., м. Лубни, вул. Українського Відродження,21 )
Очікувана вартість8 691,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по перевірці справності електроізолюючого фланцю та перевірці стану ізоляційного покриття газопроводу, а саме: послуги з технічного обслуговування зовнішньої мережі газопостачання на об'єкті за адресою:м. Полтава, вул. Покровська,48; Полтавська обл., полтавський р-н., с. Супрунівка, вул.
Київське Шосе1-В. Очікувана вартість2 688,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування обладнання та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх мереж газопостачення для опалення природнім газом орендованого приміщення за адресою м. Полтава, вул. Шевченка,7
Очікувана вартість2 424,73 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування системи газопостачання підприємств, організацій, установ
Ім'я:Катерина ПанасенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380934349929 Веб сайт: ЄДРПОУ:04403444Очікувана вартість99 838,53 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбстеження газокористувального обладнання
Очікувана вартість7 017,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них
Очікувана вартість1 713,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з експлуатації складових газорозподільної системи (Код ДК 021:2015 50530000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Очікувана вартість21 845,09 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування мереж газопостачання та обладнання газових топкових за адресою: Сумська область, м. Конотоп, вул. Батуринська,61
Очікувана вартість4 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування мереж газопостачання та обладнання газових топкових за адресою: м. Буринь, вул. Вознесенська,59
Очікувана вартість1 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх мереж газопостачання (школа мистецтв "Озерна")
Очікувана вартість504,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаміна КБРТ (комбінований будинковий регулятор тиску)
Очікувана вартість4 770,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з технічного обслуговування опалювального обладнання
Ім'я:Безпалько Людмила ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380978516782 ЄДРПОУ:41823427Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них які належать замовнику та знаходяться за адресою: м.Хмельницький, вул. П.Мирного, 24 (Код ДК 021:2015 - 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
Ім'я:Григоренко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382656446 ЄДРПОУ:40887956Очікувана вартість4 068,92 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro