Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50433000-9»
-
ID: UA-2026-08-28-011716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки; послуги з повірки засобів вимірювальної техніки)
Оголошено28 серп. 20:34
Прийом пропозицій28 серп. 20:34 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-002503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги калібрування засобів вимірювальної техніки
Оголошено28 серп. 10:44
Прийом пропозицій28 серп. 10:44 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення калібрування вимірювальної техніки: уточнюючий Код CPV ДК 021:2015 – 50433000-9 "Послуги з калібрування" (вимірювання маси, геометричних, температурних та фізичних величин)
Ім'я:Петренко Сергій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444267741 Факс:+380444264502ЄДРПОУ:43348622Оголошено27 серп. 15:50
Прийом пропозицій27 серп. 15:50 – 4 вер. 15:53Очікувана вартість150 000,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів2 дн. 8 г. 41 хв.
-
ID: UA-2026-08-27-009908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з калібрування засобів вимірювальної техніки в лабораторіях ДУ «Кіровоградський ОЦКПХ МОЗ», код ДК 021:2015 – 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
Ім'я:Олександр ВитвіцькийE-mail: [email protected] Телефон: +380504541600 Веб сайт: ЄДРПОУ:38435613Оголошено27 серп. 15:41
Прийом пропозицій27 серп. 15:41 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги калібрування засобів вимірювальної техніки
Оголошено27 серп. 14:55
Прийом пропозицій27 серп. 14:55 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-007746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з калібрування засобів вимірювальної техніки в лабораторіях ДУ «Кіровоградський ОЦКПХ МОЗ», код ДК 021:2015 – 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
Ім'я:Олександр ВитвіцькийE-mail: [email protected] Телефон: +380504541600 Веб сайт: ЄДРПОУ:38435613Оголошено27 серп. 14:29
Прийом пропозицій27 серп. 14:29 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-007607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги калібрування засобів вимірювальної техніки
Оголошено27 серп. 14:24
Прийом пропозицій27 серп. 14:24 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-006805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення калібрування вимірювальної техніки: уточнюючий Код CPV ДК 021:2015 – 50433000-9 "Послуги з калібрування" (вимірювання фізико-хімічних величин)
Ім'я:Петренко Сергій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444267741 Факс:+380444264502ЄДРПОУ:43348622Оголошено27 серп. 15:06
Прийом пропозицій27 серп. 15:06 – 4 вер. 13:57Очікувана вартість225 000,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів2 дн. 6 г. 46 хв.
-
ID: UA-2026-08-25-004881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з калібрування засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації на підприємстві: 1. Послуги з калібрування: повністю автоматичний хемілюмінесцентний іммуноаналізатор Maglumi;2. Послуги з калібрування: аналізатор гематологічний автоматичний XN-L XN-330, Z50; 3. Послуги з
калібрування: газовий хроматограф ThermoScientific Trece 1610;4. Послуги з калібрування: аналізатор електролітів крові EasyLyte Na/K/CL;5. Послуги з калібрування: автоматичний аналізатор гемостазу CA-660;6. Послуги з калібрування: автоматичний біохімічний аналізатор AU480, HTI BioChem FC-200, MIURA, C_line GP+, одноканальний Biosen;7. Послуги з калібрування: аналізатор біохімічний напівавтоматичний Biohem SA;8. Послуги з калібрування: DEN-1B, денситометр McFarland;9. Послуги з калібрування: дозатор піпеточний одноканальний, змінного об’єму; 10. Послуги з калібрування: ваги електронніJKH-500;11. Послуги з калібрування: ваги аналітичні Pioneer серії PX224;12. Послуги з калібрування: гирі лабораторні 4 кл.;13. Послуги з калібрування: центрифуга лабораторна медична; 14. Послуги з калібрування: термостат для дослідження гемо коагуляції з прозорими стінками ТПС;15. Послуги з калібрування: баня водяна лабораторна ВБ-4; 16. Послуги з калібрування: термостат сухо повітряний;17. Послуги з калібрування: стерилізатор повітряний;18. Послуги з калібрування: стерилізатор паровий NC100;19. Послуги з калібрування: манометр 111.12.063 МО 63-V06;20. Послуги з калібрування: моновакууметр 111.12.063 МО 63-V05MV, EN-837-1;21. Послуги з калібрування: гігрометр психрометричний ВИТ-2; 22. Послуги з калібрування: термометр скляний ТС-7-М1; 23. Послуги з калібрування: ареометр АУ 1000-1050; 24. Послуги з калібрування: лінійка HiAntibioc Zone Scale-C; 25. Послуги з калібрування: автоматичний аналізатор газів крові EasyBloodGas; 26. Послуги з калібрування: настільний рН/ОВН-метр; 27. Послуги з калібрування: рН-метр лабораторний а-АВ23РН; 28. Послуги з калібрування: дозатор фіксованого об’єму Hamilton 50 мкл; 29. Послуги з калібрування: дозатор фіксованого об’єму Hamilton 25 мкл; 30. Послуги з калібрування: біохімічний інкубатор BJPX-1-300 Оголошено25 серп. 11:55
Прийом пропозицій25 серп. 11:55 – 2 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-24-003221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з калібрування, повірки та ремонту засобів вимірювальної техніки
Оголошено24 серп. 11:30
Прийом пропозицій28 серп. 00:00 – 2 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-004472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги калібрування
Очікувана вартість1 750,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-26-013418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з калібрування цифрового тахографа до транспортного засобу,зчитування даних, прописування датчика руху. Код ДК 021:2015: 50430000-8 – Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги щодо технічного випробування й аналізування: калібрування твердоміра для гуми
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість5 102,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (Повірка манометрів до 60 МПа, вакуумметрів класу точності 1,0-4,0 з оформленням паспорту (свідоцтва) на засоби вимірювальної техніки (усіх типів); повірка термометрів скляних від 0°С до 100 °С
(ТТ, ТЛ та аналогічні) в закладах освіти Південноукраїнської міської ради) Очікувана вартість28 527,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підготовки об'єктів до опалювального сезону (послуги з організації державної повірки сигналізаторів загазованості, манометрів, напоромірів)
Очікувана вартість19 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з калібрування засобів вимірювальної техніки
Оголошено21 серп. 10:21
Прийом пропозицій21 серп. 10:21 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість59 250,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-003041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 50430000-8 – Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги щодо технічного випробування й аналізування: Калібрування. Машини випробувальні та преси по ISO 7500 (один діапазон вимірювання, до 10-ти точок) понад 200 кН до 1250 кН – 50433000-9;
послуги щодо технічного випробовування й аналізування: Відряджувальні витрати – 50430000-8) Очікувана вартість23 976,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги в сфері метрології
Ім'я:Хоманчук Галина АнаніївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385630111 Веб сайт: ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість15 468,08 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з калібрування засобів вимірювальної техніки в лабораторіях ДУ «Кіровоградський ОЦКПХ МОЗ», код ДК 021:2015 – 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
Ім'я:Олександр ВитвіцькийE-mail: [email protected] Телефон: +380504541600 Веб сайт: ЄДРПОУ:38435613Оголошено19 серп. 10:32
Прийом пропозицій19 серп. 10:32 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість83 137,53 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-012765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (СPV):50430000-8-Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання(послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту ваг з забезпеченням повірки гігрометрів психометричних)
Ім'я:Кіянова Ганна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612247968 Факс:+380612247967Веб сайт: ЄДРПОУ:20508841Очікувана вартість8 966,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro