Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50422000-9»

  • ID: UA-2026-09-02-009008-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50422000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування хірургічного обладнання (послуга з сервісного обслуговування гольмієвої медичної системи LITHO 30W Quanta System S.p.A.))

    Ім'я:
    Конотопська Тетяна Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577387155 ЄДРПОУ:
    31437719
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 14:53

    Прийом пропозицій
    2 вер. 14:53 – 18 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    60 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 12 г. 31 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006920-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування системи лазерної хірургічної “Dornier Medilas H SOLVO 35”

    Ім'я:
    Алла Сурник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382794575 Веб сайт:
    http://hol.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    02004717
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:38

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:38 – 8 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    162 445,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 15 г. 31 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-20-006524-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування системи лазерної хірургічної “Dornier Medilas H 20”

    Ім'я:
    Алла Сурник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382794575 Веб сайт:
    http://hol.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    02004717
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 13:22

    Прийом пропозицій
    20 серп. 13:22 – 28 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    162 445,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-003654-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

    Ім'я:
    Олександр Тижненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577381062 Веб сайт:
    http://khrcph.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    02003675
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 917,24 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-008641-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування автоклавів (парових стерилізаторів) TICHE SI

    Ім'я:
    Лариса Луньова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993793077 ЄДРПОУ:
    26199074
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 15:19

    Прийом пропозицій
    14 серп. 15:19 – 23 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    25 500,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-10-008972-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування системи лазерної хірургічної “Dornier Medilas H 20”

    Ім'я:
    Алла Сурник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382794575 Веб сайт:
    http://hol.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    02004717
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 15:43

    Прийом пропозицій
    10 серп. 15:43 – 18 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    162 445,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-30-007725-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Поточний ремонт бронхоскопу Olympus MAF-TM2 (інв.№ 10470289, зав.№ 2000382) - код за ДК 021:2015 - 50420000-5 (Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання, номенклатура - 50422000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування хірургічного обладнання)

    Ім'я:
    Аліна Корзун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674141791 ЄДРПОУ:
    42789136
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 15:14

    Прийом пропозицій
    30 лип. 15:14 – 13 серп. 15:00
    Очікувана вартість

    157 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-30-003926-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з ремонту та технічного обслуговування хірургічного обладнання виробництва КARL STORZ, що включає заміну оригінальних запасних частин: ENDOMAТ SELECT Помпи для аспірації та іригації модель UP210, серійний номер RМ09426; ENDOMAТ SELECT Помпи для аспірації та іригації модель UP210, серійний … номер РО05663

    Ім'я:
    Лілія Броннікова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380954690577 ЄДРПОУ:
    30290487
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    248 806,60 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-007149-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання (Апарат штучної вентиляції легень Jenny VM; Монітори пацієнта PROVIEW 10; Артроскопи Dyonics 30°, Tontarra 30°; УЗД апарат VINNO E10)

    Ім'я:
    Кирило Червонченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380639681130, +380567560160 ЄДРПОУ:
    01280527
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 14:38

    Прийом пропозицій
    29 лип. 14:38 – 6 серп. 23:00
    Очікувана вартість

    844 640,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-009403-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту системи рентгенографічної та флюороскопічної OPERA T 90 cxs

    Ім'я:
    Часенко Вадим
    E-mail: [email protected] Телефон: 380682778829 ЄДРПОУ:
    02010801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 16:07

    Прийом пропозицій
    24 лип. 16:07 – 3 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    73 700,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-20-010296-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015:50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (ДК деталізований 021:2015: 50422000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування хірургічного обладнання) Послуги з ремонту та діагностики повітряного стерилізатора ГП - 160

    Ім'я:
    Олена Жидецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974304624 ЄДРПОУ:
    40475812
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 16:58

    Прийом пропозицій
    20 лип. 16:58 – 28 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    11 296,89 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-14-003231-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту та технічного обслуговування хірургічного обладнання виробництва КARL STORZ, що включає заміну оригінальних запасних частин: ENDOMAТ SELECT Помпи для аспірації та іригації модель UP210, серійний номер RМ09426; ENDOMAТ SELECT Помпи для аспірації та іригації модель UP210, … серійний номер РО05663

    Ім'я:
    Лілія Броннікова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380954690577 ЄДРПОУ:
    30290487
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 11:10

    Прийом пропозицій
    14 лип. 11:10 – 22 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    254 403,30 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-29-010877-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту і технічного обслуговування відеогастроскопу PENTAX EG-2990K

    Ім'я:
    Вікторія Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977916155 ЄДРПОУ:
    42489785
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 16:58

    Прийом пропозицій
    29 черв. 16:58 – 7 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    248 860,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-26-010914-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015:50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (ДК деталізований 021:2015: 50422000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування хірургічного обладнання) Послуги з ремонту та діагностики біохімічного аналізатора ERBA XL - 100

    Ім'я:
    Олена Жидецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974304624 ЄДРПОУ:
    40475812
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 17:20

    Прийом пропозицій
    26 черв. 17:20 – 4 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    31 930,32 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-25-009301-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга з сервісного обслуговування гольмієвої медичної системи LITHO 30W Quanta System S.p.A. (наявної у Замовника) (ДК 021:2015 - 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, номенклатура - 50422000-9 - Послуги з ремонту і технічного … обслуговування хірургічного обладнання)

    Ім'я:
    Аліна Корзун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674141791 ЄДРПОУ:
    42789136
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 15:35

    Прийом пропозицій
    25 черв. 15:35 – 3 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    60 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-09-013607-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 ― 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання, номенклатурна позиція ДК 021:2015 ― 50422000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування хірургічного обладнання (Ремонт обладнання: Відеогастроскоп EMV-200)

    Ім'я:
    Тіторова Олександра
    E-mail: [email protected] Телефон: 380631910236 ЄДРПОУ:
    01998710
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 17:06

    Прийом пропозицій
    9 черв. 17:06 – 17 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    120 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-09-013054-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015:50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (ДК деталізований 021:2015: 50422000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування хірургічного обладнання) Послуги з технічного обслуговування апарату ШВЛ

    Ім'я:
    Олена Жидецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974304624 ЄДРПОУ:
    40475812
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 16:50

    Прийом пропозицій
    9 черв. 16:50 – 17 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    45 925,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-22-006325-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (32 позиції)

    Ім'я:
    Сергій Володимирович Федорович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380938834530 ЄДРПОУ:
    42631325
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 трав. 12:49

    Прийом пропозицій
    22 трав. 12:49 – 30 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 500 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-20-005245-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Класифікація за ДК 021:2015 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50422000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування хірургічного обладнання) – Технічне обслуговування стерилізаторів парових ГК-100-3 (зав. № 03390510 та М1-ST-100-НА … (зав. № 81178732)

    Ім'я:
    Строга Тетяна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380473632060 Факс:
    +380473632007
    ЄДРПОУ:
    02005326
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 трав. 11:56

    Прийом пропозицій
    20 трав. 11:56 – 28 трав. 11:57
    Очікувана вартість

    15 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-18-011643-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

    Ім'я:
    Ігор Кисельов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989869661 ЄДРПОУ:
    02003770
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 трав. 16:09

    Прийом пропозицій
    18 трав. 16:09 – 26 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    569 936,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 13 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro