Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50511100-1»
-
ID: UA-2026-08-21-001021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРемонт маслостанції
Оголошено21 серп. 09:34
Прийом пропозицій21 серп. 09:34 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість42 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-012354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з сервісного обслуговування системи доочистки води (код за ДК 021:2015 - 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів)
Очікувана вартість18 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-000152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу, ремонту, сервісного обслуговування систем водопостачання та водоочистки
Очікувана вартість9 560,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-004369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту насосів в котельні Миколаївської гімназії Обухівської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області
Очікувана вартість16 485,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-005866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з перемотки водяного насоса, а саме заміна обмотки електродвигуна - ДК 021:2015 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів
Очікувана вартість5 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-002518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт паливного насосу високого тиcку JCB JS220 LC (ДК 021:2015-50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів; 50511100-1 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування рідинних насосів)
Очікувана вартість46 636,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-003551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування паливо-роздавальних колонок, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) − 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів
Очікувана вартість34 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-001963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50510000-3 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів» :(50511100-1 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування рідинних насосів» (1.Ремонт насоса FZF.5.23.1.5210 з двигуном 37 кВт – 1 послуга, 2. Ремонт насоса FZF.5.23.1.5210 з двигуном
18,5 кВт – 1 послуга) Оголошено11 черв. 10:11
Прийом пропозицій11 черв. 10:11 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість102 245,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-010696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСервісно-технічне обслуговування обладнання свердловини та ремонт розподільчої та керувальної апаратури
Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-007346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування самовсмоктуючого насоса BA150KS DriveOn з дизельним приводом
Ім'я:Лагоцький Микола ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: 380964847269 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено8 черв. 14:12
Прийом пропозицій8 черв. 14:12 – 16 черв. 14:00Очікувана вартість88 731,72 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-000745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт рідинних насосних агрегатів
Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-013898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт установок води продуктивністю 2800-3000 л/год. (заміни мембрани)
Очікувана вартість185 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-014804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги по запуску, обслуговуванню та консервації на зимовий період фонтанів, розташованих на Соборному майдані, в парку по вулиці 1100-річчя Полтави та в Шевченківському парку в м. Полтава
Оголошено5 трав. 18:22
Прийом пропозицій5 трав. 18:22 – 13 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість740 651,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-05-009703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт гідромотора (код ДК 021:2015: 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів)
Ім'я:Муха Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362636975 Факс:+380362635165ЄДРПОУ:13974620Очікувана вартість23 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-004871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту гідроциліндра підйому стріли автокрана КС-45717; Послуги з ремонту гідроциліндра виносних опор автокрана КС-45717.
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-011593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування рідинного насосу
Ім'я:Фадєєва Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380675034104 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Оголошено20 квіт. 16:44
Прийом пропозицій20 квіт. 16:44 – 28 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість207 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-16-010707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів 50510000-3 за ДК 021:2015 (послуги з розконсервації, консервації та обслуговування фонтану)
Ім'я:Бабюк Олена МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380936909603 Веб сайт: ЄДРПОУ:03359813Оголошено16 квіт. 15:34
Прийом пропозицій16 квіт. 15:34 – 24 квіт. 16:00Очікувана вартість455 657,43 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-14-009377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (Капітальний ремонт насосу ЖЕН-5А (ПЕ-640-180)
Оголошено14 квіт. 15:49
Прийом пропозицій14 квіт. 15:49 – 29 квіт. 11:00Очікувана вартість6 180 891,31 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-09-008373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту гідравлічних насосів НП-200.000.04
Оголошено9 квіт. 14:45
Прийом пропозицій9 квіт. 14:45 – 21 квіт. 10:00Очікувана вартість1 770 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-07-011118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 50510000-3 - ПОСЛУГИ З РЕМОНТУ І ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСОСІВ, КЛАПАНІВ, КРАНІВ І МЕТАЛЕВИХ КОНТЕЙНЕРІВ (ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСОСІВ)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено7 квіт. 15:39
Прийом пропозицій7 квіт. 15:39 – 15 квіт. 08:00Очікувана вартість208 452,00 грн
з ПДВЗавершена