Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50430000-8»
-
ID: UA-2026-09-04-010712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з калібрування засобів вимірювальної техніки в лабораторіях ДУ «Кіровоградський ОЦКПХ МОЗ», код ДК 021:2015 – 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
Ім'я:Олександр ВитвіцькийE-mail: [email protected] Телефон: +380504541600 Веб сайт: ЄДРПОУ:38435613Оголошено4 вер. 15:16
Прийом пропозицій4 вер. 15:16 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-003785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з калібрування засобів вимірювальної техніки
Оголошено4 вер. 11:06
Прийом пропозицій4 вер. 11:06 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-000307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з калібрування, повірки та ремонту засобів вимірювальної техніки
Оголошено4 вер. 08:37
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 15 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-002775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКалібрування комплекту радіонуклідних джерел спеціального призначення РДСП (фантом людини)
Оголошено2 вер. 10:45
Прийом пропозицій2 вер. 10:45 – 18 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-31-011081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання(Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
Оголошено31 серп. 16:54
Прийом пропозицій31 серп. 16:54 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-009104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для Голосіївського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»)
Оголошено31 серп. 15:48
Прийом пропозицій31 серп. 15:48 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення калібрування вимірювальної техніки: уточнюючий Код CPV ДК 021:2015 – 50433000-9 "Послуги з калібрування" (вимірювання фізико-хімічних величин)
Ім'я:Петренко Сергій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444267741 Факс:+380444264502ЄДРПОУ:43348622Оголошено31 серп. 16:37
Прийом пропозицій31 серп. 16:37 – 8 вер. 15:25 -
ID: UA-2026-08-31-007493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод CPV ДК 021:2015: 50430000-8 "Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання" (проведення калібрування вимірювальної техніки): уточнюючий Код CPV ДК 021:2015 – 50433000-9 "Послуги з калібрування" (вимірювання маси, геометричних, температурних та фізичних величин)
Ім'я:Петренко Сергій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444267741 Факс:+380444264502ЄДРПОУ:43348622Оголошено31 серп. 15:22
Прийом пропозицій31 серп. 15:22 – 8 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-31-007349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з метрологічної повірки (калібрування) засобів вимірювальної техніки
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Оголошено31 серп. 15:50
Прийом пропозицій31 серп. 15:50 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-007072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування атомно-абсорбційних спектрофотометрів С-115 М1 та С-115 ПКС за кодом ДК 021:2015 - 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
Ім'я:Святослав ЦимбрилаE-mail: [email protected] Телефон: +380684494245 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070987Оголошено31 серп. 14:40
Прийом пропозицій31 серп. 14:40 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-002503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги калібрування засобів вимірювальної техніки
Оголошено28 серп. 10:44
Прийом пропозицій28 серп. 10:44 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення калібрування вимірювальної техніки: уточнюючий Код CPV ДК 021:2015 – 50433000-9 "Послуги з калібрування" (вимірювання маси, геометричних, температурних та фізичних величин)
Ім'я:Петренко Сергій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444267741 Факс:+380444264502ЄДРПОУ:43348622Оголошено27 серп. 15:50
Прийом пропозицій27 серп. 15:50 – 4 вер. 15:53 -
ID: UA-2026-08-27-006805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення калібрування вимірювальної техніки: уточнюючий Код CPV ДК 021:2015 – 50433000-9 "Послуги з калібрування" (вимірювання фізико-хімічних величин)
Ім'я:Петренко Сергій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444267741 Факс:+380444264502ЄДРПОУ:43348622Оголошено27 серп. 15:06
Прийом пропозицій27 серп. 15:06 – 4 вер. 13:57 -
ID: UA-2025-11-21-008317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з повірки Радон монітор AlphaGUARD DF 2000 з/№ AG000483 код 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання за ДК 021:2015
Оголошено21 лист. 2025 13:04
Прийом пропозицій21 лист. 2025 13:04 – 1 груд. 2025 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-013086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
Очікувана вартість3 715,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з сервісного технічного обслуговування комп’ютерного томографу - ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
Очікувана вартість110 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування медичного високоточного обладнання
Очікувана вартість60 831,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з калібрування цифрового тахографа (ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання)
Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (Діагностика; обслуговування модуля захоплення кювет; заміна трубки камери; заміна голки камери)
Очікувана вартість12 285,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
Очікувана вартість12 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro