Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50510000-3»
-
ID: UA-2026-09-04-013364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (Монтаж та поточний ремонт РГС-73; Післяремонтне експертне обстеження РГС-73; Градуювання; Виготовлення паспорту)
Оголошено4 вер. 18:07
Прийом пропозицій4 вер. 18:07 – 21 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-005448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПоточний ремонт спеціальних котлів-цистерн та спеціальних резервуарів горизонтальних стальних для зберігання світлих нафтопродуктів
Ім'я:Яловенко Олександр ВячеславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380612803050 ЄДРПОУ:14323511Оголошено1 вер. 13:35
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-013399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту насосно-силового устаткування
Ім'я:Яіцька Олександра ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380506753753 ЄДРПОУ:45087469Оголошено31 серп. 22:04
Прийом пропозицій31 серп. 22:04 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів Опосвідчування ресиверів на підстанціях (Західне ТУОМ)
Оголошено31 серп. 14:30
Прийом пропозицій31 серп. 14:30 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-005196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення технічного обслуговування газифікаторів холодних кріогенних ГХК 3/16-200 (2 шт.) за кодом ДК 021:2015 – 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування
резервуарів) Оголошено31 серп. 13:21
Прийом пропозицій31 серп. 13:21 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (Поточний ремонт інженерних мереж Луцького геріатричного пансіонату за адресою Волинська область, місто Луцьк, вулиця Теремнівська, будинок 70)
Оголошено28 серп. 15:57
Прийом пропозицій28 серп. 15:57 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-003333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту кисневої лінії
Оголошено27 серп. 11:13
Прийом пропозицій27 серп. 11:13 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-13-009525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів» (код 50510000-3 за ДК 021:2015) (Послуги із зачищення резервуара РВС №20 БЛВДС від залишків нафти та донного осаду)
Оголошено13 серп. 15:22
Прийом пропозицій13 серп. 15:22 – 10 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-04-013236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСервісно-технічне обслуговування та/або ремонтні роботи Модулю ємністю 20 куб.м. для зберігання та заправлення світлими нафтопродуктами (шифр "МЗЗСН-20 м3) зав.№096/21
Очікувана вартість53 297,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт електродвигуна 0,55 кВт 1500 об/хв
Очікувана вартість3 390,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів. Послуги з технічного обслуговування насоса.
Очікувана вартість103 824,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСервісне обслуговування обладнання для водопідготовки. Чищення та дезинфекція накопичувальної ємності об"ємом до 500 л за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів
Ім'я:Мартиненко Людмила ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380987960028 ЄДРПОУ:42664633Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів
Очікувана вартість8 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів
Очікувана вартість5 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування установок з доочистки води (фільтруючих систем)
Очікувана вартість75 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту насосів для подачі питної води з мережі централізованого водопостачання
Очікувана вартість58 014,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів
Очікувана вартість12 249,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт і технічне обслуговування компресорно-кисневого обладнання та вакуумної станції перинатального центру КНП ХОЛ ХОР по вул. Пілотській, 1 у м. Хмельницькому
Ім'я:Шендера Тетяна ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Очікувана вартість133 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування кисневих систем
Ім'я:Одноріг Роман ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380324151460 Факс:+380324151460ЄДРПОУ:20764294Очікувана вартість48 376,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт насосу
Ім'я:Кролівець Алла МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459840308 Факс:+380459840411ЄДРПОУ:23576122Очікувана вартість28 477,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro