Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50531100-7»
-
ID: UA-2026-08-31-012097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування газових котлів та внутрішніх систем газопостачання котелень розташованих на об’єктах ГУНП в Черкаській області, (код 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки» національного класифікатора України за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний
словник») Оголошено31 серп. 18:04
Прийом пропозицій31 серп. 18:04 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-007569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з приєднання об'єкта до газорозподільної системи Оператора ГРМ (котельні за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84)
Ім'я:Євстігнєєв Михайло ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380456347422 ЄДРПОУ:02568087Очікувана вартість8 927,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт та технічне обслуговування автоматики безпеки "Vitotrоnik"двох водогрійних котлів "VIESSMANN" в котельні Лужанського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів, смт.Лужани, Чернівецької області Чернівецького району
Ім'я:Митрофанова Діана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380373626699 ЄДРПОУ:04417518Очікувана вартість97 911,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування котлів у паливних навчальних закладів Великоберезовицької селищної ради
Очікувана вартість96 266,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт котлів та технічне обслуговування автоматики безпеки твердопаливного котла "Колві-500" та газового котла "НІІСТУ-5" в котельні Мамаївського НВК, Чернівецької області Чернівецького району
Ім'я:Митрофанова Діана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380373626699 ЄДРПОУ:04417518Очікувана вартість75 909,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт котлів та технічне обслуговування автоматики безпеки двох котлів «VIESSМАNN» в котельні Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Чернівецької області Чернівецького району
Ім'я:Митрофанова Діана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380373626699 ЄДРПОУ:04417518Очікувана вартість98 461,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту твердопаливного котла в приміщенні котельні Комарівського ліцею с. Комарове, вул. Л. Українки, 7 Маневицької селищної ради
Очікувана вартість12 498,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту твердопаливного котла в приміщенні котельні ОЗЗСО "Цмінівський ліцей" с. Цміни, вул. Шкільна, 67 Маневицької селищної ради
Очікувана вартість38 236,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування котла опалювального та газопроводу низького тиску (внутрішні мережі), топкової відділу повірки ЗВТ в м. Умань Черкаської філії ДП "Полтавастандартметрологія", (ДК 021:2015 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки»)
Очікувана вартість8 268,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021-2015 (CPV) 50531100-7 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування котлів.
Очікувана вартість72 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування котлів
Очікувана вартість10 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту газового обладнання
Очікувана вартість17 187,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по ремонту газоспоживаючого обладнання, а саме: заміна системи газової автоматики котла "КОЛВІ КТН 100СР"
Очікувана вартість18 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з поточного ремонту з влаштування димоходів модульної газової котельні КУМ-Тт 3,0 на базі двох газових котлів по 1,5 мВт
Очікувана вартість82 169,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення режимно-налагоджувальних і еколого-теплотехнічних випробувань котлів
Оголошено21 серп. 09:33
Прийом пропозицій21 серп. 09:33 – 29 серп. 15:00Очікувана вартість292 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-012612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обстеження димовентеляційних каналів на подальше їх використання, сервісне обслуговування опалювального котла, запуск газокористувального обладнання по вул. Панаса Мирного, 24 в м. Хмельницький (Код ДК 021:2015 -50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
Ім'я:Григоренко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382656446 ЄДРПОУ:40887956Очікувана вартість4 083,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обстеження димовентеляційних каналів на подальше їх використання, сервісне обслуговування опалювального котла, перевірка газосигналізатора в Хмельницькій області, с. Давидківці, вул. Гавришка, 60 (Код ДК 021:2015 -50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
Ім'я:Григоренко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382656446 ЄДРПОУ:40887956Очікувана вартість3 333,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обстеження димовентеляційних каналів на подальше їх використання, сервісне обслуговування опалювального котла, перевірка газосигналізатора в Хмельницькій області, с. Пирогівці, вул. Штена, 5 (Код ДК 021:2015 -50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
Ім'я:Григоренко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382656446 ЄДРПОУ:40887956Очікувана вартість3 333,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обстеження димовентеляційних каналів на подальше їх використання, сервісне обслуговування опалювального котла, перевірка газосигналізатора, запуск газокористувального обладнання по вул. Трудова, 5 Ж, м. Хмельницький (Код ДК 021:2015 -50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного
обслуговування техніки) Ім'я:Григоренко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382656446 ЄДРПОУ:40887956Очікувана вартість5 083,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обстеження димовентеляційних каналів на подальше їх використання, сервісне обслуговування опалювального котла, перевірка газосигналізатора, запуск газокористувального обладнання по вул. Подільська, 171/1 в м. Хмельницький (Код ДК 021:2015 -50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного
обслуговування техніки) Ім'я:Григоренко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382656446 ЄДРПОУ:40887956Очікувана вартість5 083,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro